Skocz do zawartości

Wybory ModTeamu (II kadencja) - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie, ze zamiast wybierac całość od nowa, może warto bylo by sie skupic na ocenie przez spolecznosc forum obecnych czlonkow MT i pozostawic osoby, z ktorych pracy spolecznosc jest zadowolona.

 

Wydaje mi sie, ze pozwoli to zachowac pewna ciaglosc realizowanych pomyslow i zadan.

 

Owszem, jest to jakieś wyjście. Niemniej zwykłe wybory to chyba najuczciwsze wyjście, bo przecież jeśli będzie taka wola, to MT pozostanie właściwie taki sam. A o dotychczasowych działaniach można i tak rozmawiać.

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei mogę zapewnić jedno - jeżeli zagłosujecie na mnie to macie pewność, że na pewno nie będzie zawalony żaden termin wpłaty na serwer, domenę, przedłużenie skryptu i forum technicznie będzie zawsze zoptymalizowane do maksimum.

 

Podtrzymuję nadal to co powiedziałem pół roku temu - moje zaangażowanie dla CMF będzie większe pod względem organizacyjno-technicznym niż pod względem typowego moderowania, na które czasem brakuje mi czasu, jednak pomimo to zawsze staram się zabierać głos w sprawach ważnych.

 

Wyrażam także chęć dalszej współpracy z osobami, które do tej pory były w MT, bo uważam, że ostatnie półrocze było dobre dla forum i szkoda by było zaprzepaścić to, co udało się do tej pory wypracować.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

kampanie wyborcze.

 

Ja ze swej strony chciałbym zapewnić, że w razie wybrania mojej kandydatury, będę m.in. lobbował w MT w temacie usunięcia Gacka z forum oraz, co się ściśle ze sobą wiąże, o powrót instytucji life-time bana za niedorozwój umysłowy.

Z tego miejsca chciałbym prosić wszystkich którzy oddali na mnie głos w poprzednich wyborach (co było bardzo miłym zaskoczeniem, jeżeli chodzi o ilość głosów) aby zagłosowali na Johnissa,

 

Program wyborczy tego szanownego usera jest jasno wytyczoną drogą, dzięki której kochane CMF na którym tak bardzo nam zależy zostanie uwolnione od osób które leczą na nim swoje kompleksy i trolują. Pójdźmy tą drogą i powiedzmy NIE dla intelektualnego niedorozwoju osób pokroju Gacka.

 

Głosując na Johnissa mamy realną szansę na pozbycie się chwastów i niedorozwiniętych mikroorganizmów. Jednocześnie jest to osoba z odpowiednim dystansem do siebie i otaczającego ją świata.

 

TAK DLA JOHNISSA!!!

Odnośnik do komentarza

Gdyby potrzebny byl moderator do działu Retro to z wielka checia podnosze dlon i zglaszam się na ochotnika.

 

Ta czesc forum nie jest moze najbardziej zywa z wszystkich, aczkolwiek nie oklamujmy się - udzielam się tam najczesciej. Dziennie pojawiam się tam kilkukrotnie i pewnie 70% moich postow z forum jest wlasnie w tamtych tematach.

 

Forum ewoluowalo po ostatnich zmianach i wyborach modteamu. Ewolucja przebiega dobrze, bez drastycznych zmian i moim skromnym zdaniem wiekszosc moderatorow spelnila pokladane w nich nadzieje. Za to trzeba wszystkim podziekowac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli MM mówi o niedorozwoju umysłowym to nie mogę się powstrzymać przed zacytowaniem Kazika:

 

Najstarszy z nich, potężnie zbudowany

Ćwiczył swoje ciało pięć godzin nad ranem

Ciężary podnosił, sprężyny rozciągał

Przez to wszystko jednak swoją głowę zaniedbał

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

słabe dowcipy, słabe rymy :)

niestety dla mnie wyznacznikiem "rozwoju umysłowego" nie jest podbijanie postów w "powaznych" tematach na "powaznym" forum :) krowa która... itd :) ale skoro internet i cmf jest dla niektórych całym światem (jak widać) nie śmiem z tym dyskutować :)

idziemy w serious business więc !!

 

ale ludzie do k***y nędzy, to forum o grze komputerowej...

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, pisanie o "chwastach" to przegięcie. Proponuje nieco inaczej dobierać słowa na przyszłość.

 

Po drugie, większość tej dyskusji nadaje się do Maryni.

 

A po trzecie "sprawa Gacka" jest już przeraźliwie nudna. Poświęcać tyle czasu jednej osobie, która co jakiś czas napisze post. Kaman.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Pozwolę sobie odpowiedzieć poważnie na ten post, który się do mnie odnosi :) Kaderr/tio kim Ty jesteś, żeby wyznaczać mi co mogę, co powinienem, co mi wypada? :) jeżeli nie pasuje Ci klimat maryni to nie wchodź i nie czytaj, to chyba proste. Nikt nikogo nie zmusza do czytania hp z tego co mi wiadomo. A wybacz, jeżeli ja widzę brednie które wypisuje przywołany tutaj Gacek w poszczególnych tematach, to nawet nie mam siły ani ochoty kopać się z koniem i cokolwiek mu wyjasniać/odpowiadać/wdawać się w głupio-mądrą dyskusję. Wolę zostawić to innym, bardziej ambitnym. Nie widzę w tym żadnej frajdy. Samobiczowanie mnie nie bawi. Mam za to lepszy ubaw, kiedy widzę ludzi którzy niesamowicie się spinają i pewne rzeczy na forum traktują baaaaardzo poważnie, ba, dla nich wybory do MT to sprawa życia lub smierci :) Żenującym bym nazwał fakt, kiedy dany osobnik błaga o zdjęcie mu bana na hp a potem lata po forum i pisze jak to w maryni mu ubliżają. Tyle będzie powagi bo cała sytuacja jest bardzo śmieszna i nie czuje sie w obowiązku, zeby komukolwiek coś wyjasniać. Kwestię sympatii poszczególnych userów pominę, bo Ciebie drogi kaderze nie znam, widzę jedynie bardzo zacietrzewioną osobę, która wymachuje (będzie pewnie cenzura :kekeke: ) szabelką na forum internetowym :) A kolejną rzeczą jest to, ze Gacek wkurwia swoim zachowaniem nie tylko mnie ale i innych użytkowników. Rozumiem, że ich też nazwiesz żenującymi? :) Odpowiedzi nie oczekuję, bo dla mnie nie ma tematu, ot chciałem się raz poważnie odnieść do Twoich wypowiedzi pod moim adresem. Jeżeli coś Cię nadal boli, zapraszam na pw, cyrku na publiku nie mam zamiaru robić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...