Skocz do zawartości

Taktyki do FM 2007 - temat oficjalny


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ktoś jeszcze w "siódemkę"? :) Niestety dotarłem do momentu, w którym gra staje się niegrywalna, tj. kiedy zespół gra świetnie, jednocześnie nie strzelając bramek, a bramkarz i obrona rywala zawsze gra mecz życia. W związku z tym szukam porządnej taktyki, bo sam już nie mam kompletnie pomysłu co zmienić. Grałem długi czas "Blaugraną" Jasonxa, ale w końcu wszyscy zaczęli tak grać ;| i szło mi coraz słabiej. Teraz kombinuję z całą masą różnych taktyk, ale bez skutku... Mam bardzo mocny zespół, co rok chcę walczyć na każdym froncie o zwycięstwo, ale niestety od kilku sezonów tylko na chęciach się kończy. Czy ktokolwiek jest w stanie doradzić jakieś świetne ustawienie? :/

Odnośnik do komentarza

Gra ktoś jeszcze w "siódemkę"? :) Niestety dotarłem do momentu, w którym gra staje się niegrywalna, tj. kiedy zespół gra świetnie, jednocześnie nie strzelając bramek, a bramkarz i obrona rywala zawsze gra mecz życia. W związku z tym szukam porządnej taktyki, bo sam już nie mam kompletnie pomysłu co zmienić. Grałem długi czas "Blaugraną" Jasonxa, ale w końcu wszyscy zaczęli tak grać ;| i szło mi coraz słabiej. Teraz kombinuję z całą masą różnych taktyk, ale bez skutku... Mam bardzo mocny zespół, co rok chcę walczyć na każdym froncie o zwycięstwo, ale niestety od kilku sezonów tylko na chęciach się kończy. Czy ktokolwiek jest w stanie doradzić jakieś świetne ustawienie? :/

Ja niedawno znowu zacząłem grać w FM 07 ale chyba szybko przestanę bo jak zwykle moi grajkowie nie radzą sobie mimo, że ściągam same talenty, bramkarze puszczaję głupie bramki i w co drugim meczu tracę gole w ostatniej minucie :)

Odnośnik do komentarza

Udało mi się znaleźć taktykę poleconą przez Smiglera... ale to chyba jest tragiczny urok tej części FM-a - NIC nie działa tak, jak powinno. Właśnie doznałem sromotnej porażki w półfinale LM - 4:0 bez żadnej walki. Postanowiłem zgrzeszyć i sprawdzić w FMModifier czy mam takich dziadowskich piłkarzy, czy ta gra jest dziwna. Średnia wartość CA mojej wyjściowej jedenastki przekracza 180, zaś rywal, który wbił mi cztery bramki, to ledwie koło 160... :/

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj tylko,że taktyka nie będzie Ci tak od razu działać. Przeważnie trzeba okresu przygotowawczego lub kilku spotkań w trakcie seoznu,aby taktyka działała w pełni. Z tych co Ci podałem taktyka "cautious" w moim Hoffenheim dała awans z Regionaligi do 2 Bundesligi i tam wygranie ligi praktycznie bez wzmocnień. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia,gdzie leży Twój problem.

Odnośnik do komentarza

7.0.2. Testowałem tę taktykę też w innych klubach i ligach na zasadzie urlopu,bo zawsze w taki sposób sprawdzam czyjeś taktyki i ona na prawdę jest dobra. M.in. w Napoli w kilka sezonów zrobiłem potegę z urlopów powracając tylko na okienka transferowe i dokupując zawodników. Używałem tylko cautiousa przemiennie z defensive,gdy np. prowadziłem 1:0 koło '75 minuty i nigdy nie zdarzało się bym ten wynik tracił.

Odnośnik do komentarza

Nie miałeś nigdy problemów z wykończeniem akcji? Moi ofensywni piłkarze nagminnie marnują stuprocentowe okazje :/ Zdarza mi się oddawać ponad 20 strzałów w meczu, z czego wpada jedna, może dwie bramki, podczas gdy rywale trafiają w tak dziwny sposób i w takich nieprawdopodobnych sytuacjach, że ręce opadają...

Odnośnik do komentarza

Bayern Monachium, mój ulubiony ;) Postawiłem na scouting i znalazłem kilku fenomenalnych regenów, dwaj moi napastnicy mają CA>190, pomocnicy i obrońcy 170-190 i dwaj równi, świetni bramkarze. Pierwszych pięć sezonów szło dobrze, więcej wygrywałem niż przegrywałem, później jednak coś się zmieniło i nagle zacząłem tracić bramki w głupi sposób, napastnicy seriami marnowali okazje (24 strzały i jedynie 5 celnych) lub bramkarz rywali miał dzień konia. Teraz mojej ofensywy nie ma w ogóle, co mnie dziwi, bo przecież ziomki z takim skillem sami z siebie powinni potrafić coś rozegrać. Niestety wszystkie taktyki, również te, którymi odnosiłem największe sukcesy, zupełnie się nie sprawdzają. Rywale potrafią w magiczny sposób totalnie wyłączyć mnie z gry i strzelić kilka idiotycznych bramek (gol z 35m ziomka ze strzałami z dysntasu 9, gol głową przy skoczności 5 itp.). I nie są to jednorazowe przypadki, tylko nagminnie powtarzające się schematy.

 

Nie wiem, może silnik meczowy na tej łatce się "psuje"? A może ja coś popsułem przez zabawę z edytorem, uaktualniając sobie składy?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 4 miesiące później...

Witam Wrzucam Taxe "GalactUnia by Anderwalius" Oczywiście od razu pizzę nie jestem jej autorem, jest nim użytkownik tego forum "Anderwalius"
wiele szukałem Taktyk.... grajkowie z potencjałem od "170-197" mało która dawała rady...
postanowiłem sięgnąć po Taxe "GalactUnia by Anderwalius"
Wiele szukałem nie mogłem znaleźć postanowiłem ją zrobić z Screen które znalazłem ii skleiłem w całość "mam nadzieje że się nie pogniewa :D" na początku może taktyka nie powala
lecz jak mamy grajków na prawdę dobrych miażdży !!!!
AVES Zmiotło Milan 5-0 teraz właśnie ;] :D Rekordowy wynik 18 - JAJA! Puchar Portugalii.... nie muszę pisać że wielokrotne zwycięstwo LM, LE, i LIGA nie wrzucam ss'y na ma po co sami zobaczycie jak ktoś nie kosztował tego Frykasa :)

Link :
http://speedyshare.com/Q8GrZ/GalactUnia-by-Anderwalius.rar

2 LIink :
http://www.speedyshare.com/9PzV7/GalactUnia-by-Anderwalius-SLOW.rar
2 link Trochę przerobiłem może hmm zostawiłem tylko polecania drużynowe dla słabszych drużyn po co męczyć zawodników tego co nie potrafią Lecz świetnie się spisuję również w lepszych!!!

PS. łataka 7.0.2

AUTOR TAXY "Anderwalius"

Może komuś się Przyda Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Witam

 

Też poszukuję jakiejś killer taktyki do FM 2007.Ta blaugrana home, away tam nie ma nic ustawione.Zauważyłem, że z taktykami to jedna wielka dezinformacja jak i również na zagranicznych niektórych forach.No ale co się spodziewac po dzieciach.Gra jest grą i nie ma czegoś takiego, że piłkarze muszą się przyzwyczaic do taktyki.Tu ma byc od razu miazga, jeżeli taktyka jest bardzo dobra.Po prostu trafiona z ustawieniami pod silnik meczowy, koniec, kropka.Ci którzy kiedyś ściągali taktyki blaugrany i nie mieli wyników, nie ma się co dziwic skoro tam nic nie ma ustawione prócz poleceń dla drużyny.A Ci którzy kłamią jakie to wyniki mieli super tą taktyką, muszą miec odpowiednie ustawienia a wrzucają do ściągnięcia taktyki niemalże domyślne, tak dla ściemy.Młodym sie w głowach poprzewracało.Pytam się czy jeszcze ktoś gra w FM-a 2007?Wiem, że są taktyki które miażdżą, sam widziałem screeny z wynikami, no chyba, że to jakaś ściema i goście grali zapisując gre przed meczem i grali do skutku aż wygrają.Ale niezbyt chce mi się wierzyc, gra to nie rzeczywistośc i do każdej wersji FM-a była taktyka tzw killer.Ja się uparłem na FM i próbuję rozpracowac ten silnik meczowy, jeżeli ktoś jest chętny pisac, coś mi tam wychodzi ale jeszcze coś źle robię w poleceniach indywidualnych.Co dwie głowy to nie jedna.Podzielę się swoimi ustawieniami i doświadczeniem w FM 2007 bez żadnej ściemy jak to często bywało ze strony innych, którzy usiłowali wmówic reszcie jaki to sukces odnieśli domyślnymi ustawieniami.Zgadza się, że piłkarze marnują setki sytuacji, ale tu po prostu nie trzeba nic innego tylko dopasowac ustawienia, które trafią w silnik meczowy i wtedy wszystkich się miażdży.Też już nie mam powoli cierpliwości.No chyba, że ktoś gotowca wrzuci, albo te taktyki anderwaliusa, bo chętnie bym je chciał zobaczyc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...