Skocz do zawartości

Pogoń Szczecin w FM 12


jmk

Rekomendowane odpowiedzi

jmk, będziesz kogoś z juniorów robił?

 

Wiśniewskiego tylko.

 

Zapomniałbym o najważniejszym. Przecież Kolendowiczowi trzeba koniecznie zwiększyć szybkość i przyspieszenie. Mimo 31 lat zasuwa na tym skrzydełku. Może to się odbyć kosztem dośrodkowań, co 6 jest na wysokim poziomie, a to za mało.

 

Kolendowicz ma ustawioną szybkość 12, a przyspieszenie 11, chyba wystarczająco? Natomiast racja, dośrodkowania ma na poziomie 12, zdecydowanie za dużo, dzięki!

Odnośnik do komentarza

dopiero teraz zobaczyłem ten temat, nie wiem czy można jeszcze coś zasugerować ale i tak napiszę:

- dodawanie do nielubianych Majdana to chyba lekka przesada, wiem że popełnił kilka błędów ale nigdy się nie wypierał Pogoni i Szczecina, i wielu kibiców ma do niego sentyment za to co robił(np. we Wrocławiu odzyskał flagę) i jak grał, myślę że po Szczechu najlepszy bramkarz w historii Pogoni.

- ulubieniec Lebedyński to też przesada

- moim zdaniem Matuszczyk powinien być trochę lepszy szczególnie atrybutach defensywnych

- z nielubianych wyrzuciłbym Gorzów - już ich nie ma

Odnośnik do komentarza

Można, można. Marlox - kilka? Nie wypierał? Zasłanianie herbu Pogoni to nie wypieranie? No i:

http://images.starlounge.com/slideshows-2/1237465637143_majdan_reklama_calosc.jpg, to jest zhańbienie naszego herbu...

 

Miki - Malutkie lubienie ma, a to dlatego, że może kiedyś wróci do Pogoni? Mając taki status na pewno będzie mu łatwiej ( w grze), bo jak wiemy Miki jest już piłkarzem Rody.

 

Przyjrzę się Matuszczykowi, ale masz rację - chyba nasz najlepszy obrońca.

 

Gorzów - z samym miastem również nie przepadamy jako Szczecin, ale Stillon czy też GKP upadał i powstawał już nie raz.

Odnośnik do komentarza

ale jmk Gorzów z perspektywy historii a chodzę już trochę na Pogoń nigdy nie był postrzegany jako rywal, a to przez to że na długi czas drogi się rozeszły, mało tego zawsze w Gorzowie jak grała Pogoń stadion należał do nas, nie ma sensu ich dodawać to trochę na wyrost, bo gdzie Gorzowowi mierzyć się z Poznaniem, Gdańskiem, Krakowem....

Odnośnik do komentarza

Zmiany wprowadzone:

 

- Zastępcą kapitana dałem Janukiewicza, niby nie ma o tym nigdzie info, ale jest 'rada' drużyny, w skład której wchodzą Janukiewicz, Matuszczyk, Ława i Edi, więc logiczne jest, że Radek powinien zostać zastępcą, a nie Edi. Ewentualnie do zmiany zimą.

- Zmieniłem nielubiane kluby: 20 ma Lech, Arka i Cracovia, 18 Sosnowiec, 15 Wisła, Lechia, 13 Gorzów i Polonia W., 10 Śląsk - myślę, że tak będzie odpowiednio.

- Odwzorowanie zarobków piłkarzy

- Oddanie Mikiego z CA 95

- Obniżenie PA Donalda do 130 (miał 150)

- Kolendowicz - CA na poziomie 91, dośrodkowania obniżone do 9, przyspieszenie i szybkość po 12.

 

Plany:

- Uaktualnienie historii

- Poprawienie indywidualne zawodników

- Dodanie Kostkowskiego i Wiśniewskiego do drużyny

Odnośnik do komentarza

Ja bym Śląsk w ogóle usunął z tej listy. To tak samo "nielubiany" przez nas klub, jak nie przymierzając - Jagiellonia Białystok ;) Wiadomo, że historycznie były jakieś spięcia, ale IMO za dużo klubów tam wrzuciłeś. Jak dla mnie wystarczyłaby triada i Zagłębie :P

 

@ LUCAS GAMONIU. POGONI, A NIE POGONII.

Odnośnik do komentarza

Przecież od zajścia w tramwaju między Cracovią, a Pogonią stworzyła się jedna z największych kos. Pogoń vs Cracovia, za którą stanęły Arka i Lech.

 

SZU: Śląsk tak samo jak Jaga? Nie powiedziałbym. Śląska nie lubimy za jego 'trio' z Lechią i Wisłą.

 

Kinas: Akurat przychodzili do nas 'nasi' Arkowcy.

 

Może 20 to przesada, ale 18 z triadą to zdecydowanie według mnie odpowiednia liczba. Potem mamy Sosnowiec, Gorzów i trójcę Wisła/Lechia/Śląsk.

Odnośnik do komentarza

ale się uparłeś z tym Gorzowem....

jak dla mnie Lech to stara i najgorsza kosa - z dziada, pradziada, dochodzi do tego Cracovia wiadomo za co i to najważniejsze dwie, Arkę tez można dodać do tego ale na pewno nie na maksymalnej wartości.

potem idzie Sosnowiec - z którym relacje nigdy nie były dobre a teraz to już wiadomo

i na tym bym skończył może jeszcze Lechia i Śląsk ale te napięcia nie są jakieś duże teraz niż z 10 lat temu

Wisły bym nie dodawał nie ma na nich parcia już od dawna...

Odnośnik do komentarza

Wiesz, przydomek 'kamieniarze' jeszcze funkcjonuje i można się o tym przekonać wjeżdżając na szczecińskich blachach do Gorzowa ;)

A tego 'parcia' to nie ma, bo Pogoń wypadła poza czołówkę. Jednak na meczach zgodowych te parcie jest. Chociażby jazda po Arce na meczu z Polonią B.

Odnośnik do komentarza

Pytania do Was, może jesteście mądrzejsi ode mnie w tej kwestii:

 

- Wie ktoś ile meczów zagrał na wiosnę Wiśniewski? Ja pamiętam jak 2 razy wchodził z ławki, ale głowy nie dam sobie uciąć. Bo właśnie go dodałem do składu.

- Co w drużynie robi Dariusz Adamczuk? Z tego co wiem, to go nie ma ani we władzach, ani w sztabie... W FM-ie jednak jest. To samo Piotr Jankowicz.

- Data urodzenia Piotra Mazura, Stanisława Mazuro, Artura Kałużnego, Grzegorza Smolnego i Tomasza Bardzela (Kałużnego, Smolnego i Bardzela rok znam, ale nie znam miesiąca i dnia, tamtych lata to były strzały w tej chwili...)

 

Dodani:

 

- Radosław Wiśniewski (piłkarz)

- Robert Dziuba (trener bramkarzy)

- Ryszard Mizak (trener)

- Piotr Mazur (Fizjoterapeuta)

- Stanisław Mazuro (Fizjoterapeuta)

- Tomasz Bardzel (Fizjoterapeuta)

- Artur Kałużny (General manager)

- Grzegorz Smolny (General manager)

 

Kadra wygląda tak:

GK: Janukiewicz, Fabiniak, Zomerski

D: Grocholski, Hricko, Kucharski, Matuszczyk, Radler, Szałek, Noll, Kostkowski

M: Akahoshi, Edi, Kolendowicz, Ława, Lewandowski, Łuszkiewicz, Mandrysz, Petasz, Pietruszka, Rogalski, Wolkiewicz,

F: Djousse, Frączczak, Klatt, Sotirovic, Wisniewski

 

Czekam cały czas co z Ropiejko i Rydzakiem.

Odnośnik do komentarza

Obaj są wypożyczeni do Kotwicy Kołobrzeg... nie wiem tylko na ile.

 

Co do Wiśniewskiego masz rację. 2 mecze z ławki na wiosnę. Dodatkowo do obrońców dopisz Łukasza Wójcika, niedawno został zakontraktowany, tak samo jak prawy skrzydłowy lub napastnik - Mariusz Gabrych z Unii Janikowo. Jest wprawdzie w wieku juniora, ale może był już w bazie FM 2011, nie sprawdzałem. Jest jeszcze jeden bardzo obiecujący 19-latek, Yoki Kumada, ale nie będę wymagać robienia wszystkich składów juniorskich :P

 

Piotr Janowicz nie jest już w sztabie szkoleniowym Pogoni. Dariusz Adamczuk z kolei to chyba dyrektor techniczny Pogoni Szczecin. Nie wiem co to oznacza... nie próbuję się domyślać.

 

Z datami urodzenia, niestety, nie pomogę, nie znam.

Odnośnik do komentarza

To jeszcze co do tych spraw kibicowskich wtrącę ostatnie zdanie. Zrobisz oczywiście po swojemu, ale tak jak napisał Marlox - Śląsk i Wisła obecnie to żadne nasze kosy ;) idąc tym tokiem rozumowania mógłbyś dorzucić tam jeszcze ŁKS (byłeś na meczu w tamtym sezonie, to wiesz), Widzew i... resztę Polski :D Marlox ma z pewnością dłuższy staż od naszego i tak jak pisał, jedynie triada + Sosnowiec powinny się tam znaleźć. IMO ;)

 

A Adamczuk czasem nie pełni jakiejś roli w tej całej śmiesznej akademii?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...