Skocz do zawartości

Do widzenia Panie Smuda!


tomba

Rekomendowane odpowiedzi

FM 2012

Baza Danych: Duża

Ligi: sporo lig

 

 

Witajcie, będzie to moja pierwsza kariera na forum. Nie jestem jakimś wyśmienitym pismakiem, dlatego też nie będzie fabuły, tylko poprostu: mecze, powołania i tak dalej. Jak sam tytuł wskazuje, będę grał reprzentacją Polski oczywiście jeśli pojawi się oferta z jakiegoś ciekawego klubiku, to ją rozważę. Nasz pierwszy mecz zagramy na Dialog Arena w Lubinie z reprezentacją Gruzji.

Odnośnik do komentarza

Powołanie na mecz z Gruzją otrzymali:

 

Bramkarze:

 

Wojciech Szczęsny (4/0)

Łukasz Fabiański (17/0)

Artur Boruc (37/0)

 

Obrońcy:

 

Łukasz Piszczek (16/0)

Marcin Kamiński (0/0)

Błażej Augustyn (0/0)

Jakub Wawrzyniak (17/0)

Tomasz Jodłowiec (18/0)

Grzegorz Wojtkowiak (12/0)

Kamil Glik (0/0)

Marcin Komorowski (4/0)

 

Pomocnicy:

 

Bartosz Salamon (0/0)

Ludovic Obraniak (16/4)

Krzysztof Mączyński (0/0)

Ariel Borysiuk (3/0)

Sławomir Peszko (18/1)

Adam Matuszczyk (10/1)

Eugen Polański (0/0)

Kamil Grosicki (3/0)

Jakub Błaszczykowski (36/4)

 

Napastnicy:

 

Robert Lewandowski (30/10)

Michał Kucharczyk (4/0)

Paweł Brożek (20/3)

Odnośnik do komentarza

Mecz z Gruzją był moim debiutem, więc chciałem wypaść jak najlepiej. Preferuję taktykę 4-1-2-2-1, czyli w sumie dość ofensywnie ustawiłem zawodników. Mecz się zaczął od mocnego uderzenia Gruzinów, lecz z około 5 metrów pomylił się Razmadze, a za to w 19 minucie wyszliśmy na prowadzenie. Dobra konta w naszym wykonaniu, Lewandowski zagrał na skrzydło do Błaszczykowskiego, ten wykorzystał swoją szybkość i podał do Grosickiego któremu wystarczyło dostawić nogę. W 35 minucie było już 2:0, tym razem po rzucie rożnym. Z narożnika boiska wrzucił piłkę Obraniak, a defensor Jodłowiec nie miał problemu z pokonaniem bramkarza Gruzji. Po przerwie zrobiłem kilka zmian, z resztą tak samo jak selekcjoner Gruzinów i mecz nie był już tak ciekawy. Jednak w 75 minucie strzeliliśmy trzecią bramkę. Mączyński dostał piłkę przed pole karne od Wawrzyniaka, znakomicie odegrał z pierwszej piłki do Grosickiego a ten nie zmarnował tej znakomitej sytuacji. Tak się zakończył mój pierwszy mecz, jestem bardzo zadowolony z postawy chłopaków - znakomity wynik.

 

Mecz Towarzyski

Dialog Arena - Lubin

Frk: 16,300

Polska 3:0 Gruzja

 

19' Kamil Grosicki 1:0

35' Tomasz Jodłowiec 2:0

75' Kamil Grosicki 3:0

 

Boruc - Piszczek Glik Jodłowiec (45' Kamiński) Komorowski (45' Wawrzyniak) - Polański (45' Borysiuk) Matuszczyk Obraniak (45' Mączyński) Błaszczykowski (45' Kucharczyk) Grosicki - Lewandowski (45' Pa.Brożek)

 

 

 

Następny mecz towarzyski zagramy 3 września, z Brazylią.

Odnośnik do komentarza

Bierz Jutkiewicza, u mnie zawsze grał na zmianę z Lewym. No i powodzenia, bo rep. fajnie się gra, ja np. kilka dni temu doszedłem do finału Euro 2012, przegrałem dopiero z Hiszpanią po dogrywce 2:3, a od 44. minuty grałem w 10, więc możesz sporo z nimi osiągnąć

Odnośnik do komentarza

@Davidvia0 & Jaotinho - Niestety Jutkiewicz doznał kontuzji i nie zostanie powołany na najbliższe mecze z Brazylią i Niemcami. Co do Pękalskiego to nie będzie o to łatwo - przeniósł się do Włoskiej Parmy z której będzie mu bliżej powołania do reprezentacji Szwecji.

@sobu - Dzięki, oby się udało chociaż powtórzyć Twoje osiągnięcie :)

 

 

Powołania na mecze z Brazylią i Niemcami otrzymali:

 

Bramkarze:

 

Artur Boruc (38/0)

Przemysław Tytoń (1/0)

Wojciech Szczęsny (4/0)

 

Obrońcy:

 

Łukasz Piszczek (17/0)

Marcin Kamiński (1/0)

Jakub Wawrzyniak (18/0)

Tomasz Jodłowiec (19/1)

Maciej Sadlok (14/0)

Piotr Celeban (4/0)

Marcin Komorowski (5/0)

Kamil Glik (1/0)

 

Pomocnicy:

 

Dariusz Dudka (51/2)

Bartosz Salamon (0/0)

Jakub Błaszczykowski (37/4)

Ludovic Obraniak (17/4)

Krzysztof Mączyński (1/0)

Tomasz Kupisz (1/0)

Sheran Yeini (0/0)

Eugen Polański (1/0)

Kamil Grosicki (4/2)

 

Napastnicy:

 

Euzebiusz Smolarek (47/20)

Dawid Nowak (8/0)

Robert Lewandowski (31/10)

 

 

Szansę debiutu w naszej kadrze dostanie izraelczyk Yeini :)

Odnośnik do komentarza

Meczyk z Brazylią zaczęliśmy tragicznie, już w 8 minucie po dograniu od Daniego Alvesa piłkę skierował do siatki Hulk. 6 minut później podobna akcja, znów dogranie z boku od Danie Alvesa, tym razem wykorzystał Neymar.Przy obydwóch bramkach ogromny błąd popełnił Piszczek, który zupełnie sobie nie radził z Alvesem. W 41 minucie 0:3, tym razem z rzutu rożnego dogrywał Alves, a głową Boruca pokonał Gustavo. Po przerwie zrobiłem kilka zmian, to zdecydowanie pobudziło naszych. W 66 minucie Grosicki przeprowadził znakomitą akcję, przeszedł 3-4 rywali, w końcu zatrzymał się na ostatnim - na szczęście do piłki dobiegł Polański minął bramkarza i uderzył na pustą bramkę. Cóż, nie jestem zbytnio zadowolony z tego meczu, szczególnie źle wystąpił Piszczek i Obraniak. Ten pierwszy popełniał zbyt wiele błędów, natomiast drugi zupełnie nie radził sobie z rozegraniem. Pozytywnie natomiast znowu Grosicki i Mączyński. "Grosik" znakomicie dryblował, widać było, że chce strzelić bramkę. Mączyński mimo, że młody i nie doświadczony dobrze sobie pogrywa na rozegraniu. Po meczu okazało się, że Krzysztof musi opuścić zgrupowanie z powodu kontuzji, w jego miejsce został powołany Adrian Mierzejewski.

 

Mecz Towarzyski

Arena Kielc - Kielce

Frk: 15,550

Polska 1:3 Brazylia

 

8' Hulk 0:1

14' Neymar 0:2

41' Luiz Gustavo 0:3

66' Eugen Polański 1:3

 

Boruc (79' Szczęsny) - Piszczek Glik (45' Sadlok) Jodłowiec Komorowski - Dudka (45' Yeini) Obraniak (45' Mączyński) Polański Błaszczykowski (45' Kupisz) Grosicki - Smolarek (45' Lewandowski)

Odnośnik do komentarza

Odwieczny rywal... Niemcy. Chciałem abyśmy tego meczu nie przegrali, no i to się udało. Po stronie Niemców niesamowicie szalał Podolski, na szczęście często nie trafiał w bramkę, a jak już trafiał to Szcześny dobrze bronił jego strzały. Po naszej stronie (znowu....) Grosicki wymiatał, który wraz z Mierzejewskim wprowadzał sporo chaosu w grę obronną Niemców. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, chociaż okazji do zdobycia bramek nie brakowało. Następne mecze zagramy 8 i 11 października z Gabonem oraz Białorusią.

 

Mecz Towarzyski

PGE Arena - Gdańsk

Frk: 43,923

Polska 0:0 Niemcy

 

Szczęsny - Celeban Glik Jodłowiec (45' Komorowski) Sadlok - Yeini Mierzejewski (58' Salamon) Polański Kupisz (66' Obraniak) Grosicki (86' Piszczek) - Nowak (51' Lewandowski)

Odnośnik do komentarza

Na mecze z Gabonem i Białorusią wyleciało mi wieeelu piłkarzy z powodu kontuzji, między innymi: Jutkiewicz, Boruc, Obraniak, Szczęsny, Yeini, Mierzejewski czy Grosicki.

 

Powołania na mecze z Gabonem i Białorusią otrzymali:

 

Bramkarze:

 

Grzegorz Sandomierski (3/0)

Przemysław Tytoń (1/0)

Paweł Kieszek (0/0)

 

Obrońcy:

 

Łukasz Piszczek (19/0)

Hubert Wołąkiewicz (4/0)

Marcin Baszczyński (35/1)

Tomasz Jodłowiec (21/1)

Maciej Sadlok (16/0)

Piotr Celeban (5/0)

Marcin Komorowski (7/0)

Kamil Glik (3/0)

 

Pomocnicy:

 

Dariusz Dudka (52/2)

Jakub Błaszczykowski (38/4)

Adam Matuszczyk (11/1)

Krzysztof Mączyński (2/0)

Tomasz Kupisz (3/0)

Sławomir Peszko (18/1)

Maciej Rybus (12/1)

Mateusz Klich (1/0)

 

Napastnicy:

 

Euzebiusz Smolarek (48/20)

Robert Lewandowski (33/10)

Ireneusz Jeleń (28/5)

Odnośnik do komentarza

Mecz z Gabonem był szansą na podwyższenie naszego dorobku bramkowego w tych sparingach, jak na razie nasz bilans wynosi 4-3. Mecz zaczęliśmy dobrze, już w 3 minucie Matuszczyk strzelił bramkę z około 25 metrów. Ewidentny błąd bramkarza, bo piłka leciała praktycznie w sam środek bramki. Po zmianie stron murzynki się przebudziły i zaczęli grać coraz lepiej. W 74 minucie mamy remis.. dobra indywidualna akcja N'Guemy. Cóż, miał być to mecz na podwyższenie bilansu a wyszła kompromitacja - bo jak inaczej nazwać remis z Gabonem? Też jest taka sprawa, że graliśmy w mocno okrojonym składzie, ale jednak takie mecze powinniśmy wygrywać.

 

Mecz Towarzyski

Dialog Arena - Lubin

Frk: 16,300

Polska 1:1 Gabon

 

3' Adam Matuszczyk 1:0

74' Stephane N'Guema 1:1

 

Kieszek - Piszczek Glik Wołąkiewicz Sadlok - Matuszczyk Mączyński Polański Błaszczykowski (45' Peszko) Rybus - Jeleń (59' Lewandowski)

Odnośnik do komentarza

@adrianABCH - dzięki

 

 

Powołania na mecz z Włochami i Węgrami otrzymali:

 

 

Bramkarze:

 

Artur Boruc (39/0)

Sebastian Przyrowski (9/0)

Wojciech Szczęsny (6/0)

 

 

Obrońcy:

 

Arkadiusz Głowacki (21/0)

Piotr Brożek (5/1)

Marcin Baszczyński (36/1)

Piotr Celeban (6/0)

Tomasz Jodłowiec (22/1)

Michał Pazdan (5/0)

Maciej Sadlok (17/0)

Kamil Glik (4/0)

 

 

Pomocnicy:

 

Sebastian Mila (28/6)

Dariusz Dudka (53/2)

Maciej Iwański (8/2)

Kamil Grosicki (6/2)

Eugen Polański (5/1)

Adam Matuszczyk (13/2)

Patryk Małecki (7/2)

Krzysztof Mączyński (3/0)

Maciej Rybus (14/1)

 

 

Napastnicy:

 

Dawid Plizga (2/1)

Robert Lewandowski (35/10)

Lukas Jutkiewicz (0/0)

 

 

Znowu plaga kontuzji, nie mogłem skorzystać z usług między innymi Piszczka, Błaszczykowskiego. Wysłałem podania do trzech zespołów: Manchesteru City, Osasuny oraz Nantes - zobaczymy, może gdzieś mnie przyjmą.

Odnośnik do komentarza

Mecz Włochami rozegraliśmy na stadionie we Wrocławiu. Zdecydowanie lepiej w ten weszli Włosi, już w 10 minucie ich gwiazdka Ballotelli błysnął i znakomicie przymierzył z dystansu. Do przerwy główniej skupialiśmy się na kontrach, ale nic z obu stron nie wpadło. Po przerwie zagraliśmy otwarty football, stawiliśmy czoła Włochom. W 73 minucie Rybus dograł w pole karne, bramkarza pokonał Lewy, ale niestety sędzia uznał, że był spalony. Co się nie stało w 74 minucie stało się 10 minut później, Lewandowski był faulowany w polu karnym, a z 11 metrów nie pomylił się Iwański. Mecz zdecydowanie na plus, najlepszy na boisku oczywiście był Boruc, który bronił wyśmienicie oraz Lewandowski, który wywalczył rzut karny.

 

Mecz Towarzyski

Stadion we Wrocławiu

Frk: 43,896

Polska 1:1 Włochy

 

0:1 Mario Balotelli 0:1

1:1 Maciej Iwański 1:1

 

Boruc (71' Szczęsny) - Baszczyński (45' Celeban) Jodłowiec Glik Sadlok (45' Pi.Brożek) - Dudka Mila (82' Iwański) Matuszczyk (45' Polański) Małecki Rybus - Jutkiewicz (45' Lewandowski)

Odnośnik do komentarza

@bacao - Brożek kontuzjowany, a Sobiech w ogóle nie gra w klubie. Plizgę powołałem ze względu na dobre występy w Jagielloni, jak zaraz zobaczysz spisał się znakomicie z Węgrami.

 

 

15 listopada zagraliśmy mecz z Węgrami, szczególnie obawiałem się Dzudzsaka, ale udało się go praktycnzie wyeliminować z gry. W 39 minucie prowadzimy 1:0, znakomicie wykonany rzut wolny przez Plizgę i piłka wylądowała w samym okienku bramki. 43 minuta i 2:0, tym razem Lewandowski dograł do Plizgi a ten w sytuacji sam na sam się nie pomylił. 54 minuta i 3:0! Znowu w akcji brał udział Plizga, tym razem to on podawał w pole karne gdzie znalazł się Małecki, po jego strzale piłka odbiła się jest od Kilary'ego i to jemu zaliczono bramkę samobójczą. W 66 minucie 4:0, pogrom - Małecki dobrze wypuścił Rybusa ten przebiegł około 30 metrów z piłką i pewnie pokonał bramkarza. Węgrów było stać tylko na bramkę honorową, w 86 minucie Dzudzsak dogrywał z rzutu rożnego, a bramkarza pokonał Juhasz. Znakomity mecz Plizgi, jak i Lewandowskiego. Również Małecki i Rybus pokazali, że należy im się miejsce w kadrze.

 

Mecz Towarzyski

Stadion przy ul. Bułgarskiej - Poznań

Frk: 26,908

Polska 4:1 Węgry

 

39' Dawid Plizga 1:0

42' Dawid Plizga 2:0

54' Gabor Kiraly sam. 3:0

66' Maciej Rybus 4:0

86' Roland Juhasz 4:1

 

Szczęsny - Celeban (57 cz.k.) Głowacki Pazdan Sadlok - Polański Mączyński (58' Baszczyński) Matuszczyk (45' Iwański) Małecki Plizga (58' Rybus) - Lewandowski (86' Jutkiewicz)

 

 

 

Następny sparing zagramy 16 grudnia z Bośnią.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...