Skocz do zawartości

Stadion


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie sklada, ze wlasnie gram WHU po sieci z osobami(naprawde swietnie sie gra w tyle osob w jednej lidze). Doszlismy juz do sezonu 2008/2009 a swoj stadion rozbudowalem do 40. tys. Po czym zlozylem prosbe o rozbudowe, zrzad sie zgodzil, czekam czekam i sie okazalo, ze gmina nie wyraza zgody na dalsza rozbudowe. Zlozylem ponownie prosbe moze sie uda, moze zbuduja mi nowy(choc w kasie wielkich funduszy nie mam raptem 15 mln ojro). W kazdym badz razie zobaczymy, wydaje mi sie, ze wiecej niz 45 tys. w tym przypadku rozbudowac sie nie da.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 7 miesięcy później...

Ja także grając Widzewm Łodź 2019/2020 miałem problemy z rozbudową stadionu było tam że:gmina nie zezwala, a to pieniędzy nie ma.W końcu udało sie wygrac Puchar UEFA i rozbudowali 1 trybune, a teraz każda po kolei idzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
No jest dobra opcja :kekeke:

Ja mam niby mieć 100 000 a w informacjach jest że będzie miał 85 000...

 

No właśnie. O co tu chodzi ?? No, ale w sumie w Twoim przypadku 85k jest bliżej 100k niż 51k w moim przypadku :P. Mój obecny stadion ma nieco ponad 40k, więc całkowicie nie opłaca mi się budować nowego obiektu większego o 10k :| No, chyba że stary i nowy stadion zostaną "połączone" i będę miał 91k miejsc.

 

 

A może to 100k to max pojemność nowego stadionu? A to co w informacjach o klubie to wielkość jaką dostanie się na początek?

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

W 2018 roku, po paśmie sukcesów, zarząd postanowił wybudować stadion nazwany moim nazwiskiem:

http://img84.imageshack.us/f/stadiono.jpg/

Jednak lata płyną... i płyną... i płyną nadal, a stadionu jak nie było tak nie ma.

http://img8.imageshack.us/f/stadiono2.jpg/

 

Miał ktoś kiedyś do czynienia z podobną sytuacją? Pieniądze z konta upłynęły (200 mln), więc jestem sporo w plecy póki co.

Odnośnik do komentarza

w Paris FC kiedyś tak maiłem, ale po zdaje się 2 latach się doczekałem. następnie rozgrywałem mecze na trzech stadionach w "różnej konfiguracji" :)

np spotkania w LM grałem na starym stadionie, puchary krajowe na boisku rezerw a ligowe na nowym.

po jakimś czasie wróciło toto do normy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...