Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie Garbarnia ciągle się tuła po niższych ligach. Różnie jest bo raz zrenderuje się zawodnik z lepszymi a raz z gorszymi atrybutami. Duży wpływ maja przecież morale. U mnie Legia , Podbeskidzie i Olimpia Grudziądz wymiata. Takie trio w lidze :) ja tam swoją Chojniczanką się tylko od nich odbijam :)

Odnośnik do komentarza

tez zespol nizszej ligi

 

edit: a dokladnie Stal rzeszow i tez ma status zawodowy a stanion nawet na 12tys

 

Jesteś w stanie wrzucić save na serwer? Przyjrzę się temu tak. Możliwe, że gra nie dopuszcza drużyny z lower league do europejskich pucharów.

 

 

nie za bardzo wiem jak seve wrzucic, ale chyba wiem co jest nie tak, po prostu zadna druzyna nie zakfalikowala sie do pucharow w poprzednim sezonie i teraz w rankingu pisze, ze 3druzyny graja tylko w pucharach a nie 4, albo po prostu druzyna ktora nie jest przydzielona do zadnej ligi nie ma prawa grac w pucharach, bo to tak jakby nie bylo jest

 

 

a co do tych skrinow, zwrocilem uwage na Alabe z Bayernu, nie wiem dokladnie jaka on ma nominalna pozycje, ale w tamtym sezonie gral na lewej obronie ciagle, z tego co pamietam, a tu masz go jako pomocnik srodek lewa no, ale to taki detal maly

 

 

a tak to raczej malo grywam, gdyz czekam na reszte lig zaaktualizowanych, bo na razie ciezko sie gra w ten sposob, ze moge sciagnac 16, 17letnich pilkarzy wlasciwie za darmo jesli sa na liscie transferowej, a na grze ich jest mnostwo i w taki sposob mam 17letniego Pedro z Barcelony w GieKSie hehe dlatego zle mi sie gra z ta swiadomoscia za latwo

Odnośnik do komentarza

Właśnie zaczynam 4 sezon.

 

W sezonie 2004/2005 na pudle znalazły się:

 

1. Legia

2. Wisła

3. Górnik Zabrze

 

a w 2005/2006

 

1. Wisła

2. Legia

3. Podbeskidzie

 

Spadek

 

1. Cracovia

2. Zagłębie

 

Wisła kupuje wyróżniających się piłkarzy w TME i ma zamiłowanie do sprowadzania zawodników z Islandii. W LE dotarła do 4 Rundy.

 

Co do błędu, o którym pisze mario1908 wydaje mi się że jest to wina gry a uaktualnienie Szkodiego nie miało na to wpływu. Sam się z czymś takim spotkałem dawno dawno temu jak grałem na oryginalnej bazie danych gry. Miałem nagrody dla piłkarzy z ligi norweskiej. Później już się taka sytuacja nie powtórzyła.

Chociaż nie do końca bo spotkałem się z takim błędem w FM 2005 albo 2006 (tego dokładnie nie pamiętam) ale to już inna bajka...

Odnośnik do komentarza

Pawel Hajduczek i Patryk Aleksandrowicz sa w klubie z 2007r. I Tu taki bug : http://www.sendspace.pl/file/pic/fab00c2ff0798181eeefbe5/view

 

Obaj już zostali zedytowani. Co do bugu to masz racje. Błąd stoi po mojej stronie bo nowe nagrody nie moga zostac dodane oddzielnie, a jedynie edytowane/przeniesione z innekraju (vide Singapur).

 

Ja znow nauczylem się lekcji bo baza na ktorej zrobilem 5 klubow bez backupowania poszla się rypac :x musze powrocic do poczatku. Akurat podczas zapisywania bazy wyskoczyl mi ten wdziec komunikat o uktualizacji javy i po kliknieciu edytor się zwiesil :x

 

Ale jest weekend ;)

Odnośnik do komentarza

Wszystko co utracilem już zostalo nadrobione i dodane nawet wiecej ;)

 

Milo mi również poinformowac, ze kolejne update'y zapewne beda pojawiac się od razu z paczkami facepackow. Wszystko to zawdzieczamy osobie znanej z tego forum czyli Krzysztof_Nowak.

 

Jako maly bonus poniedzialkowy pierwsze 3 osoby ktore odezwa się w tym topiku maja prawo wybrac 1 druzyne ktora zostanie zaktualizowana od razu i dostepna w kolejnym updacie. Przypominam, ze kolejny plik bedzie zawieral najlepsze ekipy Europy a dopiero reszta zostanie zaktualizowana w kolejnych latkach. Dlatego tez jeśli dopingujecie np Slavie Praga czy kogokolwiek takiego to z wielka checia dolacze ja do listy.

Odnośnik do komentarza

Wszystko co utracilem już zostalo nadrobione i dodane nawet wiecej ;)

 

Milo mi również poinformowac, ze kolejne update'y zapewne beda pojawiac się od razu z paczkami facepackow. Wszystko to zawdzieczamy osobie znanej z tego forum czyli Krzysztof_Nowak.

 

Jako maly bonus poniedzialkowy pierwsze 3 osoby ktore odezwa się w tym topiku maja prawo wybrac 1 druzyne ktora zostanie zaktualizowana od razu i dostepna w kolejnym updacie. Przypominam, ze kolejny plik bedzie zawieral najlepsze ekipy Europy a dopiero reszta zostanie zaktualizowana w kolejnych latkach. Dlatego tez jeśli dopingujecie np Slavie Praga czy kogokolwiek takiego to z wielka checia dolacze ja do listy.

 

 

Proszę o aktualizację Realu Madryt:)

Będzie aktualizowana tylko pierwsza drużyna? Czy Castilla również dozna aktualizacji?

Odnośnik do komentarza

@mike:

 

Real jest zakwalifikowany do tych lepszych więc na pewno znajdzie się w updacie :) co do Castilli to oczywiscie ze znajdzie się tam i ona. Podobnie z innymi rezerwami ktore już wykonalem typu Bayern itd. Rezerwy zawsze maja supertalenciakow schowanych gdzies w tle;)

 

milo mi tez poinformowac, ze nasz update zostal sciagniety już ponad 200 razy!

Odnośnik do komentarza

Oto lista druzyn zaktualizowana do nastepnego update'u:

 

+ Man Utd

+ Man City

+ Arsenal

+ Chelsea

+ Liverpool

+ Tottenham

+ Bayern

+ Dortmund

+ Schalke

+ Leverkusen

+ Werder

+ Barcelona

+ Real Madryt

+ Atletico

+ Athletic Bilbao

+ Valencia

+ Sporting Lizbona

+ Porto

+ Benfica

+ PSG

+ Lyon

+ Olympique

+ Rubin

+ Spartak

+ Zenit

+ Anzhi

+ Szachtar

+ Dynamo Kijow

+ Ajax

+ PSV

+ Inter

+ Milan

+ Juventus

+ Napoli

+ Lazio

+ Udinese

 

Tak tez więc wychodzi okolo 40 druzyn.

Odnośnik do komentarza

Oto lista druzyn zaktualizowana do nastepnego update'u:

 

+ Man Utd

+ Man City

+ Arsenal

+ Chelsea

+ Liverpool

+ Tottenham

+ Bayern

+ Dortmund

+ Schalke

+ Leverkusen

+ Werder

+ Barcelona

+ Real Madryt

+ Atletico

+ Athletic Bilbao

+ Valencia

+ Sporting Lizbona

+ Porto

+ Benfica

+ PSG

+ Lyon

+ Olympique

+ Rubin

+ Spartak

+ Zenit

+ Anzhi

+ Szachtar

+ Dynamo Kijow

+ Ajax

+ PSV

+ Inter

+ Milan

+ Juventus

+ Napoli

+ Lazio

+ Udinese

 

Tak tez więc wychodzi okolo 40 druzyn.

Super!!! Już nie mogę się doczekać jak ściągam do mojej Barcy Radamela "El Tigre" Falcao :D

Odnośnik do komentarza

Ja też, na razie gram cały czas moimi Błękitnymi karierę, ale chętnie przeniósłbym się do Hiszpanii.

Szkodi - czy Hiszpańska liga będzie edytowana cała? Nie chodzi mi o składy tylko czy obecnie grające zespoły w Hiszpanii będą w odpowiednich ligach czyli 1, 2 i 3 liga Hiszpańska?

Jestem co prawda wielkim fanem Realu Madryt, ale najchętniej zagram jakimś zespołem z 3 ligi i strącę Real i Barce z tronu :debesciak:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...