Skocz do zawartości

Transfery


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

jasonx ja nie muszę zarabiać poprzez sprzedaż piłkarzy, ponieważ starczy to co zarobiłem i nadal zarabiam w Europejskich Pucharach i ze sprzedaży pamiątek... bywało nawet tak, że wykładałem za piłkarza grubą kase i piłkarz odchodził odemnie za friko ;)

 

@Eddie69: Ok :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Analogicznie do pierwszego postu działa kolejny trick spod szyldu "M8_Pl"/Mejt, wszak to to samo ;) Mianowicie mamy zawodnika wertego sumkę x. Oferujemy klubowi od razu x dzielone przez 10 i po 50 bramkach w lidze np 58 m ojro bo taki zdaje sie jest max. I najważniejsze-> klauzula NIENEGOCJOWALNE. 9/10 oddaje dobrych kopaczy za grosze, a jak ktoś Ci strzeli 40, 45 bramek w lidze to raczej nie bedzie problemu zeby go szybko sprzedac, prawda? :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

witam..mam pytanko bo nigdzie nie znalazłem na nie odpowiedzi..grając Darlington w angielskiej League Two nie mogę oferować kontraktów zawodnikom,którym kontrakt z poprzednim klubem wygasa za mniej niż 6 miesięcy..oczywiście mówię o obywatelach Unii..czy może ktoś wie dlaczego?..z góry dziękuje za odpowiedz...pzdr..

Odnośnik do komentarza
W Anglii okres Bosmana zaczyna się chyba na 6 tygodni przed wygaśnięciem kontraktu.

 

dzięki za pomoc..choć trochę późno..a mam jeszcze jedno pytanko dotyczące "Prawa Bosmana".. a mianowicie grając nadal Darlington nie mogę zaproponować kontraktu piłkarzom grającym w czeskiej lidze...sytuacja ma miejsce 20 czerwca.więc zasada 6 tygodni powinna nie działać?...z innymi ligami Unii Europejskiej nie mam takiego problemu..z góry dzięki za informacje..pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

mam takie pytanko, jak wyglada sprawa zakupu dla przykladu zawodnik jest wyceniony na 1,4 MLN funtow, skladam do klubu propozycje o zakup 1,2 MLN funtow , wszystko jest ok, zgadza sie i podpisuje kontrakt ponoc za 1,2, pozniej jak juz dolacza do klubu to wszedzie widnieje ze przeszedl za 2,4 MLN funtow i i co najgorsze tyle tez sciagane jest z kasy klubu, jak liczone sa sumy transferowe ? bo tego nie potrafie zrozumiec, dobrze sie przyjrzalem ze nie ma zadnych dodatkowych klauzuli wiec na prawde nie wiem w czym problem, zdarzalo mi sie to juz pare razy i nie powiem ale jest to denerwujace :/ prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...