Skocz do zawartości

Rozmowa motywacyjna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A w poradniku napisali, że motywowanie każdego grajka indywidualnie nie będzie w większym stopniu skutkować niż zespołowa.

Może masz początek gry lub objąłeś nowy team i dlatego wszyscy reagują na pogadanki.

 

W tej chwili mam 20.10.2010 i prowadzę Szachtar od samego początku. Tutaj screen z reakcjami moich grajków na te indywidualne rozmowy http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/998531cafd61b509.html

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

dręczą mnie sytuacje w których nie wiem co zrobic oto one:

 

przed meczem

 

mam przewagę

niemam przewagi

 

W przerwie

 

jest remis przeważam

jest remis nie przeważam

wygrywam pewnie 1 bramką

wygrywam szczęśliwie 1 bramką

przegrywam

Odnośnik do komentarza

daj przeprowadzać rozmowy asystentowi i już. po kłopocie.

ja ich nie używam i idzie.

moim zdaniem najgorzej jest kiedy w pierwszej połowie strzelimy powiedzmy 4 bramki i wtedy co powiedzieć?! mnie się nie udało zmotywować jeszcze lepiej :)

dlatego zostawiam to trenerowi.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Przy prowadzeniu 4:0 daję don't expect their performance to drop - przynajmniej pozostaje to 4:0 do końca, a nie jakieś cuda-wianki 4:4; czasem, daję thrilled, ale tylko ze słabym przeciwnikiem i wtedy zespół kontynuuje dobrą grę. Niemniej nie udało mi się także zmusić drużyny do np. strzelenia jeszcze 2 - 3 goli. Na ogół mecz siada.

 

Jak jest remis i przeważam, na ogół daję encourage! i czasem w zależności od morale i oceny ind. - opieprzam lub dodatkowo motywuję (you have faith).

 

W ogóle encourage (albo you must only find one goal, you can do it; you have one hand on a cup, lads! etc) jest najlepszym sposobem motywacji. Chyba, ze moi zawodnicy ewidentnie grają piach, a morale wysokie, to wtedy opieprzam :) .

 

I jeszcze jedno - stosowanie tego samego komentarza przez więcej niż 4 - 5 meczy BARDZO osłabia jego działanie. Czasem lepiej nic nie dać. I ostrożnie z wish luck, bo jak drużyna jest równa, bądź słabsza, to kopacze "przejdą" w zasadzie obok meczu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...