Skocz do zawartości

Kluby filialne i patronackie


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Queens University Belfast, wyciągnałem ich z 3 ligi Irlandii Północnej, co rok mistrzostwo, raz faza grupowa LM a jak nie to pierwsza runda po fazie grupowej Pucharu UEFA, 60mln zł w kasie, zadowalające obiekty treningowe...i nic. Klub oczywiście zdążył się przekształcić w pełni profesjonalny. Załamać się można... :roll:

Odnośnik do komentarza

Ja mam stan konta tak powyzej 100 mil zl ale to sie zmienia bo czesto znika mi bo 11 mil place co roku klubowi z Chin za wspolprace oraz budowa stadionu. Na transfery mam 60 mil ale ciekawi mnie ... mam tylko kasy i zawsze gram w fazie grupowej LM i wychodze nawet dalej i zawsze daja mi proponowane kluby z Rumunii i Bulgari.. . Spotkal sie ktos z tym ze grajac klubem z Polski mial filie gdzies na zachodzie? Bo jak rozgladam sie po mojej 1 i 2 lidze to jest roznie... Wisla ma jako patrona Liverpool i nic oprocz z kasy nic tego nie ma a np Radomiak ma Hull i co roku przychodzi jakis super grajek.. ostatnio widzialem u nich w 2 lidze ze bylo 2 grajkow z Szkocji i obydwaj graja w reprezentacji Szkocji u21 i jeden z nich zostal najlepszym pilkarzem sezonu ;)

 

Hehe.. obecnie gram i udalo mi sie podpisac umowe z klubem z Libanu... czyli jak narazie mam z Chin, Indi, Libanu, Slowacji i Polski ;) zrywam umowe z klubem z Slowacji i czekam na dalsze egzotyczne kluby :D

Odnośnik do komentarza

gram GKSem Jastrzebie w 1 lidze i nagle pojawila sie informacja ze moj klub nawiazal wspolprace z Middlesbrough czy jak to sie tam pisze zeby nie miec problemow z pozwoleniem o prace . I moje pytanie czy mieliscie taka sytuacje ze grajac polskim klubem mieliscie filie w anglii i czy Middlesbrough bedzie do mnie wypozyczac pilkarzy bo ta wspolpraca trwa juz kilka miesiecy a nikogo do mnie jeszcze wypozyczyli i czy ich pilkarze beda chcieli do mnie przyjsc ?

Odnośnik do komentarza

Jak juz to pilkarze pojawia sie jedynie na rozpoczeciu sezonu.. a dokladniej informacja ze dany klub wysyla Ci liste zawodnikow ktora jest dostepna d owypozyczenia do Twojego klubu... ale jednak dany zawodnik niemusi sie na to zgodzic :)

Odnośnik do komentarza

A ja mam taki problem. Gram w Anglii Queens Park Rangers, jako klub filialny mam Jagiellonie, ale nie moge do niej wypożyczyć żadnego zawodnika :/. Gdy wybieram opcje "przejdź do klubu filialnego" to nazwa klubu (Jagiellonia) jest szara (niedostępna). Moge wypożyczyć zawodników do drugiego klubu filialnego, ale jest to klub z Anglii, a więc nic to nie da jeżeli chodzi o obejście pozwoleń :/ Nie powiem bo troche mnie to denerwuje...Kupiłem kilku bardzo zdolnych gości z bałkanów za ok. 6 mln euro a żaden z nich nie może grać ani w moim klubie ani w żadnym innym :| Swoją drogą te pozwolenia to śmieszna sprawa. Piłkarz z Ukrainy mający 22 lata , który rozegrał kilkanaście spotkań w reprezentacji nie dostał pozwolenia, natomiast 16 letniemu piłkarzowi z Izraela nie grającemu w żadnej reprezentacji od razu dano pozwolenie... Zauważyłem też, że moi przeciwnicy nie mają problemu z kupnem zawodników z poza UE, nigdy nie spotkali się z odmową :/ dziwne...

Odnośnik do komentarza

Właśnie w tym kłopot, że teraz jest otwarte zimowe okienko transferowe a mimo wszystko nikogo nie moge wypożyczyć do Jagi. Gdy proponuje innym klubom wypożyczenie tych zawodników, to niestety żaden klub nie jest zainteresowany...Nie wiem co mam w takiej sytuacji z nimi zrobić.

Odnośnik do komentarza
Właśnie w tym kłopot, że teraz jest otwarte zimowe okienko transferowe a mimo wszystko nikogo nie moge wypożyczyć do Jagi. Gdy proponuje innym klubom wypożyczenie tych zawodników, to niestety żaden klub nie jest zainteresowany...Nie wiem co mam w takiej sytuacji z nimi zrobić.
Ale okienko musi też być otwarte w Polsce. Z tego co pamiętam zimowe okienka w Anglii i Polsce nie pokrywają się całkowicie.
Odnośnik do komentarza

W Polsce okienko zaczyna się w lutym,a w Anglii w styczniu. Próbuj co jakiś czas wypożyczyc kogos do Jagi, ale z kolei kto się zgodzi na takie wypożyczenie? Kiedyś jak grałem Wisłą Kraków, moim klubem patronackim był Liverpool. Zaproponowali mi kilku młodych zdolnych graczy, ale żaden nie chciał się zgodzic na wypożyczenie do Wisły. A np. taki Górnik Łęczna podpisał umowę z Evertonem i do Łęcznej przyszedł np Rui Fonte :/ (Portugalczyk 19 lat 5 występów w reprezentacji Portugalii), oraz reprezentant szkockiej młodzieżówki:/ Czy to jakiś głupi przypadek czy poprostu gra jest tak okrutnie zaprogramowana dla nas, że praktycznie nie mamy szans na wzmocnienia z zachodu chociaż poprzez takie wypożyczenie piłkarza z silnego klubu patronackiego?

Odnośnik do komentarza

Ja z tym nie mam problemów w grze. Ode mnie z Leeds do Widzewa wysyłam regularnie ok 3-4 grajków na wypożyczenie co sezon i tylko 1 odmówił (Anglik). Wysyłałem już Amerykanów, Serbów, Australijczyków, Nigeryjczyków, Chińczyków, Japończyków, Peruwiańczyków, Polaków, Kolumbijczyków i Francuzów. I zaznaczam, że byli to zawodnicy bardzo utalentowani (praktycznie wszyscy ze statusem wielki talent).

Odnośnik do komentarza

A Holender też zrobi wszystko żeby odejść z dwukrotnego mistrza Premiership (pod rząd), zwycięzcy Pucharu UEFA i Ligi Mistrzów i grać w Widzewie?

Jako że mam początek sezonu chciałem udowodnić, że nie mam większego problemu z wypożyczaniem do mojej filii (Widzewa) zawodników z zachodu. Ściągnąłem pierwszego lepszego Holendra z wolnego transferu i od razu zaproponowałem mu wypożyczenie do łudzkiego klubu, od razu się zgodził. To ten grajek: http://img206.imageshack.us/my.php?image=999cz4.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja gram Dyskobolia i doszedl kolejna filia z... Sudanu :D Czyli mam filie w Sudanie, Chinach, Libanie, Indi i z Polski (GKS Katowice) ale z GKSem zerwie chyba umowe bo mam ich juz chyba z 4 sezony i ani razu nie awansowali do 2 ligi ;/

 

A co do grajkow zzachodu.. ja mam obronce z Portugali gdzi nawet zagral 1 mecz w barwach PORTUGALI! Mialem okazje zatrudnic Francuza ale ja zrezygnowalem bo na ta pozycje mialem silniejszego grajka.

 

A teraz np na poczatku sezonu pojawil mi sie w juniorach grajek z GRECJI. Mialem juz juniorow z Zimbabwe i Singapuru i jednego Serba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...