Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gareth Bale - powinien mieć raczej po równo OL i OPL.

Scott Parker - tak samo po równo DPŚ jak i PŚ.

Jerome Jenas - DPŚ po równo z OPŚ.

Gomez - powinien być jako trzecim bramkarzem, a nie siedzieć w rezerwach.

 

rozumiem, iż Ledley King już zakończył karierę i go nie będzie?.

 

Bale ostatnio gra przede wszystkim na lewej pomocy, aniżeli na obronie ale OL ma tuż poniżej 15stki.

Parker ma 18 na DPŚ i 20 na ŚP.

Jenas ma ustawione DPŚ i OPŚ na 15.

 

Nie jestem w stanie ustawiać kto i gdzie się znajduje bo to przecież również decyzje trenera. Gomes sam poprosił o transfer i go chce kilka klubów kupić, a więc klub zabezpieczył się z Bradem który w przeciwności do Cudiciniego nie ogłosił jeszcze końca kariery.

 

King zakończył karierę w piłce pod każdym względem bodajże w lipcu, a więc go usunąłem.

 

Plusik za pomoc!

Odnośnik do komentarza

Możesz rzucić skrinami Szkodi ! :)

 

Zapewne rzucę nimi rano. Niestety niedziela nie była dla mnie dobrym dniem bo trzy razy wysypała mi się baza. Raz po zrobieniu Lyounu i 3 rosyjskich drużyn. Potem po 2 drużynach, następnie znowu po jednej. Znalazłem jednak powód w lidze rosyjskiej i to była kolejna klęska - Andżi Machalaczkala :D Za każdym razem jak ich tknąłem to mi się coś działo. Jak nie Lechia to Andżi :D Oby jak najmniej problemów. Na teraz dorobiłem do końca Spartak, Anzhi i przygotowałem Rubin do robienia. Szkoda bo gdybym był bardziej zachowawczy to update już znalazłby się na serwerze i to z wszystkimi zapowiedzianymi drużynami :|

Odnośnik do komentarza

Ale za dużo już Ci nie zostało ? :)

 

Z podanej listy pozostał Bayer, Schalke, Werder, Szachtar, Dynamo, Lyon i Bordeaux.

 

A to From Russia in Love:

 

Anżi Machalaczkała

Anżi Machalaczkała B

Sztab szkoleniowy Anżi

Taktyka Anżi

Samuel Eto'o

 

Spartak Moskwa

Spartak Moskwa B

Sztab szkoleniowy Spartaku

Taktyka Spartaku

Romulo

 

Rubin Kazań

Rubin Kazań B

Sztab Rubinu

Taktyka Rubin

Salomon Rondon

Odnośnik do komentarza

a poprawiales moze z rosji pilkarza CSKA Alana Dżagojewa w koncu to najwiekszy talent rosyjskiej pilki :)

 

No wiesz, skusiło mnie bo to wspaniała ekipa, a poza tym siedział tam Vagner Love który już gra w Brazylii.

 

CSKA Moskwa

CSKA Moskwa B

Sztab CSKA

Taktyka CSKA

Alan Dzagoev

 

Nie muszę chyba mówić, że Dzagoev jest najdroższym piłkarzem w reprezentacji po Akinfeevie i Arshavinie.

Odnośnik do komentarza

Właśnie:) dajcie mi trochę czasu na zrobienie fejsów do uaktualnienia Szkodiego ;) moim skromnym zdaniem warto poczekać do końca okienka transferowego bo jeszcze sporo może się pozmieniać. Tym bardziej że na stówę w nagrodę za dłuższe oczekiwanie będziemy mieli jeszcze więcej uaktualnionych drużyn.

 

A tak na marginesie, szukamy chętnych do robienia fejsów i pracy nad nową bazą danych :)

W sprawie grafik proszę o kontakt ze mną a w przypadku uaktualnienia oczywiście ze Szkodim:)

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

Odnośnik do komentarza

Właśnie:) dajcie mi trochę czasu na zrobienie fejsów do uaktualnienia Szkodiego ;) moim skromnym zdaniem warto poczekać do końca okienka transferowego bo jeszcze sporo może się pozmieniać. Tym bardziej że na stówę w nagrodę za dłuższe oczekiwanie będziemy mieli jeszcze więcej uaktualnionych drużyn.

 

To wy decydujecie ;) Na pewno nie wyrobie sie ze zrobieniem kilku lig na raz do konca lutego, chociaz... ;)

 

szkodi pokaz jakies skriny bo ciekawosz zzera mnie od srodka :)

 

Wujek szkodi wlasnie ładuje tyłek do taxi i jedzie bawić się na sylwestra ;)

 

Nie nie ; ) Nie spiesz sie . My bedziemy bardzo zadowoleni z tego upa a z tym nastepnym co juz planujesz z kompletnymi ligami to oczywiscie pomozemy ; )

 

Jak się nie spieszyć jak aż mnie do tego rwie ;)

 

NIEEEEeeeEEeeee :) na spokojnie mamy czas, nie spieszy sie ForzA SZKODi !!!! Srecko Katanec wrocil dzis na stanowisko selekcjonera Słowenii

 

Forza Szkodi ;)

 

Co do zmian takich jak np reprezentacje Slowenii czy inne kasacje zawodnikow itp to chcialbym zalozyc forum lub zrobic topik tutaj osobny by mi nieco pomoc w tych wszystkich zmianach ;)

 

 

Przy nadarzajacej sie okazji chciałbym wam wszystkim życzyć szampańskiego Sylwestra i oby ten 2013 rok był łatwiejszy zarówno w życiu jak w CMie ;)

 

A sobie mogę życzyć zdrowia i powodzenia z updatem i nie wysypujących się baz danych :D

Odnośnik do komentarza

SzKoDi no no czas życzenia złożyc całemu forumowemu bractwu :) co cóż panowie wszystkiego najlepszego w nowym 2013 roku i owocnych karier w Cm-ie i nie tylko :)

 

a własnie przed chwilka znalazłem cos taiego i tutaj pytanie czy taka baze mozna jakos wkleic do twojego updatu albo odwrotnie to co tam jest wkleic do twojej bazy ??

 

http://www.fbscene.co.uk/index.php/downloads1/cat_view/1-database

Odnośnik do komentarza

Szkodinho z tym katancem chodzilo mi TYLKO bys wrzucil go na stanowisko selekcjonere Słowencow nic wiecej, Szampanskiej zabawy życze wszystkim!!!!! a wogole to zdrowia bo ono jest najwazniejsze!!!,(ja niestety w załobie od wczoraj wiec tylko tyskie z cm + tv pozostalo) Do siego ROKu !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
SzKoDi no no czas życzenia złożyc całemu forumowemu bractwu :) co cóż panowie wszystkiego najlepszego w nowym 2013 roku i owocnych karier w Cm-ie i nie tylko :) a własnie przed chwilka znalazłem cos taiego i tutaj pytanie czy taka baze mozna jakos wkleic do twojego updatu albo odwrotnie to co tam jest wkleic do twojej bazy ?? http://www.fbscene.co.uk/index.php/downloads1/cat_view/1-database

 

Niestety nie da rady :| Zresztą gadałem z tym gościem co do połączenia sił i to neistety kolejny "mój" update więc trudno. Nie bójcie się - zrobi o wiele lepszy :D

Odnośnik do komentarza

Pewnie ze lepszy z tego fbscene to Henry w Arsenalu,Drogba w Chelsea,Owen w MU, pozatym Maicon i J.Cesar w Interze czy Alex DP i Terezegol w Juve mimo ze to up dotyczacy Barclaya, to juz na cmmaster sa Brazylijskie lepsze bo wielki ligi ogolem zaktualizowane ale niestety wiek nie przestawiony. ogolnie to czekamy i nie poganiamy SZKODiEGO!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...