Skocz do zawartości

Stadion


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Wraz z wynikami zespołu, finansami itd. ''exp capicity'' będzie rosnąć :]

 

 

Nie... Nie da się zrobić ze stadionu 2-ligowej drużyny polskiej drugiego Santiago Bernabeu choćbyś miał nie wiem ile kasy i nie wiem ile razy wygrywałbyś LM... Pewnych rzeczy się nie przeskoczy, a Expected Capacity z tego co wiem nie rośnie w trakcie gry - w pewnym momencie nie da się już nic rozbudować i pozostaje jedynie budowa nowego stadionu.

Sory :kekeke: pomyliłem się , to nie rośnie tylko max. pojemność , ale u mnie w FMM trudno powiedzieć bo to jest pomylenie ustawione , nic do niczego nie pasuje :P

 

U mnie Villa Park ma 55 000 tyś. pojemności , stałą fre. 55 000 i exp. capacity 55 000 a max. pojemność to 63390, więc już mi stadiony nie rozbudują jedynie zbudują nowy.

Odnośnik do komentarza

Hoho, niedawno rozpocząłem nową karierę na updacie SI z lutego i zdziwiły mnie frekwencje na Pucharze Ligi. Na mecz Zagłębia z Wisłą w fazie grupowej przyszło ponad... 20 tysięcy kibiców! Na innych meczach podobnie - stadiony powypełniane po brzegi. Co ciekawe kibice są wpuszczani na miejsca stojące, co daje frekwencje podobne jak ta Zagłębia wymieniona wyżej. Jak sądzicie co może być przyczyną tego buga??

Odnośnik do komentarza

tak ja to również zaobserwowałem na mecze Pucharu Ligi Polskiej stadion wypełnia się do ostatniego miejsca... a co dziwne niedawno grałem mecz z Manchesterem United w Pucharze UEFA i na stadionie było jeszcze ponad 10tys. miejsc wolnych... Zdarzenie niedopuszczalne w normalnym świecie... sądzę że to jest poprostu Bug, panowie z SI nie dopracowali rozgrywek o Puchar Ligi Polskiej.

Odnośnik do komentarza

Tyle ze w Polsce grając np. Wisłą Płock, Lechem Poznań, Wisłą Kraków czy Legią to chyba bardziej atrakcyjnym przeciwnikiem bedzie taki Man Utd. czy Barcelona w P. UEFA lub Lidze Mistrzów niz np. taki Widzew czy Cracowia w Pucharze Ligii

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu pytałem się, czy da radę rozbudować stadion nienależący do naszego klubu. Otóż okazuje się, że to jest możliwe. Za każdym razem jak prosiłem zarząd o rozbudowę, to odpowiadali, że stadion nie należy do klubu i nic się nie da zrobić, a tu nagle po czterech sezonach ni z tego, ni z owego dostaję niusa, że stadion zostanie rozbudowany o 11050 krzesełek. Myślałem, że to właściciel stadionu zainwestował, ale po sprawdzeniu klubowych finansów z konta ubyło ponad 15 mln € na modernizację. Dziwny ten zarząd...

Odnośnik do komentarza
Jakiś czas temu pytałem się, czy da radę rozbudować stadion nienależący do naszego klubu. Otóż okazuje się, że to jest możliwe. Za każdym razem jak prosiłem zarząd o rozbudowę, to odpowiadali, że stadion nie należy do klubu i nic się nie da zrobić, a tu nagle po czterech sezonach ni z tego, ni z owego dostaję niusa, że stadion zostanie rozbudowany o 11050 krzesełek. Myślałem, że to właściciel stadionu zainwestował, ale po sprawdzeniu klubowych finansów z konta ubyło ponad 15 mln € na modernizację. Dziwny ten zarząd...

 

A może zapłaciłeś na spółkę z właścicielem? :-k

Odnośnik do komentarza
Jakiś czas temu pytałem się, czy da radę rozbudować stadion nienależący do naszego klubu. Otóż okazuje się, że to jest możliwe. Za każdym razem jak prosiłem zarząd o rozbudowę, to odpowiadali, że stadion nie należy do klubu i nic się nie da zrobić, a tu nagle po czterech sezonach ni z tego, ni z owego dostaję niusa, że stadion zostanie rozbudowany o 11050 krzesełek. Myślałem, że to właściciel stadionu zainwestował, ale po sprawdzeniu klubowych finansów z konta ubyło ponad 15 mln € na modernizację. Dziwny ten zarząd...

 

A może zapłaciłeś na spółkę z właścicielem? :-k

 

Nie sądzę. Właścicielem stadionu jest klub Hercules, a w informacji przy finansach widniało "Insecure". Więc chyba za rozbudowę raczej by nie płacili

Odnośnik do komentarza

Mniej więcej ile czasu upływa od ogłoszenia przez zarząd, że stadion zostanie rozbudowany do rozpoczęcia rozbudowy?

Ok 5 kolejki zarząd zgodził sie rozbudować Elland Road, a teraz mam 30 i jeszcze nie zaczęli pracować (liczba kibiców przychodzących na mecze Leeds w domu w ogóle nie uległa zmianie). Czyżby czekali z rozbudową na zakończenie sezonu?

Odnośnik do komentarza
Mniej więcej ile czasu upływa od ogłoszenia przez zarząd, że stadion zostanie rozbudowany do rozpoczęcia rozbudowy?

Ok 5 kolejki zarząd zgodził sie rozbudować Elland Road, a teraz mam 30 i jeszcze nie zaczęli pracować (liczba kibiców przychodzących na mecze Leeds w domu w ogóle nie uległa zmianie). Czyżby czekali z rozbudową na zakończenie sezonu?

 

 

Rozbudowa stadionu, bazy treningowej i obiektow mlodzieżowych rozpoczyna sie ZAWSZE w przerwie miedzysezonowej. Nie ma innem mozliwosci. W momencie jak dostajesz informacje o oczekiwaniach zarzadu, mozesz miec tez informacje o planowanych rozbudowach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
No jest dobra opcja :kekeke:

Ja mam niby mieć 100 000 a w informacjach jest że będzie miał 85 000...

 

No właśnie. O co tu chodzi ?? No, ale w sumie w Twoim przypadku 85k jest bliżej 100k niż 51k w moim przypadku :P. Mój obecny stadion ma nieco ponad 40k, więc całkowicie nie opłaca mi się budować nowego obiektu większego o 10k :| No, chyba że stary i nowy stadion zostaną "połączone" i będę miał 91k miejsc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...