Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No zmian bedzie dokladnie troche :P ale poczekam na koniec okienka transferowego najpierw ;) Niestety wypozyczenia nie bedą widoczne więc w updatach zawsze będziecie mieć wypożyczenia od lata dalej i niestety brak tych styczniowych.

Odnośnik do komentarza

W przerwie między nauką znalazłem troszkę czasu na kolejną trójkolorową ekipą - GIrondinx Bordeaux, gdzie biega na codzień nasz Ludo Obraniak.

 

Oto mała paczka skrinów:

 

Girondins Bordeaux

Rezerwy Girondins Bordeaux

Sztab szkoleniowy Girondins Bordeaux

Jedna z taktyk w okresie przygotowawczym

Jaroslav Plasil

PSV v Bordeaux

Odnośnik do komentarza

No to Panowie jade wlasnie na edukacyjne sciecie. 2h snu zapewne duzo mi nie dalo, ale inzynieria przeciez nie jest taka zla ;)

 

@mario:

 

Dzięki mario. Wszystkie transfery trafiaja do magicznego notatnika i na pewno zostana uwzglednione w pliku z aktualnymi skladami po zakonczeniu okienka transferowego. Odpalilem wczoraj symulacje by zobaczyc co jest grane i zauwazylem po raz kolejny, ze niektore rzeczy ustawilem zle (np dlug ManU doprowadza go do bankructwa), ale jest duzo pozytywow. Jak jelonek ogladalem final ME w ktorym to Niemcy ograli Francuzow 2:1 (Kroos, Podolski) - Giroud). Sa oczywiscie problemy z ligami ktore czesciowo zostaly już zrobione. Chodzi np o Anglie ktora czesciowo ma aktualizacjea czesciowo ekipy sa nie zaktualizowane (a raczej aktualizowane przez krisa 5 lat temu) bo "odmlodzeni" chlopcy robia ogromna furrore. Za to jednak najwiekszym przecinakiem jest Neymar :) W przeciagu 2 lat było tez kilka wiekszychtransferow typu Busquets do ManCity, AboudDiaby do Liverpoolu, Marin do Bayernu, Gomez do Chelsea czy Christian Eriksen do Spurs.

 

Ostatnie poprawki i mozna rzucac wam plik do krytykowania.

Odnośnik do komentarza

To czekajcie, czekajcie :) już spokojnie. Będę musial jeszcze zedytowac Rangersow bo wymiataja w Europie i to grubo.

 

Jest ogromna roznica w researchu pomiedzy 2003 rokiem a tym dzisiejszym. W tamtych latach europejskiej klasy pilkarze mieli CA srednio o 10-15 wyzsze :o dlatego więc mozna dojsc do wniosku ze slabsze ekipy teoretycznie ktore sa niezaktualizowane robia duzo szumu po zaktualizowaniu wielkich ekip (dla porownania Chelsea wymienialo 3x trenera w ciagu 3 lat w symulacji).

 

Swoja droga czy ktos z was nie chcialby moze utworzyc loga CM Club? ;)

Odnośnik do komentarza

Hoarau PSG - Dalian Aerbin teraz bedzie wymiatal z Rochembackiem, Seydou Keita, Addym i Utaka (Chiny,tego klubiku moze nie byc w bazie) Kiedys chcialem Emile Mpenze przezucic do Neftchi Baku i tez to chyba pod inna nazwa istnieje. Jesli tego Aerbinu nie bedzie w Bazie to co wtedy? Utworzysz czy gracze pojda na wolny transfer?

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie plus za pomoc.

 

Co do druzyn ktorych nie ma w bazie z 2003ego to niektore dorabiam, a niektore nie. Wszystko zalezy od tego czy bedzie to kiedys przydatne. Dam sobie reke uciac ze dodalem już cos do Chin, dodalem tez zespol w ktorym gral Sapela i gra Burkhardt. Podobnie było z holenderska ekipa grajaca w Eerste Klase Almere City - klub ktory mial fuzje, pozniej znowu byl osobnym klubem itd. Nie omieszkam dodac tez ogromnej ilosci polskich klubow ktore trafily do bazy ;)

 

Tak myslalem ostatnio również o tej "dotacji" o ktorej mowiliscie w topiku. Po wydaniu update'u bedziecie oczywiscie w stanie wyslac pieniadze przez paypala. Wszystkie datki pojda na dofinansowanie wykupienia vBulletina ktorego postawie na serwerze i ktory bedzie baza na nasza strone o updacie i calym CMie. Skrypt kosztuje 250 dolcow więc reszte doloze ja z wlasnej kieszeni. Jeżeli bedziecie chcieli się dolozyc to oczywiscie jestescie mile widziani :) Ku chwale CM Update!

Odnośnik do komentarza

Transfery:

 

T-M Ekstraklasa

 

Marcin Baszczyński Polonia Warszawa -> Ruch Chorzów

Wojciech Trochim Warta Poznań -> Zagłębie Lubin

Darvydas Sernas Zagłębie Lublin -> Gaziantepspor (wypożyczenie)

Abdou Razack Traore Lechia Gdańsk -> Al-Ittifaq

Przemysła Trytko Jagiellonia Białystok -> wolny (rozwiązanie kontraktu)

Bartłomiej Pawłowski Jagiellonia Białystok -> Widzew Łódź (wypożyczenie)

Kamil Sylwestrzak Chojniczanka -> Korona Kielce

Krzysztof Ostrowski wolny -> Śląsk Wrocław (tu sprawa jest trochę niejasna, niby zawodnik jest w klubie ale z artykułów które znalazłem w necie wygląda na to że zawodnik jest na testach)

Bartosz Kopacz Zawisza Bydgoszcz -> Górnik Zabrze (wcześniejszy powrót z wypożyczenia)

Romell Quioto Wisła Kraków -> CD Vida (wcześniejsze zakończenie wypożyczenia)

 

Kamil Kiereś -> menedżer GKS Bełchatów - Mamy powtórkę z rozrywki ;)

Marek Juźwiak Legia Warszawa-> pośredniak :)

Pan Słoneczko Solorz wycofuje się ze Śląska

 

Portugalia

 

Marat Izmailov Sporting L. -> FC Porto

Odnośnik do komentarza

W końcu udało mi się dokładnie przeanalizować grę pod kątem nowych polskich piłkarzy z rosyjskimi nazwiskami, więc sprawa wygląda tak:

 

 

data w grze: październik 2007 (rozpoczęty 5 sezon)

lista wszystkich polskich piłkarzy U-18 (łącznie z moimi): 156 (14 lat- 7, 15 lat- 19, 16 lat- 30, 17 lat- 52, 18 lat- 48)

rosyjskie nazwiska: 51 (32,7 %)

bałkańskie nazwiska: 5 (3,2 %)

inne nazwiska: 4 (2,6 %) (TUR x2, ITA, CZE)

polskie nazwiska: 96 (61,5 %)

 

Więc okazuje się, że nie ma 50% ale 1/3 piłkarzy jest importem ze wschodu, poniżej link do galerii z przykładowymi screenami:

 

http://allefree.pl/g...a/582158/1.html

Odnośnik do komentarza

W końcu udało mi się dokładnie przeanalizować grę pod kątem nowych polskich piłkarzy z rosyjskimi nazwiskami, więc sprawa wygląda tak:

 

 

data w grze: październik 2007 (rozpoczęty 5 sezon)

lista wszystkich polskich piłkarzy U-18 (łącznie z moimi): 156 (14 lat- 7, 15 lat- 19, 16 lat- 30, 17 lat- 52, 18 lat- 48)

rosyjskie nazwiska: 51 (32,7 %)

bałkańskie nazwiska: 5 (3,2 %)

inne nazwiska: 4 (2,6 %) (TUR x2, ITA, CZE)

polskie nazwiska: 96 (61,5 %)

 

Więc okazuje się, że nie ma 50% ale 1/3 piłkarzy jest importem ze wschodu, poniżej link do galerii z przykładowymi screenami:

 

http://allefree.pl/g...a/582158/1.html

 

Chcialoby się powiedziec Alleluja blacksix! To co zrobiles to wsaniala sprawa :) Obszerna analiza, duzo skrinow daly mi duzo do myslenia. Pytanie czy reszta tez tak ma czy nie. Ja oczywiscie przygladam się sprawie i te 30% to duzo za duzo. Moze i 10% wszystkich zagranicznych nazwisk byloby ok (bardziej chyba niemieckich czy francuskich), ale prawie 1/3 to grubo za duzo. Plus za aktywnosc i poswiecenie :)

Odnośnik do komentarza

SzKoDi jak tam praca nad UP-em idzie???

 

Za 20 minut mam kolejny egzamin do ktorego się przygotowywalem więc zbytnio u nie poszedl w przod (procz ukonczonej Marsylii). Update 1.5 wyjdzie także z nie wszystkimi transferami z okienka transferowego (bo w sumie się nie skonczylo). Ogolnie chce utrzymac wladze nad tym komu zmienialem daty urodzenia a komu nie i dopóki nie skoncze calkowicie lig to nic się nie da rady zbytnio zrobic. Jutro na pewno sypne wam skrinami, tak jak i w niedziele.

Odnośnik do komentarza

Nie ma sprawy, statystyki to moja praca, więc przy okazji napiszę na jakiej gram bazie i ligi, które mam odpalone - wszystko na dużej bazie:

 

Pierwsze ligi w krajach:

ANG

FRA

GER

ITA

HOL

POR

RUS

HIS

 

Natomiast POL -> Ekstraklasa i 1 liga

 

Czyli w sumie 10 lig i 11310 piłkarzy w całej bazie z czego 1214 z Polskim paszportem :ball:

Odnośnik do komentarza

Wrzucam kilka skrinów - tym razem ze Stade Velodrome:

 

Lyon vs Marsylia

Olympique Marsylia

Olympique Marsylia B

Sztab szkoleniowy Olympique Marsylia

Olympique Marsylia - przedsezonowa taktyka

Loic Remy

 

Nie ma sprawy, statystyki to moja praca, więc przy okazji napiszę na jakiej gram bazie i ligi, które mam odpalone - wszystko na dużej bazie:

 

Pierwsze ligi w krajach:

ANG

FRA

GER

ITA

HOL

POR

RUS

HIS

 

Natomiast POL -> Ekstraklasa i 1 liga

 

Czyli w sumie 10 lig i 11310 piłkarzy w całej bazie z czego 1214 z Polskim paszportem :ball:

 

Dzięki Blacksix.

 

Zaczyna mnie to denerwować, bo od ponad godziny staram się znaleźć jakąś styczność Polski z Rosjanami i nic...

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem i punktem styku jest:

 

Terek Grozny (RUS), gdzie aktualnie gra trio Rybus, Komorowski, Polczak a sam klub jest niżej niż w Ekstraklasie, chociaż epizod mieli w latach 2003-2005 gdzie zajmowali miejsca od 13 do 16,

 

A w naszej lidze, ze zdziwieniem stwierdzam, że jest 27 Rosjan w ogóle, z czego 15 ma 18 i mniej lat, a z pozostałej 12 największą gwiazdą jest Dmitry Gusev z ceną 1M 'OŚ' z Cracovii...

 

Sprawdziłem i każdy z tych zawodników ma znajomość języka: rosyjski, polski lub rosyjski, polski (słabo)....

 

Wypiszę tych starszych czyli 19 i więcej lat:

 

Gadjiev Gennady - Zagłębie

Golyatkin Sergey - Polonia

Gusev Dmitry - Cracovia

Lebedev Alexandr - Polonia Bytom

Leontjev Igor - Śląsk

Lunin Alexandr - Polonia

Maximov Boris - Korona

Petrov Victor - Polonia

Ponomarev Andrey - Łęczna

Semenov Igor - Łęczna

Solovjov Denis - Zagłębie

Zaitsev Dmitry - Łęczna

 

Powodzenia w pracy nad update`m SzKoDi... i myślę, że na razie nie ma co się denerwować, inni menadżerowie nie zgłosili tego problemu, może po prostu mój komp świruje... Jakby co mogę podesłać save`a do analizy...

Odnośnik do komentarza

Jest to tylko przypadkowa trójka Polaków grających w jednym rosyjskim klubie. Wątpię by to było przyczyną. Rosjanie ine mają również ustawionego drugiego języka (ustawiłem ukraiński). Polska po moich ostatnich updatach ma ustawione (zmienione) na angielski i niemiecki, a dawniej było to niemiecki/rosyjski i podejrzewam, że to było to. Poza tym zmieniłem swego czasu Polskę z kraju rozwijającego się na rozwinięty i to również mogło być powodem przypływu naszych młodziaków o łączonych obywatelstwach i nazwiskach.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...