Skocz do zawartości

Zgłoś problem techniczny na forum


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Może to nie jest problem techniczny, ale mam pytanie: czy obecny MT może poprosić obecnego Roota o zajrzenie w skrypty czy gdzie tam trzeba aby włączyć wyświetlanie daty rejestracji na cmf w okienku informacyjnym po napisaniu posta w okolicy liczby postów, klub oraz skąd?

Poprzedni Root nie potrafił ogarnąć tematu tłumacząc się ingerencją w licencje IPB jednak wszystkie fora oprócz naszego które są oparte na IPB mają taka informacje.

Odnośnik do komentarza

Skoro mamy już nowego roota to proszę o wyjasnienie mi i mam nadzieje naprawienie bledu ktory od czasu do czasu ukazuje mi się przy wchodzeniu lub postowaniu w niektorych topikach.

 

Zawsze mniej wiecej wyglada to tak:

 

Forbidden

 

You don't have permission to access /index.php/topic/6024-kon-bawarski/ on this server.

 

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 

 

Na necie znalazlem ze to często gesto ustawienia roota lub samego hosta, ale nie znam się za bardzo. Denerwujace to bo 99% double postow zrobionych przez mnie to wlasnie przez to. Zreszta nie da się tez zbyt dobrze przegladac forum z tym.

 

Dzięki za zbadanie sprawy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

czy mamy listę niedziałających funkcjonalności w chwili obecnej czy może wszystko zostało już naprawione po ostatniej awarii ?

Nie, nie zostało. Nadal nie działa panel admina, nadal nie funkcjonuje lista aktywnych użytkowników, jest jeszcze kilka innych drobiazgów (gubienie polskich znaków w pewnych sytuacjach). Nasze techniczne wsparcie próbuje opanować sytuację (tzn na razie Fenomen, Enchanter po postawieniu CMF na nogi nie ma na razie czasu).

Odnośnik do komentarza

Ja bym jedynie zasugerował, żeby przyjrzeć się skryptowi IPB. Jeśli mamy licencję, to można pobrać aktualną wersję, zaktualizować i w 99% przypadków błędy znikają - wiem, bo sam dosłownie przed weekendem brałem udział w takim audycie, gdzie forum też miało masę śmieci. Zresztą taka aktualizacja to punkt wyjścia do dalszych działań.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

technicznie przydzielilem sobie range administratora - to ulatwi mi testowanie funkcjonalnosci skryptu IPB i ewentualne naprawianie bledow

 

informuje, zeby nie bylo niedomowien, ze nastepuja jakies ciche, zakulisowe zmiany w MT

 

edit: czy ten problem z wyszukiwaniem nadal wystepuje? wykonalem przed chwila kilka testowych wyszukan i nie zwrocilo mi ani razu bledu bazy danych...

Odnośnik do komentarza
  • verlee zmienił tytuł na Zgłoś problem techniczny na forum

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...