Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na ten update widzę już parę rzeczy do poprawy (m.in: wiek zawodników, pozycje oraz ich historię), ale to poprawicie w miarę aktualizacji kolejnych lig :) Ogromnie podziwiam was i dziękuję za ten pliczek!!! Dzięki niemu znowu będzie można mieć powód do olewania bliskich i szkoły :)

 

Jeżeli znajdziesz niewlasciwy wiek lub pozycje zawodnikow z naszej ligi lub Polakow grajacych za granica to pisz tutaj - bedzie mi latwiej edytowac. Jeżeli chodzi jednak o inne ligi to wiadomo, ze nie zostaly one ruszone od 2007 roku, lub nawet od 2003ego. Co do historii to tego lepiej nie ruszac, bo gra ma tendencje wysypywania się po interwencji w nia. Dzięki za wsparcie :)

 

Tym samym poszukuje kogos kto zainteresuje się utworzeniem facepackow i logopackow do lig ktore aktualizuje.

 

Wiem wiem, tak tylko zaznaczyłem :) Co do polaków to nie usunęliście z bazy danych Mariusza Kukiełki :P

 

Problem mam taki, że podczas wlaczenia patcha nie znajduje mojego cm'ka... podejrzewam ze to dlatego ze nie mam go zainstalowanego a jedynie mam wrzucony folder z gra. Jakis pomysl zeby to przeskoczyc? czy koniecznie instalowac? Bo jesli tak to musze go pobrac ...i tu kolejny problem nie wiem skad.;/

 

Na torrentach.org powinien być bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Choc moderatorem nie jestem to powiem, ze to forum potepia piractwo i liczcie się z tym, ze ktos moze was ukarac za rozmowy o sciaganiu gry z torrentow. Na Allegro czy uzywkach znajdziecie ta gre za 10-20 zl :P

 

Swoja droga slyszalem już ze umieszczanie tej wersji gry na necie jest mozliwe i legalne, bo sama gra nie jest dostepna w sklepach. Glowy sobie nie dam uciac, i wolalbym by ktos lepiej zorientowany wypowiedzial się na ten temat.

Odnośnik do komentarza

Szkodi mimo wszysko upek naprawde wyglada rewela,niespodziewalem sie az takiego odzwierciedlenia SZACUN! Kiedy mozna sie spodziewac nowej wersjii co zostanie dodane? swoja droga moglbys nastepnego dac na jakis platny serw ,tak jak to jest na fifaserwis, i za pobranie jakas kaske dostac bo ,nikt niezbiednieje o te pare zlotych ,a dla Ciebie by to byla taka mala rekompensata,nagroda niewiem jak to nazwac.Pomysl nad tym . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Szkodi mimo wszysko upek naprawde wyglada rewela,niespodziewalem sie az takiego odzwierciedlenia SZACUN! Kiedy mozna sie spodziewac nowej wersjii co zostanie dodane? swoja droga moglbys nastepnego dac na jakis platny serw ,tak jak to jest na fifaserwis, i za pobranie jakas kaske dostac bo ,nikt niezbiednieje o te pare zlotych ,a dla Ciebie by to byla taka mala rekompensata,nagroda niewiem jak to nazwac.Pomysl nad tym . Pozdrawiam

 

Cieszy mnie, ze tak uwazasz mario. Staralem się by liga byla naprawdę bardzo dobrze zrobiona bo to nasza rodzima liga :)

 

W nastepnej wersji znajdziecie poprawki do ligi polskiej, oraz uaktualnione najwieksze druzyny Europy. Ta wersja powinna ukazac się nie niej anizeli 1 listopada. Nastepne wersje to beda aktualizacje ligowe. Ciesze się, ze z wieksza iloscia RAM tak to wszystko szybko dziala.

 

Wszystko zalezy od czasu, a aktualizowaniu posiwecilem setki godzin, az doprowadzilem swoja kobiete do palpitacji serca :P czy update bedzie platny? Nie sadze, choc myslalem o mozliwosci dofinansowania tych co chca przez paypal. Serwer ktory wykupilem na strone i update to 300zl rocznie + domena + inne popierdolki. Jakbym zebral taka kwote od tych co chca pomagac calemu projektowi to na pewno nie mialbym problemow z mobilizacja. A gdyby to nawet dalo maly zysk (rekompensate) to nie zdajecie sobie awy jak wasz updater wyglada usatysfakcjonowany aktualizujac baze danych pijac piwo postawione przez fanow CM Club Update :P

Odnośnik do komentarza

kilka spostrzezen. Bartosz Iwan to pomocnik, na grze jest napastnikiem. Milik raz na grze jest skrzydlowym raz napastnikiem (roznie to bywa 3razy wlaczalem gre od poczatku za pierwszym razem napastnik potem juz zawsze skrzydlowy) z pozycjami jak patrze jest tego wiecej, moge kiedys przejrzec dokladnie wszystkie kluby ekstraklasy, i niektore pierwszej i podac wlasciwe pozycje, bo sledze dobrze nasza lige. Po 10kolejkach zwolnieni zostali rumak, hajto i probierz. niektorzy pilkarze nie zostali usunieci z gry np Kukielka, Sosin, Nalepa, Bykowski. są tez tacy ktorzy sa w zlych klubach jak np. Sznaucner albo trenerzy jak Nowak ktory jest bezrobotny. ale ogolem to swietna robota i zasmialem sie jak zobaczylem, ze Juzef Wojciechowski jest trenerem, wlasciwie to on byl i prezesem i troche trenerm :D z trenerami tez musicie pousowac niektorych a niektorych pasowaloby pododawac. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki mateo! Dziś to wszystko pozmieniam.

 

Pozycje zawsze sprawialy trudnosc i często się zmieniaja. Przyjrze się kazdemu pilkarzowi ktorego dacie mi tu pod obserwacje :) zreszta zawsze bylem przekonany do tego by ustawiac zawodnikom pozycje tam gdzie naprawdę grac potrafia, a nie tam gdzie ustawia ich trener.

 

Co do zwolnien to w sumie chyba realistycznie wyszlo jeżeli Probierza już nie ma, również jak i Hajty bo raczej dlugo to on w Jagiellonii nie bedzie.

 

Ruszajac jednak w strone zawodnikow typu Kukielki i reszty to oczywiscie wielu naszych kopaczy za granica zosyalo edytowanych, a niektorzy zostali pominieci. To się zmieni niedlugo - zreszta na razie wyczyszcze jeszcze staff z wolnego transferu bo to niestety często nie było ruszane.

 

Dzięki za informacje i czekam na wiecej :)

Odnośnik do komentarza

Niedlugo koncze prace i wracam do domu. Nastepnie postaram się usunac wszystkie bledy wypisane przez was w tym temacie. Przyrze się również rankingowi FIFA.

 

Proszę Cie tez mateo o wrzucenie screenshota z tym Pucharem Polski.

 

Co do tego zwalniania trenerow w Pogoni, Zawiszy i reszcie elity I ligi to obawiam się, ze nic nie mogę z tym zrobic. Ja taka sytuacje nazywam efektem przepakowania. W I lidze znajduje się 7 druzyn z wysoka reputacja - Cracovia, Zawisza, Pogon, Piast, Nieciecza, Bogdanka i Miedz bodajze. To daje efekt gdzie wszystkie ekipy maja chrapke na awans i gdy graja za slabo to klub zwalnia trenera, bo druzyna nie gra na awans. Niestety nie możemy powiekszyc Ekstraklasy o 2 zespoly, ktore powinny tam byc.

 

Jak ogolnie gra u was Nieciecza?

Odnośnik do komentarza

Ja szybko odpaliłem CMa, wyslalem się na urlop i oto pary ćwierćfinałowe:

 

Lechia v Lech

Miedź v Legia

Olimpia Elbląg v Widzew

Bełchatów v Chojniczanka

 

Warto podkreślić, że Wisła odpadła z Lechem, a Śląsk czy Ruch z Chojniczanką. To Puchar Polski więc wiadomo, że czasami się tak dzieje. Jednak w top8 PP tutaj znalazło się 5 ekip z TME, jedna z I ligi, oraz 2 z II ligi. To oznacza, że to czysty zbieg okoliczności w Twoim przypadku. Pytanie tylko kto będzie reprezentował nasz kraj w PUEFA :)

Odnośnik do komentarza

kilka spostrzezen [...] z trenerami tez musicie pousowac niektorych a niektorych pasowaloby pododawac.

 

Przejechałem jeszcze raz wszystkich piłkarzy na wolnym transferze. Dodałem ROW, przesunąłem do tego klubu bodajże trzech zawodników, dodałem zarząd i sztab szkoleniowy. Pousuwałem Wojciechowskiego i wielu innych zawodników których gdzieś ominąłem. Ci zza granicy zostali też edytowani więc Kukiełki czy innych raczej nie znajdziecie.

 

Znalazłem jednak problem i jakiś błąd który spróbuje naprawić. Trenerów powinno być na wolnym około 50 w tym np Smuda, Skorża czy Bajor. Niestety w grze nie występują, albo to tylko na mojej dzisiejszej bazie. Macie taki sam problem Panowie?

 

Możecie podać nazwiska trenerów którzy zastępowali tych zwolnionych na waszych sejwach?

Odnośnik do komentarza

Legia - Wojcik

Lech - Iwan

Wisła - Majewski

Jagielonia - Probierz

 

Pogon - Moskal

Cracovia - Kubicki

Zawisza - Urban

Arka - Zielinski (ten mlodszy)

Nieciecza - Hajto

 

a dziwi mnie ze Slask ma 11miejsce i Lenczyk dalej jest trener w tym klubie a jeszcze co do pozycji to w Slasku Diaz i Voskamp sa skrzydlowymi powinni byc napastnikami

 

tutaj dwa screeny tabeli Ekstraklasy po 15kolejkach i 1ligi po 21 kolejce jak to u mnie mniej wiecej wyglada

 

http://img845.imageshack.us/img845/7981/beztytuuej.jpg

http://img62.imageshack.us/img62/554/beztytuuwzz.jpg

 

i trenerzy ktorych padales sa u mnie

Odnośnik do komentarza

Wracając do tematu zmian na pozycji managerów to u mnie wyglądało to tak:

 

- Stefan Majewski za Stokowca (Polonia),

- Jan Urban za Skowronka (Pogoń),

- Andrzej Iwan za Probierza (Wisła),

- Jerzy Wyrobek za Asenskyego (Olimpia Grudziądz),

- Ryszard Czerwiec za Dolińskiego (Dolcan).

 

Jest to stan na dzień w grze 22-11-2003.

 

Przykład z Urbanem nie jest do końca dobry bo sam go zwolniłem zaczynając grę jako manager Legii, ale samo zwolnienie Skowronka warte było zanotowania.

 

Chciałem jeszcze raz podziękować za świetny up. Wielkie brawa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...