Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a więc.... ;)Guardado to też lewy obrońca. powinno być OL/OPL,Parejo z tego co pamiętam często gęsto grywał jako OPLŚ.
Wielka zielona strzala do reputacji za znalezienie tego ;) Przypominam, ze niektore pozycje ustawione na ponizej 15 nie sa widoczne w glownym ekranie. No i zapomnialem w ogole wkleic rezerw Valencii.
Odnośnik do komentarza

jasne wiadomo z tymi pozycjami, tylko właśnie Guardado to z założenia obrońca czasem przesuwany do przodu- coś jak Marcelo.

 

Valdez - OPLŚ/N,

Piatti - OPLŚ/N,

Viera - OPŚ/N.

 

a ten Costa.T to kto to? w składzie Valenci odnajduję Alberto Costa (ARG) ;)

Odnośnik do komentarza

Tino, nie Tino, ale zowie się ten pan Alberto.

 

Tak, ogromnie zgadzam się, ze ten Pan nazywa się 24. Alberto Facundo Costa, ale nawet oficjalna strona Valencii przedstawia go jako Tino Costa. Tak tez jest przedstawiany chocby w FIFie czy Football Managerze (co prawdzilem), a baza danych jest robiona tam przez "lokalnych" researcherow. Podobnie jest z transfermarktem.

 

CM 03/04 nie posiada az tyle funkcji co nowe produkty SI gdzie mozna podac np imię, imiona, nazwiska, pseudonim i jeszcze do tego uproszczona wersje uzywana. Tutaj jest albo imię i nazwisko albo pseudonim. Więc z Costa moze to byc Alberto Facundo Costa jako imię i nazwisko a pseudonim mogę ustalic jako Timo Costa jeśli tak bardzo tego chcecie. Dla mnie hiszpanska wersja jest prawidlowa i tak raczej byc powinno. Jeżeli jakis polski komentator uzywa Alberto Costa zamiast Timo to już nie moj problem. Takim tokiem myslenia musialbym ustawiac nazwy klubow jako np Celtic Glasgow czy Chelsea Londyn zamiast Chelsea FC i Celtic.

 

Z tego typu rzeczami (szczegolnie w Hiszpanii) bedzie zawsze nieco zgrzytow.

Odnośnik do komentarza

I jak tam praca przy aktualizacji SzKoDi??? Coś długo nic w tej sprawie nie piszesz :D Sorry, że się tak dopytuję ale już naprawdę nie mogę się doczekać!!!

 

Oczywiście jakoś to leci. Ostatnimi dniami znów musiałem zwolnić tempo bo nauka, bo to, bo tamto. To wcale jednak nie oznacza, że nie pracuję ciężko nad plikiem :) Podobnie jest z Krzyśkiem, który pracuje nad facepackami dla was jak nikt inny. Wiem, że już późno ale zarzucam malutki skrin dla fanów "Los Leones", oraz amatorów ich największej gwiazdy Llorente

 

Zastanawiam się kto porwie się na prowadzenie Bilbao, które posiada około 330 mln długu, czy choćby Atletico Madryt które ma o połowe mniej...

Odnośnik do komentarza

Ok rozumiem, dzięki :) A tak odnosnie Bilbao: Munianin powinien mieć tez pozycje OP/NLŚP z tego co pamiętam :)

 

I leci kolejna zielona strzala w reputacji :) Munianinowi musialem dac ponizej OP bo pokazuje mu na glownym lewa strone i srodek (raczej napastnikom nigdy nie ustawialem pozycji na lewa/prawa, o ile nie graja na AM).

 

Poza tym tylko ostrzegam, ze na skrinie bodajze nie sa widoczne 2 wypozyczenia z Athletic, ktore oczywiscie sa już widoczne w bazie.

 

Zubiaurre jest na rocznym wypozyczeniu w Salamance, a Herrerin w Numancii.

Odnośnik do komentarza

Kazdy błąd to jest błąd ;) Plik mam nadzieje ze niedlugo bedzie dostepny (wraz z facepackiem opracowywanym przez Krzyska Nowaka), ale mowimy tu jednak o kolejnych 2 tygodniach mysle. Wszystko zalezy jak szybko uporam się ze swoim projektem na uczelni. Skriny oczywiscie pozniejsza noca.

Odnośnik do komentarza

Taki mały błąd to nie błąd :) Miałbym jeszcze prośbę: wrzyć skriny z Napoli i Man Utd z rezerwami. A pliczku kiedy mozna się spodziewać???

 

ManU jeszcze szczerze przyznam się nie tknąłem, ale będzie zrobiony na dniach. Skoncentrowałem się bardziej na tych innych ligach, aniżeli angielska (choć Chelsea jest zrobiona).

 

A oto i kilka skrinów z Napoli:

 

Napoli A

Napoli B

Sztab Szkoleniowy

Christian Maggio

Marek Hamsik

 

A teraz idę spać bo na 7 trzeba wstać ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...