Anatoli Posted November 22, 2012 Share Posted November 22, 2012 Kiedy wybieram 11 i więcej lig wyskakuje bład, zawsze tego samego dnia tj. 13 listopada 2003r. Grać dalej nie można. A gdy wybiorę mniej lig, wszystko gra. Od razu uprzedzam że mam zainstalowane patche, sprzęt też mam dobry tzn. Pamięć RAM 4,00 gb., Procesor Intel Core 2,2 GHZ. Czy ktoś spotkał się z tym problemem? Bardzo proszę o jakąkolwiek odpowiedz, bo im więcej lig wiadomo to ty mgra ciekawsza. Może istniej jakieś rozwiązanie problemu. Bardzo proszę o pomoc. Quote Link to comment
Krzysztof_Nowak Posted November 22, 2012 Share Posted November 22, 2012 Chodzi Ci o Championship Manager 2003/2004 na uaktualnieniu Szkodiego? Quote Link to comment
Anatoli Posted November 22, 2012 Author Share Posted November 22, 2012 Nie. Jest to uaktualnienie zagraniczne z 2009r. Nie wiem tylko kto je stworzył. Quote Link to comment
Krzysztof_Nowak Posted November 22, 2012 Share Posted November 22, 2012 Może twórca zrobił jakiś błąd w bazie danych. Trudne jest mi się wypowiadać na ten temat. Pierwszy raz z czymś taki się spotkałem. Ściągnij sobie uaktualnienie Szkodiego. Polska liga jest aktualna a reszta lig ma składy z 2007 a projekt ciągle się rozwija. Z tego co wiem, to nikt nie zgłaszał problemów z błędem z którym Ty się spotkałeś podczas użytkowania tego uaktualnienia. Quote Link to comment
Anatoli Posted November 23, 2012 Author Share Posted November 23, 2012 ok, dzięki za pomoc Quote Link to comment
Krzysztof_Nowak Posted November 24, 2012 Share Posted November 24, 2012 Anatoli, wydaje mi się, że temat można już zamknąć Quote Link to comment
Anatoli Posted November 24, 2012 Author Share Posted November 24, 2012 W zasadzie to nie wiem. Bo zainstalowałem uaktualnienie Szkodiego, i ten sam błąd wystąpił. Ale to pewnie u mnie coś nie gra tylko nie wiem cholera co. Jeżeli nikt nie jest w stanie coś doradzić, to proszę o zamknięcie tematu. Quote Link to comment
Krzysztof_Nowak Posted November 24, 2012 Share Posted November 24, 2012 Pogrzebałem w necie i z tego co udało mi się ustalić to błąd z którym się spotkałeś występował z powodu problemów w bazie danych. Było one spowodowane przez osoby, które starały się uaktualniać bazę. W przypadku uaktualnienia Szkodiego nikt do tej pory nie zgłaszał problemów. Spróbuj odinstalować całkowicie grę i zainstalować ją na nowo. Może to coś pomoże:). Masz zainstalowanie łatki 4.1.4 i 4.1.5? Daj znać jak Ci poszło. Będziemy się starali pomóc:) W taki razie nie zamykamy tematu Quote Link to comment
Anatoli Posted November 24, 2012 Author Share Posted November 24, 2012 Hmmm, rozumiem. Odinstaluję i zobaczymy. Tak, łatki mam zawsze zainstalowane. Quote Link to comment
Anatoli Posted November 24, 2012 Author Share Posted November 24, 2012 Niestety, wystąpił ten sam błąd, tym razem wybrałem 13 lig. Oczywiście zainstalowałem łatki, bazy danych nie zmieniałem. Po prostu nie mam siły juz na to. Odkryłem za to inną rzecz. Mogę grać na dowolnej liczbie lig i błąd nie wyskakuje ale tylko na starej bazie danych. tj tej pierwotnej z 2003 r. Quote Link to comment
Krzysztof_Nowak Posted November 24, 2012 Share Posted November 24, 2012 Podaj mi jakie ligi odpaliłeś. Spróbuję zrobić mały test na moim komputerze:) Na marginesie współczuję Ci. Człowiek chce sobie pograć a tu się nie da.... Mam nadzieję, że uda Ci się uporać z tym problemem Quote Link to comment
Anatoli Posted November 24, 2012 Author Share Posted November 24, 2012 Już podaję. Anglia, Argentyna, Brazylia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Polska, Portugalia, Szkocja, Turcja, Ukraina, Włochy. Jeszcze raz dzięki że tutaj tak główkujemy ;P Quote Link to comment
Krzysztof_Nowak Posted November 24, 2012 Share Posted November 24, 2012 Właśnie mi się przypomniała jedna rzecz. Sprawdź, czy Twój save waży więcej niż 100 mega i czy masz Nortona antyvira? Quote Link to comment
Anatoli Posted November 25, 2012 Author Share Posted November 25, 2012 Save ma więcej niz 100 mega i mam Nortona. Czemu pytasz? Quote Link to comment
Mlynek1910 Posted November 25, 2012 Share Posted November 25, 2012 Norton może traktowac save powyżej 100 mb jako potencjalne zagrożenia. Wyłącz tymczasowo Nortona i sprawdz czy dalej jest tak samo. Quote Link to comment
Krzysztof_Nowak Posted November 25, 2012 Share Posted November 25, 2012 Właśnie dlatego pytałem;) Quote Link to comment
Anatoli Posted November 26, 2012 Author Share Posted November 26, 2012 Niestety nic to nie dało. Rezygnuję z rowiązania z tego problemu, bo nie mam już cierpliwości i czasu. Zawsze mozna pograc do 10 lig grze. Dziękuje serdecznie za pomoc. Zamykamy temat. Quote Link to comment
Krzysztof_Nowak Posted November 26, 2012 Share Posted November 26, 2012 Nie do końca Anatoli. Odwlecze ten błąd w czasie. Gdy rozmiar savu wyniesie ponownie 100 mega będziesz miał taki sam problem. Zmniejszenie przez Ciebie ilości lig spowoduje że błąd z bakiem możliwości zapisania przesunie się z 13 listopada do powiedzmy 10 styczna. Wydaje się, że tutaj problemem nie jest ilość załadowanych lig tylko wielkość savu Obym się mylił. Poczekaj na powrót Szkodiego. Chwilowo jest offline. Będzie od wtorku/środy. On ma większą głowę do takich rzeczy;) Do tego czasu bardzo bym prosił o zabranie głosu osoby lub osób, które grają już dłużej na uaktualnieniu Szkodiego i ich save ma więcej niż 100 mega. Quote Link to comment
szkodi Posted November 27, 2012 Share Posted November 27, 2012 Blad jest spisany na moja kartke. Co prawda wrocilem do kraju o jakiejs 4ej i od 8ej jestem na uczelni, ale po uczelni o ile nie zasne sproboje cos posprawdzac. Co do save'ow to te powyzej 100mb czasami sprawiaja nieco problemow ogolnie w CMie. Jednak np Kowalinho przedstawil nam wiekszego save'a i wszystko bylo okej. Co do 11 lig to musze to stestowac. Pamietam ze to byl to jakis blad, ale jaki to nie pamietam. Mam to gdzies wpisane w starych notatkach z bardzo starych forum :P Osobiscie nie mysle ze chodzi tu o rozmiar save'a, lecz o te feralne 11 lig. Jezeli dojde do jakichkolwiek wnioskow to dam wam znac. Quote Link to comment
Anatoli Posted November 27, 2012 Author Share Posted November 27, 2012 Właśnie skończyłem test, który trwał praktycznie cały dzień, 11 lig, baza danych z 2003 roku. Zrobiłem sobie wakacje do 2012 r., Nie było żadnego błędu. Spokojnie można grać dalej. Quote Link to comment
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.