Skocz do zawartości

CM 03/04 Update 2012


Rekomendowane odpowiedzi

BRAWO CHŁOPAKI ! Zbyt wiele wolnego czasu niemam ale ,jakbym mogl wam jakos pomoc np w dostarczaniu info o transferach czy statach to jestem mobilny. Macie program do zmiany wieku?czy kazdego grajka indywidualnie trzeba? Kolega mi mowil ze grał ostatnio na update w 01/02 i tam kazdemu cofneli o 10lat wstecz ale niewiem jak to zrobili. Niewiem jak sie stosujecie do wypozyczen ale ja jestem anty i jak Np Guarin czy Pizzaro sa wypozyczeni z opcjami pierwokupu to ja bym z nich odrazu zrobil zawodnikow tego klubu co ich wypozycza ale to kazdy ma swoja opinie.

Odnośnik do komentarza

BRAWO CHŁOPAKI ! Zbyt wiele wolnego czasu niemam ale ,jakbym mogl wam jakos pomoc np w dostarczaniu info o transferach czy statach to jestem mobilny. Macie program do zmiany wieku?czy kazdego grajka indywidualnie trzeba? Kolega mi mowil ze grał ostatnio na update w 01/02 i tam kazdemu cofneli o 10lat wstecz ale niewiem jak to zrobili. Niewiem jak sie stosujecie do wypozyczen ale ja jestem anty i jak Np Guarin czy Pizzaro sa wypozyczeni z opcjami pierwokupu to ja bym z nich odrazu zrobil zawodnikow tego klubu co ich wypozycza ale to kazdy ma swoja opinie.

 

Nikt w dzisiejszych czasach nie ma czasu ;) Powiedzmy, że poswiecamy swoje cale zycie trzem rzeczom - piwie, kobietom i CMowi (kolejnosc przypadkowa) :DOgolnie to kris już namawial mnie do tego w 2008 od kiedy pracowalem dla BGS jako Head Researcher, ale widac po 3 latach mu się udalo.Niestety programu do zmiany wieku nie mamy. Wiem że byl takowy dla CM 01/02 ale to niestety inna gra i jest inaczej chyba kodowana jak wiadomo. Kazdemu zawodnikowi i trenerowi zmieniany jest wiek "recznie". Na dzien dzisiejszy mozemy powiedziec kilka slow o updacie.Po pierwsze bazujemy na updacie krisa sprzed 4 lat. Po drugie na razie zajmujemy się ligami polskimi a wiec pozmienialismy reputacje druzyn itp.. W Ekstraklasie wystepuje 14 druzyn wiec pozbylismy się Podbeskidzia i ŁKSu. W 1 lidze nie ma dwoch ostatnich druzyn po rundzie jesiennej. Updejt zajmie nam troche bo nie lubimy partactwa.Na dzien dzisiejszy, a raczej wczorajszy ukonczona zostala Wisla Krakow.Jeżeli znajda się osoby chetne do pomocy to z wielka checia potrzebujemy scoutow, ktorzy przedstawia nam dluga liste wonderkidow, ktorych zmodyfikujemy by wprowadzic "nowe gwiazdy" i odswiezyc shortliste menadzerow. Mieliby oni za zadanie także wynajdowac jak najwieksza ilosc zawodnikow i trenerow już nie zyjacych, nie grajacych w pilke czy tych ktorzy zrezygnowali już z grania dla kadr narodowych.Zastanawiamy się czy usuniecie wszystkich pilkarzy z Wysp Owczych i zmienieniu ich kadry na Czarnogore nie zaefektowaloby że regeny tworzylyby się po nazwiskach już Czarnogorskich, a nie nordyckich. To akurat moja bolaczka bo chcialbym zebyscie mieli mozliwosc gry Czarnogora.Co dalej? Jeżeli updejt się spodoba i bedzie wystarczajaco duzo chetnych na sciaganie to zrobimy spokojjnie kilka innych lig, kadry narodowe, uaktualnimy o wiele wiecej niż ktokolwiek inny dla tej gry. To zalezy nie tylko od nas, ale od was i wsparcia jakie nam dacie. Przeciez nikt nie chcę spedzac setek godzin na apdejt ktory sciagnie 20 osob.

Odnośnik do komentarza

Kiedys sam robilem na orginalnym edytorze upa dla siebie ale potem to zaniedbalem troche i kicha .Z ta lista wonderkidow ,to chodzi np o zrobienie listy talentow do 18-20 roku zycia? Imie Nazwisko wiek klub narodowosc? Jesli tak to pomoge. Szkoda że 'Górali' usuneliscie z Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, że jeżeli dostane w rece liste z zawodnikami z najwyzszym PA w grze to bedziemy mieli mozliwosc zedytowania ich o ile jeszcze graja w pilke, a jeżeli nie to usuniecia.

 

Naszym celem jest usuniecie niespelnionych wonderkidow i wrzucenie "dzisiejszych" po to by gra odzyskala swiezosc a sami gracze nie kupowali od razu do swoich klubow kazdego sprawdzonego i przepakowanego pilkarza z 2003 roku :)

Odnośnik do komentarza

Usuwac bedziemy tylko zawodnikow i trenerow ktorzy nie bawia się w pilke :)

 

Tak wiec np Le Tallec bedzie ciagle gral ale już w Auxerre i z mniejszym PA, Adu w Philadelphii i raczej w naszym updacie kariery w top klubach nie zrobi :)

 

Usuwani beda tylko Ci ktorych już w pilce nie ma jak np Blacha z Wisly Krakow. Czy Baluszynski ktory zmarl ostatnio.Edit: dzięki smigler!

Odnośnik do komentarza

Spoko. Jak coś może na wieczór ogarnie listę z zawodnikami 20 lat+.

Po Niższych Ligach Amerykańskich,Kostaryki czy innych pałęta się mnóstwo takich talentów. Ci znani wszystkich fanom CM03/04 to pewnie Toledo,Gamst Pedersen czy Faranczuk. A na Polskie warunki takie nazwiska,jak Tyczkowski czy Szczoczarz. Wyeliminowanie wszystkich to strasznie sporo roboty,stąd rozumiem Twoją prośbę o pomoc. Jednak z tego co wiem to jeden z edytorów ma możliwość pokazywania CA i PA i sortowania wg. nich. Przy edycji zawodników z klubów można też pozbyć się części z nich.

Odnośnik do komentarza

PreGame posiada mozliwosc pokazania CA i PA zawodnikow na liscie pilkarzy z calej druzyny. Tak wiec mozemy wam zagwarantowac że w naszej rodzimej lidze zadne starocie typu Tyczkowski się nie znajda ;) w innych researchowanych i updatowanych ligach też wiec bez obaw. Nowe wonderkidy ipozbycie się starych da nam wszystkim wiecej zabawy i nieco swiezosci :)

 

Watch this space ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie. Bo na pewno zlikwidujesz znane nam super talenty,które były dostępne za dosyć niskie ceny. Mówisz o dodaniu takich jak Gotze. No,ale,jak ja grając np. średniakiem w Anglii mam zakupić do siebie taki talent. Bez szans. I tu moje pytanie. Czy będą dostępne też takie tańsze talenty,której łatwiej będzie zdobyć?. ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie. Bo na pewno zlikwidujesz znane nam super talenty,które były dostępne za dosyć niskie ceny. Mówisz o dodaniu takich jak Gotze. No,ale,jak ja grając np. średniakiem w Anglii mam zakupić do siebie taki talent. Bez szans. I tu moje pytanie. Czy będą dostępne też takie tańsze talenty,której łatwiej będzie zdobyć?. ;)

 

Oczywiscie ze o to tez zadbamy :) Pracowalem dla nowego CMa przez kilka lat i swoje kontakty to tu i tam mam ktore wykorzystam i na pewno dostarcze nieco talentow dla naszej ligi :)

Odnośnik do komentarza

Ja to mam takie pytanie, bo sam aktualizuje co pare miesiecy swojego CM'a i nie potrafie zrobic obroncom Krycia. Co odpowiada za Krycie w edytorze dla obroncow?

I jak chcecie to wrzuce Wam swoj folder "db", a jesli to nie wystarczy to napiszcie co mam dokladnie zuploadowac. Bazujac na updacie z przed paru lat dokladacie sobie mnostwo godzin pracy, nie lepiej skorzystac z nowszego ( moge podrzucic swoj ) i go po swojemu pozmieniac?

Aha no i podstawowe pytanie: Czy bedziecie potrafili stworzyc Lige Europejska zamiast Pucharu Uefa czy tego po prostu sie nie da przerobic ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...