Skocz do zawartości

Pochwal się składem jaki udało Ci się skompletować


stanley

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem tu jeszcze takiego tematu, a myślę, że każdemu z nas udało się skleić świetną ekipę którą chciałby się pochwalić. Przy okazji można też wrzucić screena że składem oraz taktyką, a także podzielić się z innymi swoimi osiągnięciami. Ja obecnie prowadzę PSG, a skład jaki mi się udało złożyć wydaje mi się bardzo mocny. Zobaczymy czy wystarczająco mocny żeby w końcu zdobyć upragnioną Ligę Mistrzów. Prezentuje się on następująco :
Ter Stegen - van der Wiel, Thiago Silva, Shawcross, Corchia - Sandro, Wilshere, Lavezzi, Bale - Cavani, Aguero
Na ławce mam takich zawodników jak Sakho, Matuidi, Pastore, Lucas Moura czy Lewandowski, którego udało się pozyskać za darmo po wygaśnięciu kontraktu z Borussią Dortmund.
Cały sklad wraz z taktyką przedstawia się następująco ---> http://przeklej.net/image_details/122112.html

Na pewno obronę muszę jeszcze wzmocnić. Corchia z konieczności przestawiony na lewą stronę nie może w pełni rozwinąć swoich skrzydeł tak jak to robi na prawej flance, na której nie do końca spełnia oczekiwania van der Wiel. Thiago Silva też nie gra jakoś wybitnie dlatego niebawem ustąpi miejsca Sakho. Nie mniej jednak liczę, że niebawem wyłowię jakieś newgenowe perełki, które z miejsca będą mogły zasilić mój skład.

Obecnie jestem w trakcie trzeciego sezonu. W pierwszym zdobyłem tylko mistrzostwo, a w LM odpadłem w 1 rundzie el. z Milanem. W drugim sezonie również zdobyłem tylko mistrzostwo. Co prawda w Lidze Mistrzów poszło mi trochę lepiej, bo dotarłem do półfinału jednak odpadłem tam z Bayernem Monachium. W obecnym sezonie jestem liderem w Ligue 1 z dwoma punktami przewagi nad AS Monaco. W LM wyszedłem z grupy z drugiego miejsca i w 1 rundzie eliminacyjnej trafilem na Real Madryt. W pierwszym spotkaniu po niesamowitym boju zremisowałem 3:3 co stawiało Real w o wiele lepszej sytuacji przed rewanżem. Wniosek był z tego jeden - jeśli chcę awansować do 1/4 to trzeba wygrać na Bernabeu. I ta sztuka została dokonana głównie dzięki trzem zawodnikom - Ter Stegenowi, który rozegrał chyba mecz życia broniąc w sumie kilkanaście strzałów. Drugim zawodniem jest filar obrony Shawcross, który zaliczył w tym meczu 18 pojedynków główkowych z czego 17 wygrał, oraz zanotował 18 przechwytów. Trzecim architektem tego okazałego zwycięstwa jest nie kto inny, jak Sergio Aguero, który dwukrotnie pokonał Ikera Casillasa. Co godne uwagi Real dominował praktycznie przez całe spotkanie, co dobitnie pokazują statystyki strzałów oraz posiadania piłki. Dorzucam screen z tego meczu ---> http://przeklej.net/image_details/122110.html

Zapraszam do dyskusji i dzielenia się własnymi ekipami oraz osiągnięciami :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Witam dawno mnie tu nie było

gram włoskim Napoli sezon 2017-18 ( na oryginalny update )

mój skład na dzień dzisiejszy

Sezonami 2012-13

Yaya Sanogo kupiony za 6,5mln euro

sezon 2013-14

Dawid Ospina wolny transfer

Sime Vrsajko za 13mln euro

sezon 2014-15

Romeu Oriol wcześniej wypożyczony a pózniej transfer 7,5mln euro

Sami Khedira za 3mln euro

Pogba Paul za darmo wyrwałem Juve

Emiliano Viviano za 2 mln euro

2015-16

Isco za 24 mln euro

Pablo Sarabia za 17 mln euro

Wallace za 14 mln euro

Rafinha za 675 tyś euro

2016-17

Neymar za 46,5mln euro

Illara z darmo

2017-18

Mario Gotze za 36 mln euro

Renato Augusto za 1 mln euro nie cały

Courtois Thibaut za 10mln euro

Angello Ogbonna za 4,5 mln euro

Micach Richards za darmo

w tych sezonach na transfery wydałem około 240 mln euro oczywiście nie wpisywałem piłkarzy którzy już nie grają w Napoli tylko aktualny skład

5o02.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...