mc1709 Posted July 14, 2011 Share Posted July 14, 2011 Witam, wiem, że odkopuję bardzo stary dział, ale nie wiem już gdzie się zwrócić. Ostatnio złapałem zajawkę na zagranie w CM 03/04, bo mam najlepsze wspomnienia z właśnie tym managerem. Wszystko wyglądało dobrze - do momentu odpalenia meczu - higlightsy są niewiarygodnie wolne, nieważne czy na VERY SLOW, czy na VERY FAST, a z tego co pamiętam, w dawnych czasach na Duronie 900 z GeForce 2 MX400 śmigały pięknie. Teraz działam na Windowsie 7, ale wiem, że na XP też wystąpił taki problem, wtedy to olałem, bo nie miałem takiej zajawki. mój config: Inter Core i3 2,27 GeForce GT325M 4GB RAM Quote Link to comment
Kowalinho Posted July 15, 2011 Share Posted July 15, 2011 Jeżeli dobrze kojarze to powinieneś znaleźć plik events_eng lub coś takiego. W nim powinny być jakieś wartości liczbowe określające chyba jak długo dana linijka się pojawia. Mówię to z doświadczeniem z CM'a 01/02 więc nie mogę zapewnic, ze zadziała to z tym CM. Quote Link to comment
mc1709 Posted July 15, 2011 Author Share Posted July 15, 2011 Ale mi chodzi o tryb 2D, więc to raczej nic nie da, bo ten problem CM 01/02 nie dotyczy :( Co ciekawe - akcje toczą się bardzo wolno, przerzut piłki z lewego skrzydła na prawe trwa pewnie z 10 sekund, a gdy padnie bramka, replay jest odtwarzany z prawidłową prędkością. Byłbym mocno wdzięczny za każdą pomoc. Quote Link to comment
MaKu23 Posted July 15, 2011 Share Posted July 15, 2011 Możesz spróbować użyć tego - http://www.gamefront.com/files/947215 Quote Link to comment
mc1709 Posted July 15, 2011 Author Share Posted July 15, 2011 Nie pomogło, to raczej na WIN7 nie działa :( Quote Link to comment
mc1709 Posted July 15, 2011 Author Share Posted July 15, 2011 DUBEL, net przyciął Quote Link to comment
Emas90 Posted December 5, 2011 Share Posted December 5, 2011 Ostatnio złapałem zajawkę na zagranie w CM 03/04, bo mam najlepsze wspomnienia z właśnie tym managerem. Wszystko wyglądało dobrze - do momentu odpalenia meczu - highlightsy są niewiarygodnie wolne, nieważne czy na VERY SLOW, czy na VERY FAST, Dokładnie ja u siebie miałem tak samo. I tylko przez to rezygnowałem jednak z gry. Czy jest jakiś sposób aby to naprawić? Quote Link to comment
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.