Skocz do zawartości

Stadion


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jesli stadion na którym rozgrywasz mecze nie jest twoja własnościa to zarzad moze podjac decyzje o wybudowaniu nowego stadionu... jednak musisz miec spore sukcesy a frekfentcja na twoim starym stadionie musi wynosic minimum 90%

Odnośnik do komentarza

Chyba takowej opcji nie ma - przynajmniej ja nie zauważyłem. Musisz sam poczekać aż zarząd wyjdzie z propozycją budowy nowego stadionu. Ja gram obecnie Cordobą już 3 sezon, jestem w Secunda Division, na mecze przychodzi około 14700 widzów (stadion może pomieścić 15425) i również czekam na wybudowanie mi nowego stadionu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, jesli ktos pamieta moj problem( pisalem go w tym temacie-jest na poprzedniej stronie) to bylbym wdzieczny gdyby ktos mi powiedzial jak mam zmienic w jakims edytorze czasu rzeczywistego(albo chociaz sprawdzic)czy moge rozbudowac stadion;/ bo mam juz bodajze 2019 rok i nadal w moim Nimes Olympique mam stadion o pojemnosci 18k ;/zaczyna mnie to powoli irytowac ze rada miasta co rok nie wydaje pozwolenia na rozbudowe stadionu. Z gory bardzo dziekuje

 

 

------------------------

 

aha a jeszcze jedno da sie ustawic w edytorze zeby zarzad wybudowal mi nowy stadion??

Odnośnik do komentarza

W FMM da się sprawdzić czy można rozbudować stadion.

Wczytujesz swój klub i w info powinna być informacja Expansion cap., jeśli liczba tam widniejąca jest wyższa od liczby przy Capacity, to wówczas możesz rozbudować stadion o liczbę miejsc równej różnicy między nimi.

Odnośnik do komentarza

Eddie, chyba lekko klamiesz.

 

Na poczatku gry stadion w Belchatowie to 7000 (4 tys siedzacych) i podobno da sie rozbudowac do 11 tys, jezeli dobrze pamietam (a moze nie pamietam za dobrze). A ja mialem 23600, wiec cos takiego jak Exp. Capacity chyba nie dziala.

Odnośnik do komentarza

@Vetr

stadion byl rozbudowany, moge ewentualnie wrzucic zdjecie (jak znajde gdzies spakowanego save'a)

 

@handballer

tak chyba sie nie da (prawdopodobnie grasz w lidze wloskiej)

 

http://img175.imageshack.us/my.php?image=stadionxu4.jpg

 

znalazlem, jeszcze nie do konca dobudowany stadion bo mialem ponad 23 tys, ale nowszego save'a nie mam (tego z gry usunalem przypadkowo, tego spakowalem, zeby wyslac jakiemus uzytkownikowi tego forum)

 

Stadion, jak widac, nadal przy ul. Sportowej

Odnośnik do komentarza
Wraz z wynikami zespołu, finansami itd. ''exp capicity'' będzie rosnąć :]

 

 

Nie... Nie da się zrobić ze stadionu 2-ligowej drużyny polskiej drugiego Santiago Bernabeu choćbyś miał nie wiem ile kasy i nie wiem ile razy wygrywałbyś LM... Pewnych rzeczy się nie przeskoczy, a Expected Capacity z tego co wiem nie rośnie w trakcie gry - w pewnym momencie nie da się już nic rozbudować i pozostaje jedynie budowa nowego stadionu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...