Skocz do zawartości

Świadomy konsumpcjonizm


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie z tego co dzisiaj się dowiedziałem to powrót gumy turbo czy też chiochipsów do biedronki to chwilowy zabieg. To nie jest powrót produktu. Biedronka dogadała się z właścicielem nazw, że wypuści swoje produkty pod tymi nazwami. Jest to podobno akcja chwilowa tylko.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie z tego co dzisiaj się dowiedziałem to powrót gumy turbo czy też chiochipsów do biedronki to chwilowy zabieg. To nie jest powrót produktu. Biedronka dogadała się z właścicielem nazw, że wypuści swoje produkty pod tymi nazwami. Jest to podobno akcja chwilowa tylko.

A brak obrazków z autami okazał się bzdurą :P

SĄ samochodziki, smak stary też ponoć jest ;)

 

PS. nadal są rakotwórcze.

Odnośnik do komentarza

Biedronka z okazji 20-lecia wprowadziła kilka pierdół, a to Pepsi w etykiecie "Vintage", a to gumy turbo, chio chipsy, czy piwo okocim w jakiś oldschoolowych puszkach (mowa oczywiście o nadruku). Ma wrócić też snickers masło orzechowe.

 

Co do gum turbo, kumpel z pracy dzisiaj kupił i cały zespół obdzielił. Smakuje raczej jak donald (przynajmniej tak mi się kojarzy), krótko trzyma smak (ale kiedyś chyba było podobnie). Naklejek nie ma, są za to samochody (które w sumie kiedyś też były), tyle, że te nowsze, dla przykładu co dzisiaj trafiliśmy: Audi R8, Ford Kuga, RolceRoyce Ghost, jakiś Aston Martin, Suzuki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Panowie, czy warto sie bawic w zmiane dostawcy pradu? Niedlugo zmieniam mieszkanie i w nowym lokum jest licznik z tauronu. I zastanawiam sie by kombinowac z wypowiadaniem i zamawianiem innego dostawcy, czy dla zwyklego zjadacza chleba jeden kij kto jest dostawca, bo rachunki wszedzie bede prawie identyczne?

Odnośnik do komentarza

pierwsza rzecz to operatorzy energetyczni są lokalni, więc każdy w innych częściach kraju może mieć inne stawki :)

 

że tak zapytam... patrzyłeś na energię od Orange ? o ile sama cena energii jest podobna, to biorąc kilka usług od jednego operatora płacisz jednemu podmiotowi to raz, dwa możesz "narazić" się na dodatkowy rabat na którąś z usługę, będąc już klientem danego podmiotu

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Od kilku miesięcy jem praktycznie codziennie jajecznicę na śniadanie 4-5 jaj smażone na maśle klarowanym, czasami z boczkiem, w tym tygodniu miałem badany cholesterol całkowity mam na poziomie 90,40 - a norma 115-190, a więc nawet za mało ;). To tak a propos szkodliwości jajek na cholesterol. HDL i LDL też poniżej normy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...