Skocz do zawartości

CM 03/04 Update 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Zapomnialem dodac, że jeżeli chcecie cos podgladnac, jakas druzyne czy cos to piszcie - postaram się to wrzucic. Oczywiscie ze wzgledu na 2 druzyny mniej w Ekstraklasie nie pojawia się w niej beniaminkowie Piast i Pogon, ale oczywiscie bedzie mozna sobie to pozmieniac samemu w edytorze. Musze też powiedziec, że wyglada to lepiej niż wczesniej bo wiele druzyn pozbylo się obcokrajowcow w ym okienku transferowym (Wisla i Cracovia np o polowe zredukowala ich liczbe). Mamy też dylemat czy zatrzymac Ruch Radzionkow w bazie skoro wycofal się z rozgrywek i ligowe potyczki rozpocznie ponizej poziomu II ligi. Co myslicie na ten temat?

Odnośnik do komentarza

Ogolnie w starej bazie znalazlem mnostwo klubow bez zawodnikow, bez prezesow czy trenerow. Byly tam kiedys utworzone "na sile" bo ilosc, a nie jakosc. To nie sztuka wrzucic 50 klubow z nizszych lig i zostawic je na pastwe losu. My mamy plany czuwac nad liga polska przez dluzej niż jeden update, a wiec chcielibysmy uaktualniac i nizsze ekipy. Nie mowimy na pewno tym, że kazda druzyna z II ligi bedzie miaal po 25 zawodnikow (bo pewnie nie bedzie), ale przynajmniej w kazdym klubie kazdy znajdzie z 5-15. Radzionkow to o tyle trudna sytuacja że dodamy im zapewne dlug kilku mln zl i poprzenosimy zawodnikow.

 

Przy okazji aktualizacji nizszych klas rozgrywkowych jest o tyle przerabane teraz, że mamy okienko transferowe, a same oficjalne strony internetowe nie zawsze sa uaktualniane wiec nie wiadomo czasem o co kaman. Cidry się rozsypuja, nic nie wiadomo jak bedzie wygladala kadra na nastepny sezon itp., a to nie pomaga nam w aktualizacji :x

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Podrzuce dziś kolejną porcję skrinów. Pracuję nad updatem dziś, w poniedziałek mam wolne więc będę cały dzień nad nim siedział.

 

Czy chcielibyście by dodać kontuzje zawodników z początku sezonu? Jeżeli tak to możecie je tutaj podawać a ja postaram się je uwzględnić w updacie od początku sezonu 2012.

Odnośnik do komentarza

Chyba lepiej więcej czasu poświęcić na aktualizację składów, tworzenie zawodników itd. niż na taką błachostkę jak kontuzje :-k ;)

 

Staram się jak mogę :) Ale opinię przyjąłem :D

 

Na dodatek poproszę fanów Lechii do potwierdzenia pozycji i mniej więcej czy ceny (a przynajmniej ich rozpiętość między sobą) są realistyczne :) Proszę o kliknięcie i podzielenie się opiniami.

Odnośnik do komentarza

nie mogę się doczekac ... ;))

 

Okienko transferowe powoli się zamyka więc nie będzie takiej wielkiej rotacji w składach. Na razie staram się, by składy były jak najbardziej aktualne i nie posiadały staruchów ;)

 

Chcesz mi zasugerowac, że na początku września możemy się spodziewac juz updatu ?:PP

 

Bynajmniej nie chcę rzucać słów na wiatr, bo już się na tym przejechałem. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że kopie zapasowe są robione cały czas teraz, po każdej drużynie niemal i staram się jak mogę by wszystko uporządkować. Ciągle nie rozumiem dlaczego polskie eipy ściągają szrot zza granicy zamiast podpisywać wolnych agentów, ale i ten problem się na pewno rozwiąże. Poza tym dawidos111 czy jest sens w ogóle wypuszczać to w trakcie okienka transferowego? :D

Odnośnik do komentarza

No masz rację, nie ma sensu. Ale czyżby okienko transferowe nie kończy się 31 sierpnia ? :)

 

Dokładnie rzecz biorąc to kończy się o północy tego dnia :) Masz rację! :) Do tego wychodzi na to, że jest to weekend :)

 

A przy okazji wrzucam skrina jak to dzielna Puszcza ogrywa w PP Legię. Mma też np szybki skrót z tego co na teście działo się z Wojskowymi gdy pojechali do Lubina. To tak nawiasem mówiąc ;)

 

PS - najlepsze jest to, że Boruc który oczywiście jest bez klubu trafia dość szybko do Celticu :D

Odnośnik do komentarza

Chłopaki co do kontuzji to jestem zdecydowanie na nie ,bo te powyzej 3msc psuja gre na na starcie sezonu ,takze lepiej sobie to odpuscic ,w trakcie gry mamy ich czasem i tak o wiele za duzo,a i przy okazji czas zaoszczedzicie, zwrocilbym uwage takze na wypozyczenia ,boje sie za dacie niektorych pilkarzy na wypozyczenie a ta naprawde to oni zostana w nich na dluzej bo czesto kluby korzystaja z opcji pierwokupu wiec fajnie by bylo ich zostawic juz 'na zawsze' w wypozyczonych klubach. Beda zrobione transfery z zagranicznych lig na stan 1wrzesien? moge pomoc co do serie a jakby cos. Co do polskich graczy to pewnie beda wszystkie mlode talenty z zagranicznych lig, Tomasz Podstawski- Porto ,Ivo Pekalski- Malmoe,Vincent Rabiega i Gracjan Horoszkiewicz -Hertha,Dawid Smug-Inter i paru innych. Paru z ktorymi gralem to pewnie bedzie. Kamil Adamek- Podbeskidzie (wychowanek gks kaczyce ,od wieku trampkarza po okregowke w ktorej ost gral to zawsze byl krolem strzelcow rozgrywek) Kamil Glik-chyba nie trzeba nikomu przedstawiac,Dawid Handzel -Przyszlosc Rogow, mlody solidny zawodnik, Michał Szczerba, Bartosz Wojtków -Pniowek Pawlowice.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki co do kontuzji to jestem zdecydowanie na nie ,bo te powyzej 3msc psuja gre na na starcie sezonu ,takze lepiej sobie to odpuscic ,w trakcie gry mamy ich czasem i tak o wiele za duzo,a i przy okazji czas zaoszczedzicie, zwrocilbym uwage takze na wypozyczenia ,boje sie za dacie niektorych pilkarzy na wypozyczenie a ta naprawde to oni zostana w nich na dluzej bo czesto kluby korzystaja z opcji pierwokupu wiec fajnie by bylo ich zostawic juz 'na zawsze' w wypozyczonych klubach. Beda zrobione transfery z zagranicznych lig na stan 1wrzesien? moge pomoc co do serie a jakby cos. Co do polskich graczy to pewnie beda wszystkie mlode talenty z zagranicznych lig, Tomasz Podstawski- Porto ,Ivo Pekalski- Malmoe,Vincent Rabiega i Gracjan Horoszkiewicz -Hertha,Dawid Smug-Inter i paru innych. Paru z ktorymi gralem to pewnie bedzie. Kamil Adamek- Podbeskidzie (wychowanek gks kaczyce ,od wieku trampkarza po okregowke w ktorej ost gral to zawsze byl krolem strzelcow rozgrywek) Kamil Glik-chyba nie trzeba nikomu przedstawiac,Dawid Handzel -Przyszlosc Rogow, mlody solidny zawodnik, Michał Szczerba, Bartosz Wojtków -Pniowek Pawlowice.

 

Staram się jak mogę - będą talenty i będzie kilka niespodzianek. Co do wypożyczeń to na pewno je zostawimy bo chcemy jakąś tam realność rozgrywki. Co do lig zagranicznych to niestety muszę powiedzieć, że nie teraz, ale już w wersji 1x to się stanie. Niestety wszystko co zrobiłem wcześniej poszło się rypać, a teraz pracuję na starym Dualu 2ghz i 2gb RAM co oznacza, że zapisywanie bazy trwa 3,5 minuty, a patrząc na błędy edytora i ilość wczytań bazy po niej to to naprawdę wydłuża życie i nieco demotywuje. Na szczęście czekam na nowy sprzęt z 8bg RAM i i5 procesorem więc cały ten czas zredukuję do około 10 sekund, a to działa na motywację i prędkość aktualizacji.

 

Też się juz nie mogę doczekać.

Przestudiowałem całe forum i z każdą strona coraz ciekawiej ;)

Udanego i owocnego tworzenia !!

 

Dziękuje za docenienie pracy, ale największa satysfakcja przyjdzie po ocenie prawdziwego updatu. Mam nadzieję, że i Twoją tam znajdziemy!

 

Dlaczego? Jak ma być update, to pełny.Razem z uwzględnionymi kontuzjami. Moim zdaniem to raczej urozmaici grę.

 

Kontuzje to nie ogromny problem. Problem tkwi w tym, że niestety potrzebuje listy kontuzji bo szukanie ich "solo" to jak na razie zbyt czasochłonne zajęcie.

 

A tymczasem wracam do aktualizacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...