Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Początkowo? Czy w trakcie rozgrywki?

 

AFAIR w trakcie rozgrywki się to niestety nie zmieniało (bug) - czyli jeśli zaczynałeś od Conference i mogłeś mieć jednego trenera, to będziesz mógł mieć tylko jednego nawet w Premiership :/ Rozwiązaniem jest rezygnacja i podpisanie nowego kontraktu z klubem (jeśli się uda) - wtedy na nowo naliczane są te limity zatrudnień.

Odnośnik do komentarza

AFAIR nie ma limitu na asystentów - można było to tak obejść, że oferowałeś kontrakty trenerowi jako asystentowi i można było go przypisywać do treningów. Coś mi się nawet wydaje, że można było zaoferować zmianę kontraktu (nowy kontrakt) na coacha, w ten sposób mając ich ponad limit.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam. W wersje oznaczoną numerkiem '08 gram już bardzo długo. Jednak miesiąc temu, nie wiadomo skąd i jak pojawił się poważny problem. Przy włączaniu gry pojawił się taki o to error: Błąd 1.

Jak się okazało, nie mogłem odpalić żadnego save'u. Nie miałem czasu się wtedy bawić, więc odinstalowałem FM'a i na jakiś czas odpuściłem grę. Jednak teraz, po ponownym zainstalowaniu problem nie znikł. Przy odpalaniu gry pojawia się to samo, a po załadowaniu ligi wyskakuje ten sam błąd Błąd 2tylko na końcu profile2.xml

 

Ponadto przez to gra cały czas się zawiesza, a na dodatek po zainstalowaniu patcha 8.0.2 nie ma go w grze.

 

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Mam pytanie. Co ma wpływ na awans klubów nieaktywnych do ligi grywalnej? Chodzi mi o to bo gram w polskiej lidze i mam klub filie i chciałbym aby grali w drugiej lidze i moi piłkarze wtedy lepiej się ogrywają. Co ma na to wpływ?

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich!

Mam taki problem, otóz prowadze od początku 1 klub i wiele nagród zdobyłem,mam dobrą reputację, pewnie duża zasługa tu też mojego asystenta. Problem w tym że on już po wielu latach chce wyższej pensji niż zarząd mi pozwala mu dać. Jak zatrzymać asystenta? Jak poprosić zarząd o wyższą pensję?

Odnośnik do komentarza

Cześć.

Obawiam się że w tej sytuacji niewiele możesz zrobić. Jeżeli Twój asystent nie dostanie tyle ile chce po prostu nie przedłuży kontraktu i odejdzie. Możesz jednak spróbować poprosić zarząd o dodatkowe pieniądze na pensje, jeżeli zarząd się zgodzi to wtedy poprzez zwiększenie budżetu płacowego będziesz mógł dać swojemu asystentowi więcej kasy. Jeżeli tak nie da rady to musisz już chyba tylko liczyć na lojalność swojego pracownika :eusa_angel: Pozdro:)

Odnośnik do komentarza

Cześć.

Obawiam się że w tej sytuacji niewiele możesz zrobić. Jeżeli Twój asystent nie dostanie tyle ile chce po prostu nie przedłuży kontraktu i odejdzie. Możesz jednak spróbować poprosić zarząd o dodatkowe pieniądze na pensje, jeżeli zarząd się zgodzi to wtedy poprzez zwiększenie budżetu płacowego będziesz mógł dać swojemu asystentowi więcej kasy. Jeżeli tak nie da rady to musisz już chyba tylko liczyć na lojalność swojego pracownika :eusa_angel: Pozdro:)

 

Eh kurde bo to naprawdę dobry asystent, a lojalny to on jest już 2-krotnie chciał podwyżki ale nie mogłem mu dać i mimo to zostawał, a teraz nie chcę się zgodzić na niższą pensję. Prosiłem zarząd o dodatkowe fundusze na płace to odp że ,,mam wystarczająco żeby sprowadzić nowych zawodników" Niewiem czy to jakaś pomyłka czy co, bo bie potrzebuje pieniedzy na transfery... Co myślisz o tym?

Odnośnik do komentarza

U mnie jest na odwrót, że mogę przełożyć kasę na pensję na transfery :( Ale ok dzięki wam, widocznie muszę awansować kogoś z trenerów.

To mam jeszcze takie małe pytanko, już jakieś 2 sezony wcześniej sprowadziłem młodego utalentowanego piłkarz. Problem w tym że dwóch piłkarzy (z tego samego kraju) nie bardzo młodego tolerują (widnieje napis że działa on im na nerwy) i tak cały czas. JEst szansa żeby się dogadali?

Odnośnik do komentarza

U mnie jest na odwrót, że mogę przełożyć kasę na pensję na transfery :( Ale ok dzięki wam, widocznie muszę awansować kogoś z trenerów.

To mam jeszcze takie małe pytanko, już jakieś 2 sezony wcześniej sprowadziłem młodego utalentowanego piłkarz. Problem w tym że dwóch piłkarzy (z tego samego kraju) nie bardzo młodego tolerują (widnieje napis że działa on im na nerwy) i tak cały czas. JEst szansa żeby się dogadali?

 

 

Raczej tak. U mnie tez zdarzały się takie sytuacje że jeden zawodnik działał na nerwy drugiemu ale zazwyczaj po jakimś czasie się dogadywali. Długość tego czasu zależy od atmosfery w zespole. Im morale wyższe tym szybciej się pogodzą.

Odnośnik do komentarza

Gorzej jak wszystko się popsuje przez takie coś... morale itp itd. Ja miałem w zespole dobrego i młodego napadziora. Jednak miał problemy zz dogadaniem się z Przemkiem Tytoniem.... no i że jako Tytoń grał dobrze i nie chciałem ryzykować postanowiłem sprzedać tego młodego.... ale na szczęscie mam teraz jeszcze lepszego hehe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...