Skocz do zawartości

FM 2013 - odliczanie do premiery


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie poprawili, jedno podanie mija dwóch moich obrońców i zawodnik rywali bez problemu wykańcza akcję. Najgorzej wydane przeze mnie pieniądze w życiu. Odechciewa się grać, jeszcze podczas meczu fragmentami strasznie ścina mimo, że komputer do FMa akurat mam dobry a wg oceny mam powinienem oglądać mecz w 3D w 5-gwiazdkowej jakości. Pobrałem jak na CD Projekt było sterownik do procesora, lecz na nic się to zdało, zmieniałem priorytet też nic. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Nawet nie wiem jaką taktykę wziąć, żeby pograć trochę lajtowo. Ani 4-2-3-1 ani 4-5-1 nie działa. Co polecacie? Byleby to było z jednym napadziorem i ofensywnymi skrzydłowymi.

Odnośnik do komentarza

Ja grałem dziś 4 mecze towarzyskie Rangersami. Z dwoma słabymi drużynami, więc nie ma sensu pisać o grze obronnej ale w przypadku meczów z Blackpool i Leeds gra była bardzo dobra, wg mnie wyglądała lepiej niż w 12 a rywale byli w miarę wymagający. Jednak mogę się mylić bo nigdy wcześniej Rangersami nie gralem :)

Odnośnik do komentarza

nie było jeszcze aktualizacji bazy danych, ta zapewne będzie przed świętami lub dopiero po oknie transferowym jako baza FM13.1

 

ja mam wersję gry 13.1.1

 

i uaktualnienie gietza...

 

To ja nie wiem jak Ty masz ta wersje.Ja mam wersje 13.0.2b326362 i uaktualnienie gietza mi nie chodzi bo mi wywala caly czas gre jak chce ja stwirzyc.Moze - nie wiem dlaczego u mnie sie gra nie aktualizuje :o

 

Gre kupilem 31.10.2012 na gamescode :

 

Witamy,

 

Zamowiony kod nr . Football Manager 2013 klucz CD-Key:

 

 

 

Dziękujemy za skorzystanie z usług GameCodes.pl!

Odnośnik do komentarza

nie było jeszcze aktualizacji bazy danych, ta zapewne będzie przed świętami lub dopiero po oknie transferowym jako baza FM13.1

 

ja mam wersję gry 13.1.1

 

i uaktualnienie gietza...

 

To ja nie wiem jak Ty masz ta wersje.Ja mam wersje 13.0.2b326362 i uaktualnienie gietza mi nie chodzi bo mi wywala caly czas gre jak chce ja stwirzyc.Moze - nie wiem dlaczego u mnie sie gra nie aktualizuje :o

 

Gre kupilem 31.10.2012 na gamescode :

 

Witamy,

 

Zamowiony kod nr . Football Manager 2013 klucz CD-Key:

 

 

 

Dziękujemy za skorzystanie z usług GameCodes.pl!

 

Moja gra aktualizowała się już dwa razy, ostatni raz wczoraj wieczorem i teraz mam wersję; 13.1.1.328972 (m.e.v 1312).

Nie wiem czy nie lepiej zaczynać nową rozgrywkę, co sądzicie?

Aktualizacja chyba powinna być kompatybilna, prawda?

Odnośnik do komentarza

więc tak:

strasznie juz mnie wkur-wia bieganie za pilka bramkarza niczym pies za kością. Strzła w trybuny, nagle jakiś kibic z ogromna sila odkopuje pilke na polowe boiska, zadnen pilkarz juz na to nie patrzy tylko biedny bramkarz popierdala od bramki do połowy po pilke. i tak kilka razy w ciagu meczu.

Bardzo duzo nieuznanych bramek mam, ale czuje sie jak w zyciu w sumie, gram Wisła cisne u siebie Śląsk ze Ci nei wychodzą zza połowy, 2 bramki nieuznane i nagle 2 rzuty wolne z 40 metrów , 2x w srodek bramki, 2x gol dla Śląska. I jak sie tu nie wkurwić.

Odnośnik do komentarza

więc tak:

strasznie juz mnie wkur-wia bieganie za pilka bramkarza niczym pies za kością. Strzła w trybuny, nagle jakiś kibic z ogromna sila odkopuje pilke na polowe boiska, zadnen pilkarz juz na to nie patrzy tylko biedny bramkarz popierdala od bramki do połowy po pilke. i tak kilka razy w ciagu meczu.

Bardzo duzo nieuznanych bramek mam, ale czuje sie jak w zyciu w sumie, gram Wisła cisne u siebie Śląsk ze Ci nei wychodzą zza połowy, 2 bramki nieuznane i nagle 2 rzuty wolne z 40 metrów , 2x w srodek bramki, 2x gol dla Śląska. I jak sie tu nie wkurwić.

Słuchaj, a Ty może masz w domu inną grę? U mnie tak jak na razie nie ma. Jest całkiem nieźle...
Odnośnik do komentarza

te 3 kartki w jednym meczu zdarzyły Ci się 3 mecze z rzędu, czy poprostu w jednym meczu?

 

bez paranoi, ogólnie patrząc na początek tego sezonu w różnych ligach, to pada sporo czerwonych kartek, a jeden mecz gdzie dostałeś 3 czerwone jeszcze nie świadczy o błędzie gry. jak masz w ogóle ustawiony odbiór piłki ?

 

Faktem jest, że jest sporo nieuznanych bramek, ale w sumie to podobne do tego co mamy w rzeczywistości.

 

Ja jakoś nie zauważyłem biegania przez pół boiska bramkarza za piłką.

Odnośnik do komentarza

Jak każdego roku czytam na forum po wydaniu nowego FM, że to "gówno, że kolejny "syf". To już raczej tradycja. Zawsze znajdzie się grupa osób, która swoje błędy taktyce czy ustawieniu będą podciągać pod wymyślone błędy w grze. To, że padły trzy czerwone kartki moim zdaniem nie jest bugiem, a po prostu urokiem futbolu. Ja gram w lidze australijskiej i nie spotkałem się z podobną sytuacją. Rozegrałem z 6 meczów w lidze i mój zawodnik dostał czerwoną , ale pierwszą i to po dwóch żółtych.

Odnośnik do komentarza

Ej Panowie prosze o pomoc z tym updatem, bo mnie nic nie updatuje tej gry.Robie sprawdzenie spojnosci plikow i nic nie dziala , nic doslownie nie aktualizuje - wiecie moze w czym jest problem?

 

Zauwazylem ze po uruchomieniu gry mam w prawym dolnym rogu napis - BETA - czy to jest kwestia ze gamecodes mnie oszukalo i wyslali mi klucz tylko do bety?Czy ja cos robie nie tak?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...