Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie Milik w Bayerze od razu? Pep w Bayernie ? Moim zdaniem Sahina mozna dodac do BVB na stale bo jest wyp na 18msc ale watpie ze wroci do Realu wiec Pewnie albo go wykupi BVB albo odejdzie do innego zespolu, Gudhjonssen w Bruggi , Petrov w Espanyolu, Piazon w Maladze. Jest ten mlodziutki Wallace w Chelsea?

 

Milik będzie od wiosny, podobnie jka z Wallacem (choć tu nie da się ustawić by przez kolejne pół roku byłna wypożyczeniu do Fluminense). Nie ma również możliwości ustawienia trenera danego klubu za rok. Przesuwanie zawodników z klubu A do B od początku sezonu w sytuacji gdzie trafia on do klubu w zimę nie ma sensu - szczególnie, że baza ciągle wygląda na jeden wielki syf bo zbyt wielu lig przecież wyczyszczonych nie ma.

Odnośnik do komentarza

Nie ma również możliwości ustawienia trenera danego klubu za rok.

 

A nie można ustawić Guardioli kontraktu obowiązującego od 30.06.2004?

 

Przed chwilą próbowałem i niestety nie działa. Podobnie jest z wypożyczeniami od połowy sezonu do końca (styczeń-czerwiec)

Odnośnik do komentarza

A może byś spróbował na oryginalnej bazie podejrzeć Tottenham? Wydaję mi się,że tam za każdym razem jak się zaczyna grę jest zmiana trenera i za każdym razem zatrudniają tego samego.

 

Szczerze mówiąc postaram się znaleźć bazę (na razie aktualizuję) i podpatrze. To może być tak samo jak z Dungą, którego wyrzucają i zawsze jest ten sam trener bo związek znajduje najlepszego kandydata dostępnego na rynku.

Odnośnik do komentarza

O właśnie. Może tam jakaś odpowiedź się znajduje. :P

 

Niestety to nie było ustawione, tylko jak mówiłem gra wybierała sobie nowego menadżera tą samą regułą co napisałem. Tymczasem po raz 3 wysypała mi się dziś baza :x Dobrze, że mam wiele kopii i w miarę problemów tracę tylko całą aktualizację drużyny. Dodałem też do bazy kilku zdolnych Argentyńczyków i Brazylijczyków ;)

Odnośnik do komentarza

JAk juz pisalem moim zdaniem dawanie Milika z transferem od zimy 2004 jest BEZSENSU bo znowu trzeba bedzie to za pol roku zmieniac a tak to sobie zaoszczedzisz czasu robiac tak z innymi zawodnikami, Strasznie mi sie to nie podoba :/

 

Mario - ja rozumiem, tylko Ty zrozum, że dopóki nie będę miał zaktualizowanych innych lig krajowych to przesuwanie takie i zapisywanie w notatnikach czy sprawdzanie 1000x na transfermarktach tego samego to dopiero narobi mi pracy. Mam nadzieję, że następny sezon to będzie już 7 krajów z zaktualizowanymi drużynami przynajmniej na najwyższym szczeblu, a wtedy to będę mógł szaleć. Do tego dochodzi forum w stylu ChampMana i wszystko będzie megajasne.

Odnośnik do komentarza

Poinformuję was niestety, że dziś nie pojawi się jednak update 1.5

 

Dostałem kilka wiadomości na skrzynkę prywatną na temat transferów, które są finalizowane w zimowym okienku transferowym. Opinie są różne, ale specjalnie dla was otworzyłem sondę na naszym fanpage'u na facebooku. Odpowiadajcie!

Odnośnik do komentarza

I to mi sie podoba! proponuje wydac go ok 2-5luty a koncem lutego finalna wersje z poprawkami! Co do fb to nie wszyscy pewnie maja, ja nie mam. Sneijder w Galatasaray :(

 

To oczywiście sonda - wasz głos jest bardzo, ale to bardzo ważny choć jeżeli będzie blisko to decyzję podejmę zapewnie sam ;) Zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy posiada fejsa i biorę to pod uwagę :eusa_hand:

Odnośnik do komentarza

Dziś przesiedzialem kilka godzin na lekkim tescie jak wyglada gra podczas przenoszenia chlopakow z druzyny A do druzyny B od poczatku sezonu w momencie gdy przeszli oni do klubu w zizmowym okienku.

 

To rozwiazanie w polowie sezonu transferowego w ogole nie ima się realizmowi, a gra sama robi wszystkim chyba na zlosc.

 

Rzuce tutaj jeden przyklad z naszego kraju. Wisla Krakow to druzyna na ktora temat pisalo wielu z was. Niektorzy pisali ze sa solidna ekipa przez kilka sezonow, niektorzy pisali ze spadali nawet po trzech na zaplecze Ekstraklasy. Teraz porownajcie sobie ta srednia na updacie v1 druzyne w porownaniu co mamy na dziś. Brakuje Meliksona ktory na kazdym wewnetrznym tescie mial po 10 asyst minimum w lidze. Brakuje Quito, ktory co prawda byl slabszy od Genkova, a na koniec nie ma Fredriksena ktory byl (nie oklamujmy się) przepakowany. Wisla nie za bardzo tez z taka kasa moze pozwolic sobie na transfery. Dodatkowo patrzac np na Belchatow to tam jest już w ogole masakra :x

 

 

Dziś popracuje nad latwa strona www i wrzuce wersje 1.5 na serwery (byc moze nawet i jutro). Zmiany po koncowce lutego wraz z dodanymi druzynami ktore uda mi się zrobic to bedzie wersja 1.7, a prawdziwa dwojka z calymi zaktualizowanymi ligami trafi do was oczywiscie pozniej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...