Skocz do zawartości

Fm13-Sieć


harpagen2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Ja również z chęcią pogram online. Natomiast chciałbym zacząć od przyszłego tygodnia, żeby był jeszcze czas na zapoznanie się z grą itp.

Sądzę, że w trybie online zagramy oczywiście trybem skróconym, żeby nie marnować na głupoty czasu.

 

Preferuję ligę angielską oraz osoby poważne (w sensie normalne, najlepiej pełnoletnie).

gg: 3193272

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

a ja mam pytanie spróbuję je jasno napisać :

W poprzednich wersjach jak się chciało pograć multi to tam Adres IP pokazywał się w Statusie Gry, a teraz go nie ma, a w tych nowych trybach sieciowych jak zauważyłem można grać ale tylko między sobą a chodzi mi o to co było w poprzednich edycjach że grało się ligę między sobą oraz z komputerem, a teraz tylko są te drużyny które się wybrało i nic więcej ... Ma ktoś jakiś pomysł ? :P może zrozumieliście ; D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Siema, ja i mój kumpel mamy problem z grą przez sieć, bo gdy ja założę serwer, to on go wyszukuje i jest wszystko dobrze, robi przyłącz się do gry, wczytuje mu się baza danych i...nagle zamula cały fm, a po chwili : "Połączenie z serwerem niemożliwe." Taka sama sytuacja jest jak on założy serwer, co robić? Bo chcemy sobie pograć przez te święta :D Oboje mamy oryginalnego fm'a. Co zrobić?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Witam, trochę odświeżam temat, ale szukam kogoś kto miałby chęci pograć w FM'a :)

Na razie gram z kolegą, lecz stwierdziliśmy, że w więcej osób będzie dużo ciekawiej. Z hostowaniem nie ma problemów. Ładujemy wszystkie ligi i dużą baze dancyh :D

Liga nie ma znaczenia, na pewno się dogadamy. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt: BuzkaPM@gmail.com lub gg: 23191568

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...