Skocz do zawartości

CM 03/04 Update 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Uaktualnienie się opoznilo tylko i wylacznie przez blad ktory się startmy zlokalizowac. Gdzies posypala się baza ktora staramy sinaprawic. Ja co prawda polecialem na wakacje (viva el Mallorca!) I pozdrawiam wszystkich, ale ciagle pracujemy nad poprawkami. Musze podziekowac Mlynkowi i smiglerowi za ogromna prace w zglaszaniu bledow ktore już poprawilismy. Trzymajcie się goraco.

Odnośnik do komentarza

Na Majorke wybralem się jak kazdy normalny czlowiek wypoczywac :) Dzięki za pozdrowienia :) Urlop zawsze jest wskazany :) to nie oznacza, że jest tak że nie robimy krokow do wykonczenia update'u :) Ciesze się, że twa propaganda nie oznaza zbyt wiele bo nasi betatesterzy obecni na tym forum już widzieli ten "nie zaczety" update.

Odnośnik do komentarza

hahahahah jakie wymowki na majorke wyjechal i co moze tam zrobi ten update to moze lige hiszpanska tez aktualizuje hahahahaahah

 

wezcie sie ludzie "oni" tego update nie zaczeli nawet

Nie wszyscy tutaj mają wakacje chłopczyku,co nie którzy mają urlopy jak dorośniesz to zrozumiesz,proste.Znów chciałeś zabłysnąć jak w poprzednich swoich postach? ale cóż ponownie ci się nie udało. Może czas trochę ochłonąć, pójść do kolegi, na imprezę, czy poszukać sobie dziewczyny?spróbuj ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Obserwuje ten temat od paru miesięcy, nie chciałem nic pisać ale szczerze to zaczynam wątpić w wasz update, byłem podekscytowany z powodu takiego że ten update wyjdzie, miał być w czerwcu, początek lipca, a już jest połowa lipca a update nie ma. Jestem zażenowany ponieważ obiecywaliście, my czekamy a jak widzicie trolle piszą swoje i co się im dziwić. Mimo to nadal czekam na update i jestem chętny na testowanie tego update. Kontakt ze mną to gg 8882716 lub email adamskrobek@gg.pl

Odnośnik do komentarza

Spokojnie , łatwo odwalic szajs , z dobra robotą jest trudniej. Musimy usunąc błąd z bazy danych. Wszystko póki co idzie w najlepszą stronę, Szkodi i Kris nie maja 15 lat , zeby siedziec nad baza dzien i noc. Rodzina , praca troche utrudniają im wyrobienie się na czas. Przecież nie rzucą wszystkiego. Systematycznie baza sie kreuje . Zawodnikom z częsci 1 ligi trzeba wiek +9 oraz usunąc błąd wysypywania bazy i jest git. Nie bójcie się , update będzie :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kurczę na ten update czekam chyba dłużej niz niż na Diablo 3, ale jeśli cos ma być jak najlepszej jakości to trzeba trochę pocierpieć:P Trzymam kciuki i nie przejmujcie się jakimiś dziećmi piszącymi brednie. Mam takie pytanie z innej beczki do was managerowie: ma ktoś z was może listę talentow, jakich umieścił w swoim update-cie Robi Robson??? Chodzi mi o wersję 2.6. Z góry dzięki!!! :D

Odnośnik do komentarza

Diablo 3 to nie tak półka :)

 

A tak serio to pracujemy naprawde wytrwale. Niestety ja musze przyznac sie do tego, ze skaszanilem update. Kopie bazy robilem co kilka tygoni swego czasu i nie zauwazylem ze zostala ona uszkodzona. Moim bledem byl brak baterii w PC i rozne daty zapisanych plikow przy ktorych PreGame swirowal. Tak czy inaczej wrocilismy do najbardziej mlodej bazy (2 tygodnie w tyl) i pracujemy dalej. Tym razem jednak wyrzucamy update na wrzesien czyli z wszystkimi druzynami zaktualizowanymi na sierpien 31 z transferami itd. To daje nam mozliwosc przejechac wszystkie druzyny i pousuwanie nawet tych slabych zawodnikow z lower league clubs. Mysle ze kazdy dostanie na to co czekal i to zdecydowanie za dlugo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...