Skocz do zawartości

Kluby filialne i patronackie


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A wi?c moje pytani brzmi nastepujaca czy jesli mam do wyboru dwa kluby patronackie jeden z ojej ligi a drugi z rosyjskiej ktora mam jako nieaktywna.To czy jak wybiore to oferte klubu z rosjii to oni bede mogli mi wypozyczac zawodnikow??

Nie za bardzo. Skoro to nie jest aktywna liga, to co najwy?ej kilku zawodników b?dzie aktywnych, i za?o?? sie, ?e b?d? to zawodnicy pierwszego skk?adu...

Odnośnik do komentarza

Ustalmy raz na zawsze: w FM 2007 (a chyba i w FM 2006) nie ma czego? takiego, jak regeni - czyli nowogenerowani pi?karze wykorzystuj?cy (dla oszcz?dno?ci pami?ci podobno) cz???/ca?o?? atrybutów dawnych pi?karzy, odchodz?cych na emerytur?. Wszystkie atrybuty s? ca?kowicie 'nowe' (st?d nazwa newgen), w zwi?zku z czym nie ma szans na trafienie (wspomagane odpowiednim programem, GPF si? to w CM 3 nazywa?o) za grosze pi?karza o umiej?tno?ciach Ronaldinho.

Odnośnik do komentarza

Jak to jest moi drodzy. Mam klub patronacki i jest on zobowi?zany do rozegrania ze mn? meczu towarzyskiego, z którego móg?bym uzyska? sporo kasy. Podczas przerwy letniej klub patronacki zaproponowa? mi rozegranie meczu na co ja si? zgodzi?em. Dzie? pó?niej klub patronacki zrezygnowa? z rozgrywania meczu towarzyskiego z moj? dru?yn?. Od tej pory ani widu, ani s?uchu o meczu towarzyskim z patronem.

Próbowa?em sam zaproponowa? im rozegranie meczu, ale propozycje oczywi?cie odrzucali.

Odnośnik do komentarza
A wi?c moje pytani brzmi nastepujaca czy jesli mam do wyboru dwa kluby patronackie jeden z ojej ligi a drugi z rosyjskiej ktora mam jako nieaktywna.To czy jak wybiore to oferte klubu z rosjii to oni bede mogli mi wypozyczac zawodnikow??

Z autopsji wiem, ?e w przypadku klubu partonackiego, który gra w nieaktywnej lidze nie masz co liczy? na przysy?anie jakichkolwiek pi?karzy. Ja mia?em tak? sytuacj?, ?e patronat obj?? Strasbourg, a ?e nie mia?em w??czonej Ligue 1 to przez 2 lata jedyn? korzy?ci? z tego tytu?u by?o 50 tys. E, które w?drowa?o na moje konto ;]

Odnośnik do komentarza

Ja mialem taka ciekawa sytuajce gdyz w nowej bazie danych Arsenal ma w klubach gdzie mozna wypozyczac pilkarzy ma Lecha, Widzew ma Rome i Liverpool.... zagralem Arsenalem.... sprowadzilem z wolnego transferu Hasselbaink Jimmy Floyd i chcialem zobaczyc jak zareguluje jak mu zaproponuje wypozyczenie wlasnie do Lecha... i .... Jimmy sie na to zgodzil i gra w barwach Lecha :o Wypozyczylem takze Islandczyka i dwoch pilkarzy z Cypru i wszyscy zgodzili sie na gre w Lechu.... troche mnie to zdziwilo. A czy Wy tez mieliscie takie sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Ja mialem taka ciekawa sytuajce gdyz w nowej bazie danych Arsenal ma w klubach gdzie mozna wypozyczac pilkarzy ma Lecha, Widzew ma Rome i Liverpool.... zagralem Arsenalem.... sprowadzilem z wolnego transferu Hasselbaink Jimmy Floyd i chcialem zobaczyc jak zareguluje jak mu zaproponuje wypozyczenie wlasnie do Lecha... i .... Jimmy sie na to zgodzil i gra w barwach Lecha :o Wypozyczylem takze Islandczyka i dwoch pilkarzy z Cypru i wszyscy zgodzili sie na gre w Lechu.... troche mnie to zdziwilo. A czy Wy tez mieliscie takie sytuacje?

 

Te? mam takie sytuacje. Kiedy? graj?c Polkowicami w okolicach 2009 roku ju? pojawia?y si? wypo?yczenia do Polskich klubów (W?och w Koronie), potem gra?em Reading i sam do Polkowic (by? fili?) wypo?yczy?em kilku pi?karzy np. Islandczyka. Teraz gram Concordi?, jest rok 2008, a chocia?by w 2 ligowym Górniku ??czna gra Szkot - Richardson wypo?yczony z Fulham.

Odnośnik do komentarza

Islandczyk to przejdzie... ale ja wypozyczam pilkarzy do Lecha i oni sie zgadzaja na to... i nie ze sa warci tam 300 tys zl ale jeden jest wart 15 mln zl! i gra w Lechu... Wypozyczylem im juz sporo pilkarzy... kilku Argentynczykow, Chinczyka, Australijczyka, Niemca, kilka Cypryjczykow, Bia?orusinów, Holendra, Izraelczyka, Francuza... no comment... jak ktos nie wierzy to moge dac fote skladu Lecha!

 

 

A i jeszcze... bo podpisalem umowe z klubem z Japonii i bede im placic rocznie prawi 9 mln zl. Zwroci sie to poprzez sprzedaz pamiatek? i czy pojawia sie w tym klubie jacys pilkkarzy ktorych bede mogl kupic?

Odnośnik do komentarza
Islandczyk to przejdzie... ale ja wypozyczam pilkarzy do Lecha i oni sie zgadzaja na to... i nie ze sa warci tam 300 tys zl ale jeden jest wart 15 mln zl! i gra w Lechu... Wypozyczylem im juz sporo pilkarzy... kilku Argentynczykow, Chinczyka, Australijczyka, Niemca, kilka Cypryjczykow, Bia?orusinów, Holendra, Izraelczyka, Francuza... no comment... jak ktos nie wierzy to moge dac fote skladu Lecha!

 

 

A i jeszcze... bo podpisalem umowe z klubem z Japonii i bede im placic rocznie prawi 9 mln zl. Zwroci sie to poprzez sprzedaz pamiatek? i czy pojawia sie w tym klubie jacys pilkkarzy ktorych bede mogl kupic?

To ja bardzo prosz? o tego skrina ze sk?adem.

Odnośnik do komentarza

Sklad Lecha wkleje w 2 czesciach bo tych pilkarzy w pierwszym zespole maja sporo

 

http://img522.imageshack.us/img522/7664/1lechcg8.png

 

http://img526.imageshack.us/img526/2444/2lechfz2.png

 

 

Dodam jeszcze sklad rezerw Lecha

 

 

http://img166.imageshack.us/img166/773/lechrezerwywk0.png

 

 

Jako ciekawostke jeszcze dodam ze Ruch Chorzów jako klub patronacki ma Atletico ;O i kilka pierwszo ligowych maja zagraniczne kluby.

Odnośnik do komentarza

Co do klubu z Japonii, to napewno pojawi? tam si? newgeni, ale adekwatni do posiadanej przez ten klub szkó?ki juniorskiej. Pozatym Napewno zarobisz na sprzeda?y pami?tek ;)

 

Buba - :| hmmm grzeba?e? w edytorze i wrzuci?e? polskie kluby do ligi portugalskiej? bo w takim przypadku te wypo?yczenia by mnie nie dziwi?y, bo Portugalia to kraj rozwini?ty.

Odnośnik do komentarza

Po wgraniu dodatku z grywaln? 3 lig?, Polska zamienia sie miejscami z Portugali?. Lech jest wtedy "postrzegany, widziany czy jak to tam nazwa?" przez zawodników których wypo?yczasz jako klub portugalski.

Ten dodatek ma sens jak sie gra w tej 3 lidze, inaczej s? za du?e "nierealne zmiany".

Odnośnik do komentarza
mecz jest rozgrywany raz na rok - pewnie patronowi termin nie pasuje - ja bym dalej próbowa? :)

 

 

Moj? fili? jest QPR (gram Tottenhamem) i co rok musz? z nimi gra? mecz (na pocz?tku lipca zaraz po powrocie z wakacji moich wojowników co mi bardzo nie pasuje (bo mam fio?a na punkcie przygotowa? przedsezonowych) i NIESTETY musz? z nimi gra?. Wi?c to chyba jaki? bug lub kolega przegapi? zmian? umowy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...