Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny - FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Co trzeba zrobić żeby fm 08 mieć w oknie , wiem że jakiś skrót muszę dopisać czy coś ale nie wiem gdzie ?

 

to pomoże ---> "C:\Gry\Football Manager 2008\fm.exe" -small_screen - windowed" w ikonie na pulpicie dopisałem we właściwościach (element docelowy) " -small_screen - windowed"

Odnośnik do komentarza

Jak sie zmienia rozdzielczosc w Fmie?

- Rozdzielczość można regulować przy grze w oknie - rozmiarem okna. Rozdzielczość minimalna do gry w oknie to 1152x864, a po wpisaniu do linii komend polecenia -small_screen nawet w 1024x768. Uruchomienie na pełnym ekranie jest możliwe po dopisaniu w polu Element docelowy w dowolnym skrócie pliku exe --fullscreen_width=xxxx --fullscreen_height=xxxx

Odnośnik do komentarza
posiadam wersje na MAC i mam problem z wyświetleniem obrazu na pełnym ekranie. Tzn wybieram "pełny ekran" ale po bokach mam takie czarne paski. Tak jakby obraz był wyświetlany w formacie 4:3 zamiast 16:9. Kiedyś znalazłem rozwiązanie w necie ale teraz nie mogę za cholerę tego znaleźć. Czy ktoś może mi pomóc?

 

 

czy naprawde nikt nie wie jak mi pomóc? Wkurza mnie gra w formacie 4:3.

Zainstalowałem również tą wersję na Windows 7 i jest to samo. Może prościej będzie rozwiazać ten problem dla Windows?

Odnośnik do komentarza

Jak sie zmienia rozdzielczosc w Fmie?

 

- Rozdzielczość można regulować przy grze w oknie - rozmiarem okna. Rozdzielczość minimalna do gry w oknie to 1152x864, a po wpisaniu do linii komend polecenia -small_screen nawet w 1024x768. Uruchomienie na pełnym ekranie jest możliwe po dopisaniu w polu Element docelowy w dowolnym skrócie pliku exe --fullscreen_width=xxxx --fullscreen_height=xxxx

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanie. Prowadzę reprezentację Polski, i szukam obcokrajowców którzy mogliby zagrać dla mojej kadry. Ktoś ma jakieś pomysły? : )

 

W filtrach szukania masz chyba taką opcję jak "Uprawniony do gry w reprezentacji".

 

A jeśli ci chodzi o namawianie obcokrajowca do przyjęcia obywatelstwa, to czegoś takiego nie ma, jak dostanie obywatelstwo, to się pojawi w wynikach wyszukiwania.

Odnośnik do komentarza

Mam następujący problem. Przy grze w oknie w Fm 08 w pewnych rubrykach pojawia mi sie suwak, na przykład żeby zobaczyc pełne staty grajka musze nim operować skrolem. Da sie to jakos welimnować ? W FM 2007 też gram w oknie i suwaka nie ma

Odnośnik do komentarza

Mam następujący problem. Przy grze w oknie w Fm 08 w pewnych rubrykach pojawia mi sie suwak, na przykład żeby zobaczyc pełne staty grajka musze nim operować skrolem. Da sie to jakos welimnować ? W FM 2007 też gram w oknie i suwaka nie ma

 

Za mała rozdzielczość pulpitu (systemu).

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

mam następujący problem - FM kaze mi wybrac sklad do pucharu mistrzow i niestety nie mam w skladzie wystarczajacej liczby wychowankow (tzn mam, aczkolwiek wiekszosci z nich nie moge zarejestrowac), przez co nie moge kontynuowac gry. oczywiscie automatyczny wybor nie pomaga, czy macie jakies rady?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...