Skocz do zawartości

Dodatki do FM 2007 - dyskusja, zamówienia, pomoc


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Facepacki Legii i Wisły mojego autorstwa (większość w action style i trochę w zwykłym) - prosiłbym o komentarze :)

czy to jest Banaczek?:

http://www.zaglebie-lubin.pl/www/galeria/z...07/img_8428.jpg

Bardzo dobra robota ;) Widze ze planujesz zrobic cala OE. Jak bede mial czas to postaram sie tez zrobic kilka facepackow.

 

Co do Banaczka to na spodenkach widac numer zawodnika (chyba 8) wiec sprawdz z jakim numerem gral B. to bedziesz mial odpowiedz czy to on :P

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie czy jest mozliwosc w edytorze podmienienia skladow Niemiec i Holandii , zeby byli powolywany zwykli pilkarze , nie szaraki , a jesli tak to jaka opcja , bo za nic kiedy podmieniam fake. nadal nie dziala.

 

Nie piszcie , ze mam czekac na powolania nowe itd , bo nawet zaczolem nowa gre...

Odnośnik do komentarza

witam! :) mam prosbe, moglby ktos zamiescic link do skorki Hellenic07 albo EnergyFM z polska czcionka? bo wszedzie sa ale bez polskiej czcionki :/, a najlepiej by bylo jakby ktos mial skorke z Manchesterem United, tylko nie ze strony sortitousi (czy jak to sie tam pisze ;P) bo tam sie trzeba zarejestrowac na tureckim forum, a ja z tureckiego jestem zielony ;). Pozdro, i z gory dzieki za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
witam! :) mam prosbe, moglby ktos zamiescic link do skorki Hellenic07 albo EnergyFM z polska czcionka? bo wszedzie sa ale bez polskiej czcionki :/, a najlepiej by bylo jakby ktos mial skorke z Manchesterem United, tylko nie ze strony sortitousi (czy jak to sie tam pisze ;P) bo tam sie trzeba zarejestrowac na tureckim forum, a ja z tureckiego jestem zielony ;). Pozdro, i z gory dzieki za odpowiedz :)

 

Tak trudno podmienić czcionkę? ;P. Zerknij na pierwszą stronę teamatu, tam masz wszystko opisane.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...