Skocz do zawartości

Ciekawe aplikacje na komórki i tablety


Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie niedługo ogarnę dla siebie telefon z Windows Phone. Interesują mnie aplikacje do niego, najbardziej oczywiste, przydatne itd. Z racji tego, że będzie to mój pierwszy tego typu telefon, mam o tym średnie pojęcie ;)

 

W każdym razie poszukuję czegoś do: odtwarzania muzyki, prognozy pogody, youtube, filmy/wideo, przeglądania neta. Jakieś typy?

 

Z tego, co dzisiaj jeszcze popatrzyłem, to pewnie sprawdzę yanosika, jakdojade, WhatsApp, Kafelki łączności i PDF Reader.

 

Nie wiem, czy mocno się przydaje coś takiego jak PC File Download.

 

Oczywiście fajnie jakby były darmowe, ale jestem gotów te kilka złotych wydać :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Ja właśnie niedługo ogarnę dla siebie telefon z Windows Phone. Interesują mnie aplikacje do niego, najbardziej oczywiste, przydatne itd. Z racji tego, że będzie to mój pierwszy tego typu telefon, mam o tym średnie pojęcie ;)

 

W każdym razie poszukuję czegoś do: odtwarzania muzyki, prognozy pogody, youtube, filmy/wideo, przeglądania neta. Jakieś typy?

 

Do pogody możesz sobie zainstalować Microsoftowego Binga. Jak powiększysz sobie kafelek w głównym panelu, to aktualizuje się tak często, jak jesteś często podłączony do netu i jest w miarę precyzyjna. W miarę, to znaczy przez 5 miesięcy może 2-3 razy się machnęli :) Dodatkowo po wejściu w samą aplikację jest sporo detali, łącznie z mapkami satelitarnymi :)

 

ocena 9,5/10.

 

Do tego musisz dociągnąć Nokia Panorama do zdjęć, bo nie ma jej o ile pamiętam normalnie. No i poświęcić jakieś 10 minut na ogarnięcie, jak robić z nią zdjęcia, bo czasami kurwica trafia, jeśli się nad tym nie popracuje.

 

ocena: 6,5/10, jak się ogarnie 8/10

 

Do tego standard - jeśli korzystasz ze skype'a i fb, to do drugiego warto ściągnąć messangera - nie wpierdala pamięci jak amerykanin hamburgerów i jest rozsądnie rozbudowane. Warto korzystać tez z Onedrive, bo dzięki temu masz sensowny backup zdjęć (o ile masz konto podpięte).

 

skype 7/10 (głównie przez masakryczne wykorzystanie baterii)

messanger 9,5/10

onedrive 10/10

 

Pamiętaj też o wyłączeniu masy niepotrzebnych aplikacji w tle (ustawienia, paluchem w prawo na menu aplikacje, zadania w tle i powypierdalaj większość, bo one zżerają baterię makabrycznie i nie są Ci kompletnie potrzebne).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

https://www.soundhound.com/ - Sound Hound - Czy często słyszeliście w radio lub w jakimś miejscu piosenkę, która wam się podobała nie znaliście jej tytułu? To ta aplikacja jest idealnym rozwiązaniem tego problemu. Wystarczy uruchomić aplikację, dać jej "posłuchać" piosenki i po paru(nastu) sekundach dostajemy informacje z tytułem i wykonawcą słuchanej piosenki. Aplikacja stara się także wyszukać w internecie linki do nagrania (youtube i inne podobne), każde z wyszukiwań jest zapisane w historii to w każdej chwili możemy wrócić do aplikacji w domu i na spokojnie wyszukać później piosenkę na komputrze :) Sprawdzałem działa w 95% przypadku, testowałem nawet na discopolo i rozpoznaje :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wrocilem dzisiaj do polszy, wlaczylem wifi w samsungu, zaczel sie robic update po tygodniu stagnacji i od samego poczatku mam problem - zaraz po wlaczeniu wyswietlacza, przy kazdym powrocie z ciemnosci, pojawia mi sie reklama :/ nie wlaczam zadnej aplikacji. po prostu reklama wyskakuje od razu po wlaczeniu, w glownym menu. jak sie tego cholerstwa pozbyc? :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...