Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szczęśliwego Nowego Roku CM-maniacy :) Odnośnie wypowiedzi Krzysztofa Nowaka: ja uważam, że nie ma sensu czekać do końca okienka bo te transfery, które będą w zimie można dorobić podczas aktualizacji kolejnych lig. SzKoDi niech dopracuje polską ligę i już wydaje UP żebyśmy mięli co ze sobą zrobić a nie tylko zasypywać go pytaniami i prośbami :)

Odnośnik do komentarza

ooooo cos dzisiaj nie widac SzKoDi-ego czyzby zabalowal w sylwestra :D no coz trzeba czekac na nowa paczke skrinow no i pytanie glowne co ci jeszcze szefie zostalo do zupdatowania ??

 

Wodki mu lac bo dobrze gada ;) Nie mialem wczoraj sil na wiele Panowie ;) Dziś wlasnie jade na uczelnie dotransportowac zwolnienia lekarskie i odebrac kopie wykladow od chlopakow z grupy.

 

Co pozostalo do zrobienia? Patrzac na liste to Dynamo Kijow, Bayer, Werder, Lyon, Marsylia i nieszczesne Schalke i Szachtar na ktorych padla mi ostatnio baza :D 7 druzyn to 2 dni więc dziś odliczam dzien - wychodzi weekend.

 

I zmiany w lidze polskiej oczywiscie :x

Odnośnik do komentarza

Nic tylko czekać na weekend ;D

 

Nie obiecuje bo jak się wczoraj okazalo to musze byc na 2 egzaminach ktorych ostatnio nie mialem. Jeden mam we wtorek, drugi w piatek a wiedzy brak :x na dodatek przyplatala mi się grypa zoladkdowa i rozpoczecie wspanialego 2013 uwazam za wspaniale. To jednak nie przeszkodzilo mi na zrobienie Lyonu ;) jestem chyba uzalezniony od edytora :D

Odnośnik do komentarza

wiadomo ze jezeli chodzi o ligi to najsilniejsze w pierwszej kolejnosci to te najwyzsze ligi z anglii, hiszpani, włoch, niemiec, francji i holandii :P no i nie zapominajmy o calej polsce :D a co dalej no to nei wiem mysle ze liga szkocka i portugalska a pozniej powoli mozna dodawac nizsze ligi jak 2 bundesliga niemiecka czy wloska serie B itd. . wiadomo ze to wszystko z czasem bedzie zrobione a co jeszcze nizszych lig to juz czas pokaze i checi :)

Odnośnik do komentarza

Tak przy okazji napiszę jakie zjawisko zaobserwowałem grając na Updacie Szkodi-ego (a propos dzięki wielkie :king: za trud pracy i proszę o więcej). Po 4 rozegranych sezonach kupując młodych zawodników 14-18 lat zadziwiająco dużo z nich ma rosyjskie nazwiska Astafjev, Zinovjew etc. Z grubsza licząc około połowa nowych zawodników wygląda jak import ze wschodu, ale narodowość mimo wszystko mają polską. Czy ktoś zaobserwował coś podobnego ??

Jeśli chodzi o drużyny to wymiata: Legia, Wisła, Śląsk, Łęczna, Górnik, Warta Poznań no i moja GieKSa... natomiast in minus to Lech, Jagiellonia, które plączą się w środku 1 ligi...

Aha, Lewandowski jest cieńki w reprezentacji Polski tak jak w rzeczywistości :ściana: , ale w Borussi już lepiej, chociaż też bez szału (kilkanaście goli na sezon)

Odnośnik do komentarza

no coz SzKoDi no tak sie zdarza ze polska mlodziez ma bardziej takie nie tyle rosyjskie nazwiska ale bardziej balkanskie albo ukrainskie :D a własnie maly news transferowy Joe Cole odszedl z Liverpoolu i zasilił szeregi West Ham, a Maroune Chamakh został wypożyczony z Arsenalu tez do WHU na pół roku pisze o tym bo kibicuje po cichu West Ham'owi :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...