Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam po dlugiej przerwie :D no co do nazwisk to tez sie spotkalem z wersja wschodnioerupejska i moze to jest ten powod ze polska to nie srodek europy a wschod i naplyw mlodziezy z rosyjskimi nazwiskami a polskim paszportem jest poprostu kwestia rozwoju naszego kraju nad krajami typu rosja :) ale to moje takie male skromne zdanie. Co do skrinow wyglada wszystko obiecujaco az chcialoby sie juz pograc i potestowac co tam jest nabrojone :)

Odnośnik do komentarza

Powoli pracuję nad wszystkim. Ciągle nie znalazłem niestety powodu dlaczego tak działo się wcześniej, że Polacy byli Rosjanami :P Moze w tym nowym updacie będzie tak, że będziemy mieli więcej Niemców, aniżeli Rosjan? :D

 

Swoją drogą chciałbym wam również powiedzieć, że prócz zmian typu bazy dodałem 27 nowych mediów, które będą was informowały o newsach ze świata piłki ;) Mały dodatek, ale niektórzy będą możliwe że ucieszeni lekkim usprawnieniem.

Odnośnik do komentarza

Ja również czekam i ciągle dodaje jakieś inne drużyny do aktualizacji bo dochodzę do wniosku, że to mało, że kogoś ważnego brakuje.

 

Oto i kolejna porcja skrinów:

 

OSC Lille

OSC Lille B

Sztab szkoleniowy OSC Lille

Rio Mavuba

Salomon Kalou

Montpellier HSC

Sztab szkoleniowy Montpellier HSC

John Utaka

Typy na mistrzostwo Francji

 

 

A oto przepiękne cudo jakie zrobił nasz forumowy grafik Krzysztof_Nowak. Widzicie różnice co do poprzednich skrinów?

 

Man City

Gareth Barry

Mario Balotelli

Joe Hart

Aleksandar Kolarov

 

I jak?

Odnośnik do komentarza

SzKoDi moze poczekaj do konca okienka w sumie jeszcze ponad 2 tygodnie i powoli aktualizuj ligi i zespoly i ... wydaj up 1 lutego :) a co do obecnych odczuc to tak bedzie dopuki pewnie nie zrobisz upka do konca czyli do ostatniej druzyny jaka mozna zrobic :D a kolega Krzysztof_Nowak widac ze wczół sie w role grafika i to jest ciekawa alternatywa dla zmiany tla z losowego na danego pilkarza i druzyne i to dosc ciekawy pomysl tylko czekac jak doda paczke z całoscia i mala instrukcja jak i co i gdzie wklejac bo to tez moze byc niemaly problem :D ogolem dobra robota panowie nie szczedze pochwal i rozgaduje po katach ze niedlugo ciekawy upek bedzie do starego poczciwego cm-a.

Odnośnik do komentarza

SzKoDi moze poczekaj do konca okienka w sumie jeszcze ponad 2 tygodnie i powoli aktualizuj ligi i zespoly i ... wydaj up 1 lutego :) a co do obecnych odczuc to tak bedzie dopuki pewnie nie zrobisz upka do konca czyli do ostatniej druzyny jaka mozna zrobic :D a kolega Krzysztof_Nowak widac ze wczół sie w role grafika i to jest ciekawa alternatywa dla zmiany tla z losowego na danego pilkarza i druzyne i to dosc ciekawy pomysl tylko czekac jak doda paczke z całoscia i mala instrukcja jak i co i gdzie wklejac bo to tez moze byc niemaly problem :D ogolem dobra robota panowie nie szczedze pochwal i rozgaduje po katach ze niedlugo ciekawy upek bedzie do starego poczciwego cm-a.

 

Do końca okienka pozostało 3 tygodnie z czego mi do dokończenia top lig zapewne zostało z 45 drużyn (będzie łatwiej niż wcześniej). Raczej się nie wyrobię by to było na 1 lutego!

 

Dodatkowo zarzucam kolejne skriny:

 

Lyon v Montpellier

Taktyka Lille

Taktyka Montpellier

Odnośnik do komentarza

Z wypisanej przeze mnie wcześniej listy pozostał Bayer, Werder, Schalke, Szachtar, Dynamo Kijów, ale niespodziewanie dodałem w międzyczasie Montpellier i Lille, a teraz robię właśnie Galatasaray bo czym byłby CM bez Buraka Yilmaza :D Mieliśmy Hakana Sukura (oj miałem go w kilku klubach), byli inni a więc czemu nie on? :D

Odnośnik do komentarza

Jako, że czasu coraz mniej do update'u i miałem kilka pytań i próśb na temat powiększenia popularności CM Club (na stronę internetową oczywiście czekam..) to doszedłem do wniosku, że czas to wszystko polubieć! Teraz CM Club znajdziecie CM Club na portalu społecznościowych Facebook klikając tutaj. Więc zapraszam do podąrzania za nami nawet na fejsbuku!

 

A tymczasem malutkie kilka skrinów, tym razem z kraju Bosforu:

 

Galatasaray

 

Sztab szkoleniowy Galatasaray

Gustavo Muslera

Gustavo Muslera

Burak Yilmaz

 

Oficjalny profil CM Club na Facebooku

Odnośnik do komentarza

Szkodi jak można będzie uzyskać od ciebie update???

pierwsza czesc mozna spokojnie zasysac z serwera. Druga odslona oczywiscie bedzie również dostepna za friko, ale z mozliwoscia dofinansowania przyszlej strony o CM 03/04 i samym updacie. Jeżeli więc dojdziesz do wniosku, ze zrobilem dobry kawal roboty to mozesz dorzucic swoja cegielke, ktora bedzie podstawa rozrastajacego się projektu.

 

Kazim Kazim (Colin Kazim-Richards) jest LOAN w Blackburn Rovers.

 

Dzięki - to już poprawione.

 

 

Jednocześnie chciałbym podziękować wszystkim, którzy nominowali CM Club Update do nagrody Projekt Roku na CMF. Jednocześnie zachęcam do oddawania głosu w tym dziale.

Odnośnik do komentarza

Strachama ustawiłem na trenera Szkotów (zbyt bardzo to reprezentacji na razie nie ruszałem) - reszta będzie pewnie w wersji 2.0 bo przecież okno transferowe trwa. Oczywiście pracuję ciągle nad updatem - szczególnie, że wyspy zasypał śnieg i w sumie nie ma się jak ruszyć z domu :D

Odnośnik do komentarza

Bedzie Milik w Bayerze od razu? Pep w Bayernie ? Moim zdaniem Sahina mozna dodac do BVB na stale bo jest wyp na 18msc ale watpie ze wroci do Realu wiec Pewnie albo go wykupi BVB albo odejdzie do innego zespolu, Gudhjonssen w Bruggi , Petrov w Espanyolu, Piazon w Maladze. Jest ten mlodziutki Wallace w Chelsea?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...