Omen Posted October 11, 2012 Share Posted October 11, 2012 Witam. Chciałbym "pobawić" się trochę w "cm data editor" . Chodzi mi o zmienienie nazwy klubu na np. KS Krzaki i pozmieniać kilkanaście nazwisk i trochę statystki. Tak jak by stworzyć nowy klub zamiast istniejącego . Udało mi się zmienić nazwiska prezesa i dyrektora sportowego , nazwiska piłkarzy , nie wiem dlaczego ale nazwa się nie zmieni , oraz podane prze zemnie statystyki są w ogóle inne.. Tylko nie które się zgadzają .. Jest tutaj ktoś kto się na tym zna i może mi pomóc ? Pozdrawiam. Quote Link to comment
szkodi Posted October 11, 2012 Share Posted October 11, 2012 Co prawda nie pracuje na oficjalnym edytorze, ale mogę się wypowiedziec nieco na ten temat. Jeżeli grasz na polskim jezyku to sprawdz czy zmieniles nazwe klubu na krzaki we wszystkich jezykach. Umiejetnosci zawodnikow sa również zalezne od reputacji w tej wersji gry. Niska reputacja moze zanizyc automatycznie umiejetnosci lub wysoka zawyzyc. Ten system byl stosowany w starym CMie by zapobiegac "przepakowaniu" pilkarzy przez slabych researcherow. Quote Link to comment
Omen Posted October 11, 2012 Author Share Posted October 11, 2012 W jakim sensie ? "Jeżeli grasz na polskim jezyku to sprawdz czy zmieniles nazwe klubu na krzaki we wszystkich jezykach. " I jak ? Oraz czy mógł byś mi podesłać takiego edytora z którego Ty też korzystasz ? Quote Link to comment
szkodi Posted October 11, 2012 Share Posted October 11, 2012 Sprawdz czy nazwa klubu to Krzaki jak odpalisz gre w jezyku angielakim. W PreGame'ie mozesz ustalic inne nazwy dla innych jezykow (jak np Real Madrid, Real Madryt itd). Musi byc więc podobna opcja w eidosowskim edytorze. Quote Link to comment
Omen Posted October 11, 2012 Author Share Posted October 11, 2012 Możesz podesłać link do tego programu ? Quote Link to comment
szkodi Posted October 11, 2012 Share Posted October 11, 2012 http://cm-4-pregame-editor.software.informer.com/ Quote Link to comment
Omen Posted October 11, 2012 Author Share Posted October 11, 2012 żebym jeszcze wiedział jak to ściągnać to by było dobrze.. Gdy odpalę grę w języku angielskim to normalnie pisze " Krzaki" Quote Link to comment
szkodi Posted October 11, 2012 Share Posted October 11, 2012 Więc to ten problem o ktorym mowilem. Sproboj linka z innego adresu: http://en.sourceforge.jp/projects/sfnet_cmeditors/releases/ Quote Link to comment
Omen Posted October 11, 2012 Author Share Posted October 11, 2012 Sciągłem , ale gdy chce załadować server.db to na końcu wyskakuje jakiś bład.. Quote Link to comment
szkodi Posted October 11, 2012 Share Posted October 11, 2012 Jaki błąd i ktora baze chcesz wczytywac? Quote Link to comment
Omen Posted October 11, 2012 Author Share Posted October 11, 2012 Twoją.. " person data seems to be currupt . No person Data " Bądź też coś innego , o bugu. Już sobie poradziłem Ale powiedz mi czy jest jakaś łatka polonizująca do tego programu ? Bo irytuje mnie że czasem niektóre słowa muszę przetłumaczyć bo nie znam O.o :P Quote Link to comment
szkodi Posted October 11, 2012 Share Posted October 11, 2012 Niestety bodajze nie ma polskiego. Nauczysz się jezyka przy okazji ;) Quote Link to comment
Omen Posted October 11, 2012 Author Share Posted October 11, 2012 mhm , ok No tak Dzięki . Temat można zamknąć Quote Link to comment
Omen Posted October 12, 2012 Author Share Posted October 12, 2012 Mam jeszcze jedno pytanie , da się jakoś zmienić płace zawodników ? Quote Link to comment
szkodi Posted October 12, 2012 Share Posted October 12, 2012 Zakładka contract_estimated wage w PreGame'ie Quote Link to comment
Omen Posted October 12, 2012 Author Share Posted October 12, 2012 Zmieniłem , a jak można ustalić , bądź skasować klauzule w kontrakcie ? Quote Link to comment
szkodi Posted October 12, 2012 Share Posted October 12, 2012 Zmieniłem , a jak można ustalić , bądź skasować klauzule w kontrakcie ? Klauzuli nie zmienisz, to automatyka niestety Quote Link to comment
Omen Posted October 12, 2012 Author Share Posted October 12, 2012 Mhm , ok dzieki za pomoc . Quote Link to comment
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.