Skocz do zawartości

Microsoft Office


Rekomendowane odpowiedzi

50 minutes ago, jmk said:

A może można robić hiperłącza między arkuszami? Tj. odnosić się np. do A1 z arkusza X w arkuszu Y?

 

 

W Excelu? Można robić hiperłącza między arkuszami, ale byłbym z tym bardzo ostrożny, bo potrafi się to spierdolić koncertowo no i musisz mieć pewność, że plik będzie się zawsze nazywał tak samo. 

 

Jak masz otwarte dwa arkusze dajesz znak równości i zaznaczasz obszar, albo pole, które Cię interesuje w drugim arkuszu.

Odnośnik do komentarza

It looks like you may need to add a new worksheet tab in your spreadsheet that will catch the data from the Zap. From there, you can create a formula in your master worksheet that will grab the new data from the worksheet where the Zap places data. That way, you can still implement the formula you need to classify the emails.

 

Tak mi z supportu odpowiedzieli, ale to nie jest to co zrobiłem?

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie mam błąd :/ ale wiem co nie działa:

 

Mam arkusz ONE (tu spływają maile z zapier) i miałem je do A58, w arkuszu TWO miałem w

 

=JEŻELI(CZY.LICZBA(SZUKAJ.TEKST("Success";One!A58));"OK";JEŻELI(CZY.LICZBA(SZUKAJ.TEKST("Warning";One!A58));"Sprawdź";JEŻELI(CZY.LICZBA(SZUKAJ.TEKST("Failed";One!A58));"Nie ok";)) )

 

W nocy przyszły 4 maile A59, A60, A61, A62 - i co się stało w arkuszu TWO? No właśnie nic, i w polu 59 mam:

 

=JEŻELI(CZY.LICZBA(SZUKAJ.TEKST("Success";One!A63));"OK";JEŻELI(CZY.LICZBA(SZUKAJ.TEKST("Warning";One!A63));"Sprawdź";JEŻELI(CZY.LICZBA(SZUKAJ.TEKST("Failed";One!A63));"Nie ok";)) )

 

WTF?;/

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.07.2021 o 14:19, Reaper napisał:

Za dobro trzeba zapłacić ;) 

 

Albo kombinować ;)

Wychodzi na to, że 100 tasków jest z 1 maila, ale... nie na 1 arkusz. 

Zrobiłem więc kilka maili, do każdego podpinam 3 klientów 3x31 dni = 93 taski i można wrzucać w arkusz z googla w innym mailu, więc... chyba zadziała. Bo z pierwotnego maila się nie zapisują, a z nowych tak, 1 sierpnia zobaczę czy już docelowo bangla :D

 

 

Odnośnik do komentarza
On 7/30/2021 at 10:51 AM, jmk said:

Jeszcze mam problem z sortowaniem ;) chciałem, żeby układało mi się to alfabetycznie wg. kolumny temat i potem numeryczne wg. kolumny data, a w Google jest tylko opcja A-Z? Nie mogę daty sortować?

 

A-Z generalnie oznacza "rosnąco" i dla daty też Ci zadziała.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...