Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

szkodi a jaka lige juz robisz i jakie juz zrobiles pochwal sie troche no i daj kolejne screeny do weryfikacji :)

 

Jak już pisalem wczesniej ten update to lizniecie co lepszych druzyn na globie. Kompletnych lig tutaj nie ma i nie bedzie. Po tym updejscie ktory sam nazywam "polowka" przyjdzie czas na slabsze druzyny i cale ligi - na dzien dobry bedzie to aktualizacja pelna Premiershi, Bundesligi, Serie A, Liga BBVA i byc moze Francja z kolejna paczka "lepszych" ekip ze slabszych lig.

Odnośnik do komentarza

rozumiem juz wszystko bo ten post gdzies tam zaginal co robisz :) no wiec skoro juz robisz druzyny z ligi holenderskiej mam nadzieje ze dolaczysz do tego grona AZ Alkmaar w koncu to tez juz dosc powazny klub w holandii

 

sorki chodzilo mi o Twente Enschede :) ale AZ Alkmaar tez mozna dodac takie top 5 z Holandii :)

Odnośnik do komentarza

rozumiem juz wszystko bo ten post gdzies tam zaginal co robisz :) no wiec skoro juz robisz druzyny z ligi holenderskiej mam nadzieje ze dolaczysz do tego grona AZ Alkmaar w koncu to tez juz dosc powazny klub w holandii

 

sorki chodzilo mi o Twente Enschede :) ale AZ Alkmaar tez mozna dodac takie top 5 z Holandii :)

 

 

Oto wypisana przeze mnie wcześniej lista, która była spodziewana przeze mnie na update v2. Myślę jednak wydam wersję 1.5 bo 2.0 to byłaby taka typowa "ligowa" aktualizacja.

 

Kolorem Czerwonym zaznaczone są drużyny zrobione.

Kolorem wytłuszczonym te jeszcze do zrobienia (a mam 2-3 dni).

Żółtą czcionką są wypisane drużyny które zrobiłem "ekstra" jako przypływ chwilowej fantazji ;)

 

Anglia

 

+ Man Utd

+ Man City

+ Arsenal

+ Chelsea

+ Liverpool

+ Tottenham

 

Niemcy

 

+ Bayern

+ Dortmund

+ Schalke

+ Leverkusen

+ Werder

 

Hiszpania

 

+ Barcelona

+ Real Madryt

+ Atletico

+ Athletic Bilbao

+ Valencia

 

Portugalia

 

+ Sporting Lizbona

+ Porto

+ Benfica

+ Braga

 

Francja

 

+ PSG

+ Lyon

+ Olympique

 

Rosja

 

+ Rubin

+ Spartak

+ Zenit

+ Anzhi

 

Ukraina

 

+ Szachtar

+ Dynamo Kijow

 

Holandia

 

+ Ajax

+ PSV

+ Feyenoord

 

Włochy

 

+ Inter

+ Milan

+ Juventus

+ Napoli

+ Lazio

+ Udinese

+ AS Roma

 

 

Więc nieco statystyk:

 

+ 25 ukończonych drużyn z grupy przewidywanej,

+ 3 dodatkowe drużyny

+ 11 pozostało

 

Wynik fatalny :x

 

Do tego trzeba dodać kilka dodatków, małych typu kilkudziesięciu usuniętych zawodników ktorzy już nie grają (ukłony dla mario!).

Odnośnik do komentarza

No bez przesady Boss. Ja to bym powywalal z bazy graczy ktorzy juz maja po 35 lat+ , nie graja w repach i w mocnych klubach np Henry ,Marquez,Gattuso Beckham czy Del Piero ale to moja zdanie. (W Chelsea ten Sturridge to on chyba z tydzien pobedzie bo juz jest po badaniach w FCL i w styczniu ma podpisac kontrakt)

Odnośnik do komentarza

ja zacznę :D :

- Aguero i Tevez powinni mieć OPŚ/NŚ. to są podwieszeni napastnicy bardziej niż klasyczne "9ki".

- A.Diaby (Arsenal) to bardziej PŚ niż OPŚ.

 

a reszta wg mnie bardzo fajnie.

 

Aguero ma ustawione Attacker 20 (free role 15 więc robi z niego FC zamiast SC) oraz AM na 18.

Tevez ma ustawione Attacker 20 i AMC na 18. W sumie pomyliło mi się z centralnym więc na skrinie wyszło że jest lewym. Wielkie dzięki

Abou Diaby ma 10 na DMC, MC na 20 i AMC na 15. Powiększe mu DPŚ na 15 i zobaczymy co niego wyjdzie ;)

 

 

w Liverpoolu mysle ze Gerrard to DPŚ ewentualnie taki PŚ, w Arsenalu mysle ze Diaby to raczej O/DPŚ powinien byc ale tez nie jestem na 100 % pewien :)

 

Gerrard ma DPŚ na 14. Co do Sahina to ma on DŚP na 20 a ŚP na 18 (OP na 14).

 

 

Tak odnośnie PSV to zmieniłbym tylko Mertensa na tylko skrzydłowego gdyż nie widziałem go jeszcze nigdy na środku ataku i wątpie że by się tam sprawdził. Rzuciłbyś skrina Fischera z Ajaxu ? Bo jestem ciekawy jak tam z jego umiejętnościami .

 

Kurcze to co zrobić wtedy z jego pozycją napastnika? :x Co bys zarekomendował Asmetic? Przesunąłem go na lewego ofensywnego pomconika i lewego napastnika, a środek zaniżyłem by nie był widoczny.

 

Co do Fischera to młody diamencik, ale oto i on

Odnośnik do komentarza

a jak tam prace w Rosji ??

 

Na razie kończę przewidziany krok w Anglii (Spurs) i przenoszę się do Rosji lub Niemiec. W Rosji oczywiście zrobiony jest już Zenit. Właśnie niestety przypomniało mi się, że musiałem kiedyś przywrócić bazę sprzed dnia bo po Szachtarze i Schalke baza się poszła rypać, a więc to jeszcze raz muszę przewałkować :x Dam radę!

 

Czasem sobie zwyczajnie pooglądam Eredivisie i dużo meczy PSV widziałem , i jeszcze nigdy Mertens nie grał jako środkowy napastnik . To jest taki lewy ofensywny pomocnik . Chociaż gdy PSV czasem gra 4-3-3 to jako lewy napastnik też może wtedy grać , ale nie środkowy :)

 

Poprawione. Właśnie takich ludzi jak wy mi potrzeba. Ba, nie mi tylko całej społeczności CM 03/04 bo każdy update może być przypucowany, a ja oczywiście robię też błędy.

Odnośnik do komentarza

Tuż przed snem kilka nowości.

 

Po pierwsze Premiership naprawdę będzie wyglądać picuś glancuś, ale dopiero po całkowitej aktualizacji ligi bo pracując na starym updacie krisa wszyscy mają po 14-15 lat :D Prócz oczywiście 5 "najdroższych" drużyn w lidze, które już doświadczyły aktualizacji (jak i kilkunastu innych zawodników typu Crouch, Berbatov, Green, Sanderos).

 

Po drugie zmieniłem trenerów kadr narodowych w kilku podstawowych krajach, a więc nie będziecie już widzieć po raz kolejny na początku gry, że Dunga traci pracę i Brazylia szuka selekcjonera ;)

Po trzecie bawiłem się w rankingu FIFA. Ponad 90 krajów zostało zaktualizowanych, ale problem w tym, że od 9 lat system naliczania punktów się zmienił więc to jeszcze muszę dopracować. Dla zainteresowanych Polska w "nowym" rankingu zajmuje 51 miejsce na świecie. Zauważyłem rownież, że gra ignoruje wypożyczenia np do MLS :x Ten problem ląduje na mojej liście do sprawdzenia.

 

Teraz mogę iść spać ;)

 

Tottenham

Tottenham (rezerwy)

Tottenham u-19

Scott Parker

Odnośnik do komentarza

Gareth Bale - powinien mieć raczej po równo OL i OPL.

Scott Parker - tak samo po równo DPŚ jak i PŚ.

Jerome Jenas - DPŚ po równo z OPŚ.

Gomez - powinien być jako trzecim bramkarzem, a nie siedzieć w rezerwach.

 

rozumiem, iż Ledley King już zakończył karierę i go nie będzie?.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...