Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W sezonie 2004/2005 na polskim runku transferowym szalała Wisła. Wydała łącznie 11M zł (Cupiał chyba by dostał zawału serca jakby to się stało w realu)

Sprowadziła Roka Elsnera (4,75M zł), Macieja Makuszewskiego (1,4M zł), Marka Kozła (650K zł), Mateusza Szczepaniaka (3,25M zł) i Tomasza Lisowskiego (1,1M zł)

 

Inne ciekawe transery w TME

Śląsk - Patryk Małecki 1,1M zł, Paweł Golański 550K zł

Widzew - Kamil Kosowski free

Ruch Chorzów - Błażej Telichowski 200K zł

Piast - Arek Radomski free

Lech - Daniel Gołębiewski 800K zł

Górnik Zabrze - Edgar Cani 800K zł

GKS Bogdanka - Bartosz Białkowski - kiedyś myślałem, że będzie z niego świetny bramkarz, zresztą prawie cała kadra U-21 która grała na pamiętnych Mistrzostwach Świta nie miała szczęścia, zmarnowany potencjał....jakie to polskie. Z tamtej drużyny Krychowiak (pamiętacie jego bramkę z "wolnego" w meczu z Brazylią:)?? ) gra regularnie w niezłym klubie. Reszta się nie wybiła. Poprawcie mnie jeśli nie mama racji ale nie mogę sobie przypomnieć innego piłkarza, który dzisiaj gra na przyzwoity poziomie.

Odnośnik do komentarza

Bart kiedy mozna sie spodziewac kolejnej wrzuty? Chlopaki co powiecie by kazdy z nas oplacil kolejna wersje upa? np 10zeta czy to na konto ,czy tez wysylajac sms'a? Gosc sie naprawde sie stara a my jako tako nic nie robimy w frajde mamy nieziemska ;]]]

 

Jestem jak najbardziej ZA. Trzeba docenić trud, jaki został włożony w przygotowanie uaktualnienia. Szkodi, musisz o tym pomyśleć. Przyjemność ze zrobienia up to jedno ale czas spędzony przed kompem i prąd, który zużywa to drugie.

 

Wiem, że nie robiłeś tego dla kasy, ale jakaś nagroda od nas, zadowolonych klientów się należy:)

 

Jak kogoś interesuje save z czerwca 2014 roku to proszę :)http://www.sendspace.com/file/qsoy3a (Urlop na tylko polskich ligach)

 

Jeden, który pomyślał :)

A ja piszę i piszę i piszę.....

A wystarczyło napisać jedno zdanie i wrzucić zapis stanu gry na jakiś serwer ogólnodostępny.

Odnośnik do komentarza

@mario:

 

Zrobilbym tak, ale niestety Skry i Limanovii nie ma w bazie i dlatego pozostali na free.

 

 

Ciekawi mnie czy stare drużyny usuwasz całkowicie z bazy danych? Czy też zostawiłeś je w bazie ale bez przydzielonej ligi?

 

Niektóre usunąłem, niektóre dorobione. Nie ma tam już np Groclinu czy Amiki, a drużyny z lig niższych są raczej aktywne tak czy inaczej.

 

druzyna z nizszej ligi(Polkowice) wygrala puchar Polski u mnie i nie gra w PE i tylko dwie druzyny wystepuje w tych rozgrywkach to chyba nie tak powinno byc

 

Przyjrzę się temu problemowi. Najprawdopodobniej nie posiada stadionu by grać w PUEFA. Można skriny?

 

Co do dotacji na projekt CM Update mili Panowie to mogę powiedzieć bardzo prosto - postaram się rzucić początkowo adres na paypal czy coś w tym stylu i będziecie mogli wysłać co chcecie. Jak mówiłem - postawicie mi piwo, a ja postawie wam update i opłace serwer.

Odnośnik do komentarza

Probowales odinstalowac i zainstalowac ponownie wraz z patchami? Ja osobiscie nie mialem problemow z tym. Mam win7 home 64 bitowke i wczesniej mialem gre ustawiona w trybie zgodnosci z win xp, ale ponad 2 tygodnie temu zrobilem format i normalnie zainstalowalem CMa z plytki, odpalilem patche i ogolnie wlacza się, choc musze chwilke poczekac (ale nie dluzej niz 10 sekund).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...