Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Daj Aimarowi OPŚ bo jako środkowy napastnik to wygląda wręcz tragicznie :P

 

On właśnie jest AMC,a sam SC ustawiony jest na 5. Gra jednak nie pokazuje go ani jako AMC ani SC, lecz jako FC. Sprawdzilbym czy tak samo jest na angielskiej wersji jezykowej, ale musze zmykac na uczelni. Gdyby nie to, to zapewne wrzucilbym tez skriny z Bragi ;)

Odnośnik do komentarza

Problem z Aimarem został naprawiony ;)

 

Na dodatek trafia do was kolejny FACEPACK[/url] utworzony przez Krzysztofa Nowaka. Zawiera on 310 zdjęć zawodników z niższych lig. Instrukcje już znacie z tego tematu ;)

 

Miłego grania i ogromne podziękowania za wykonanie.

 

 

A oto i porcja "Bragowych" skrinow:

 

Helder Barbosa

Sporting Braga

Braga B

Szab szkoleniowy

 

 

Odnośnik do komentarza

a skad go sciagnac ??

 

http://www.cmclub.seo-linuxpl.com/pliki/db.rar

 

Instrukcje do instalacji sa w pierwszym poscie w tym temacie. Update jest z zaktualizowana polska liga. Kolejna czesc z najlepszymi ekipami Europy już wkrotce. Wiecej info znajdziesz codziennie w tym temacie.

 

PS - witamy nowego uzytkownika forum!

Odnośnik do komentarza

Witam Forumowiczów,

 

Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi za złe że odbiegnę trochę od tematu, chociaż nie do końca:) Nadarzyła się niebywała okazja aby odwdzięczyć się Szkodiemu za pracę jaką wkłada w przygotowanie uaktualnienia z którego My wszyscy korzystamy.

 

Własnie trwają wybory do ModTeamu i każdy z Was przed oddanie na niego głosu może złożyć takie skromnie podziękowanie:)

 

Poza tym nadarza się okazja aby nasz człowiek znalazł się w Grupie Trzymającej Władzę:)

 

A więc do urn Towarzysze:) tym bardziej, że frekwencja jest bardzo niska.

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie, ze uracze i to dziś wieczor. Zaczalem czesac kolejne wloskie ekipy po Napoli i az serce sciskalo kiedy musialem kasowac takich wspanialych jak Vieri, Ferrara czy Toldo. Wszyscy wypytuja mnie kiedy bedzie update i proszę jeszcze o troche cierpliwosci.

Odnośnik do komentarza

Wszystko pieknie aczkolwiek :) Bonura juz dawno nie gra w Interze,napiera w Cesenie od paru lat(raczej grzeje lawe),Handa jest 1 bramkarzem zakupionym z UdineNagatomo to lewy obronca badz pomocnik,bron Boże na prawa go niedawac,dobry w ofensywie,slabiej mu idzie w destrukcji.Alibec ciagle na wypozyczeniach, Ale jestem slepy hehe. To tyle z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza

Wszystko pieknie aczkolwiek :) Bonura juz dawno nie gra w Interze,napiera w Cesenie od paru lat(raczej grzeje lawe),Handa jest 1 bramkarzem zakupionym z UdineNagatomo to lewy obronca badz pomocnik,bron Boże na prawa go niedawac,dobry w ofensywie,slabiej mu idzie w destrukcji.Alibec ciagle na wypozyczeniach, Ale jestem slepy hehe. To tyle z mojej strony :)

 

Skasowałem zawodnikow ktorzy gdzies sie tam zawieruszyli a wiec Bonure, Semioliego i Trezziego. Alibec jest na wypozyczeniu w Viitorul Constanta gdzie swoja szkolke ma bodajze Gheroghe Hagi, ale tej druzyny jeszcze nie ma w bazie wiec jest w Interze. Ogolnie to Inter jest jego wspolwlascicielem pol na pol z Rumunami. Zmniejszylem Nagatomo prawa strone. Co do Handanovicia to jest 1 bramkarzem z wyjatkiem ze znowu wspolwlascicielem jest ciagle Udinese (w grze do czerwca 2005).

 

A oto jak wygląda ustawienie Interu w meczu o stawkę, a tutaj jak wyglądały statystyki z derbowego meczu z Milanem

Odnośnik do komentarza

Szkodi mam pytanko ; ) Moze to gdzies przeoczylem ale chcialem zapytac czy liga holenderska tez bedzie updatowana ? Podziwiam twoja prace .

 

Ogolnie aktualizacji lig bedzie wiele. Wszystko bedzie zalezec od tego jak szybko uda mi się aktualizowac ligi (pierwsze aktualizacje zajmuja jakies 10x wiecej czasu niz kolejne) i jaki będę mial feedback od ludzi.

 

Teoretycznie rzecz biorac rozne kraje/ligi biore jako inne priorytety ktore wsadzam w oddzielne koszyki. Koszyk 1 ma zawsze priorytet przed koszykiem 2 itp itd.

 

Moj malutki schemat to:

 

Koszyk 1

 

+ Ligi polskie i wszyscy zawodnicy w niej zawarci

 

Koszyk 2

 

+ Premiership

+ Liga BBVA

+ Bundesliga

+ Serie A

 

Koszyk 3

 

+ Ligue 1

+ najwyzsze rozgrywki w Portugalii, Holandii, Turcji

+ Championship

 

Koszyk 4

 

+ inne e bedzie się oplacalo aktualizowac.

 

Oczywiscie najlepsze ekipy z roznych krajow ida jako pierwsze i to wlasnie robie.

 

Nie chce tez klamac ze cos zrobie a tego w ogole nie rusze. Wszystko zalezy czasu i tego czy ktos dolaczy do updatowania ze mna. Zreszta na swieta planuje otworzyc strone (mozliwe ze po angielsku) i zobaczymy jak duzo ludzi wtedy bedzie zainteresowanych pomoca i sciaganiem uaktualnien.

Odnośnik do komentarza

<p><p>

Szkodi wrzucałeś już screeny z Milanu? Bo nie widzę na forum. Czy w drużynie Milanu U20 będzie niejaki Hachim Mastour?
Nie wrzucalem jeszcze. Mastour jednak na pewno znajduje się w bazie bo dobrze pamietam ten diament z Maroka :)
fajnie by bylo jakby ktos zrobil, albo podal instrukcje jak samemu zroniv background czy jakos tak chodzi mi o obrazki w tle podczas gry dany klub to obrazki z tym klubem :)glownie chodzi mi o lige polska
Pliki musza byc w wymiarach 1280x960 i wpakuj je do (..)CM 03-04\data\graphics\backgrounds\default
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...