Skocz do zawartości

Piwo to nasze paliwo


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałem zaznaczyć, że doszło w tym temacie do profanacji. W ankiecie nie ma Harnasia :x

 

Ja najczęściej piję właśnie Harnasie - bardzo dobre piwo w dobrej cenie. Lubię też Warkę Strong i Heinekeny. Nie pijam Tyskiego, chociaż co do tego piwa, ostatnio ubył mi jeden powód :)

Odnośnik do komentarza

Ja swój głos oddałem na Tyskie. W tej chwili jest dla mnie nr 1

Z troche tanszej pólki preferuję Żubra.

natomiast liderujący w ankiecie Lech zupelnie mi nie podchodzi, nie lubię.

Parę osób pisało o Perle. Piwo z moich rodzinnych stron. Mi jednak niezbyt smakuje.

Pilsener Urqell to oczywiście też swietne piwo, od czasu do czasu lubie napić się Reddsa(zazwyczja na kaca ;) )

Odnośnik do komentarza
Na wstępie chciałem zaznaczyć, że doszło w tym temacie do profanacji. W ankiecie nie ma Harnasia :x

Ja jakoś widzę i nawet zagłosowałem na niego oraz na Tyskie (browar mam dwa kilometry od bloku, więc to taki lokalny patriotyzm ;)) i Lecha. Żubr też całkiem niezły, ale to już poza podium.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie, Lech (aczkolwiek ostatnio piłem i wydały mi się jakieś takie syfskie), i jak widać forumowicze mają podobne zdanie. Lubię jescze Tyskie, a ostatnio przekonałem się do Żubra. Od biedy można wychlać Warkę ;]

 

Ostatnio piłem kupione na Słowacji, piwa Kelt. Ujdzie w tłoku, ale na mojej lisice na pewno nie zagosci.

Odnośnik do komentarza

Widze ze wszyscy wieszają psy na Strongu- ze niby to babskie i slodkie- jednak moje ulubione obok Dog in the Fog- z natury nie lubie pić duzo piwa- wiec lubie jak jakies procenty zwiera- zdecydowanie wole mocniejsze trunki ;) -a jak sie na siebie tka patrze to ni jak do baby nie jestem podobny..heheh

Widze ze szacowna społeczność forum tow wiekszosci wysublimowani znawcy smaku goryczki:))

Odnośnik do komentarza

Lech!? Tfu, przereklamowana słabizna. Tyskie może być, Żywiec jest słaby. Moi faworyci to: Dębowe, Okocim Mocne, Carlsberg, a jak jest słabiej z funduszami to Specjal, Żubr, Harnaś albo Kasztelan. Żywe jest niezłe, ale zamula bardzo, 2-3 to maks co można wypić. No i czasem jak mam ochotę na piwko z sokiem pijam Reddsa.

Odnośnik do komentarza

Ja najbardziej lubię Lecha :) Z przyjemnością pije mi się także Żywca, Tyskie i Warke. Żubr jak na swoją cenę też jest dobry. Ale jest jeden szczegół - piwo musi być zimne :P Jak w sklepie nie ma zminego to sobie odpuszczam picie piwa i kupuje cole. Po prostu nie cierpie ciepłego piwa.

Aha, byłbym zapomniał - nigdy z puszki :keke:

Odnośnik do komentarza
Ja najbardziej lubię Lecha :) Z przyjemnością pije mi się także Żywca, Tyskie i Warke. Żubr jak na swoją cenę też jest dobry. Ale jest jeden szczegół - piwo musi być zimne :P Jak w sklepie nie ma zminego to sobie odpuszczam picie piwa i kupuje cole. Po prostu nie cierpie ciepłego piwa.

Aha, byłbym zapomniał - nigdy z puszki :keke:

To chyba każdy tak ma - też nie lubie z puszki.

Odnośnik do komentarza

Ja tam preferuje czeski browar. Staropramen, Bazant czy Pilsner przebijają większość rodzimej produkcji a kupić je można już nie tylko za południowa granicą.

 

Aha, no i jeszcze Guinessem nigdy nie pogardzę, ale to zupełnie inna kategoria piwa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...