mininho Posted November 29, 2012 Share Posted November 29, 2012 siemanko Panowie. mam maly problem, zainstalowalem sobie cmka oczywiscie wgralem patcha 4,1,4 i 4,1,5 rozpakowalem uaktualnienie Szkodiego w miejscu docelowym dla win 7 tak jak bylo w instrukcji wlaczam gre i sklady sa stare.. wlaczylem edytor zeby wczytac ta baze danych i wszystko bylo ok sklady aktualne a jak wlaczam gre no to znowu stare , moze ktos pomoze? Quote Link to comment
szkodi Posted November 29, 2012 Share Posted November 29, 2012 siemanko Panowie. mam maly problem, zainstalowalem sobie cmka oczywiscie wgralem patcha 4,1,4 i 4,1,5 rozpakowalem uaktualnienie Szkodiego w miejscu docelowym dla win 7 tak jak bylo w instrukcji wlaczam gre i sklady sa stare.. wlaczylem edytor zeby wczytac ta baze danych i wszystko bylo ok sklady aktualne a jak wlaczam gre no to znowu stare , moze ktos pomoze? Zapewne wpakowales date do zlego folderu. Jezeli uzywacie Windows Vista/7 lub nowszych plki powinny zostac wgrane do folderu C:\Users\nazwa_uzytkownika\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Eidos\CM 03-04\data\ Właśnie skończyłem test, który trwał praktycznie cały dzień, 11 lig, baza danych z 2003 roku. Zrobiłem sobie wakacje do 2012 r., Nie było żadnego błędu. Spokojnie można grać dalej. Czyli niestety to crashuje na edytowanych bazach :x Quote Link to comment
mininho Posted November 29, 2012 Share Posted November 29, 2012 no wlasnie wpakowalem ta baze tam gdzie napisales i nic.. Quote Link to comment
szkodi Posted November 29, 2012 Share Posted November 29, 2012 Wiem, ze to zapewne zabrzmi glupio, ale chce się tylko upewnic. Czy sciezka nazwa_uzytkownika zostala u Ciebie zmieniona na nazwe na Twoim kompie (np.mininho)? No i drugie pytanie czy zaczynasz gre od poczatku czy z save'a? Quote Link to comment
mininho Posted November 29, 2012 Share Posted November 29, 2012 tak sciezka zostala zmieniona, zaczynam gre od poczatku no i tak jak pisalem wczesniej jak uruchomilem edytor zeby sprawdzic czy dziala no to ta baza byla ok a jak wlaczylem gre no to kaplica sarnaty i kryszalowicze biegaja jeszcze.. nie wlaczam gre od poczatku, no i tak jak pisalem wczesniej jak otwieralem edytor zeby wczytac ta baze to bylo cacy polska liga a jak wlaczam gre to sarntat kryszalowicz itp:) Quote Link to comment
szkodi Posted November 29, 2012 Share Posted November 29, 2012 Czyli podmieniles calkowicie folder db, tak? Czy CMa masz zainstalowanego na standardowej sciezce na dysku c? Quote Link to comment
mininho Posted November 29, 2012 Share Posted November 29, 2012 podmienilem calkowicie, zainstalowalem na C:/Pliki programow(x86)/Eidos Quote Link to comment
szkodi Posted November 29, 2012 Share Posted November 29, 2012 Mozesz mi podac sciezke docelowa z ktorej wczytujesz baze danych do edytora? Quote Link to comment
smigler Posted November 29, 2012 Share Posted November 29, 2012 Może uruchamiasz szybką grę? Quote Link to comment
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.