Skocz do zawartości

Kluby filialne i patronackie


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwną sytuację. Grając w Premiership wybrałem sobie klub filialny z drugiej ligi hiszpańskiej. Oczywiście wybrałem go w celu obchodzenia zakazu pozwolenia na pracę. Tymczasem gdy próbuję tam wysłać zawodnika na wypożyczenie pojawia się komunikat, że w klubie tym nie mogą grać zawodnicy spoza UE. To po co taki klub filialny?

 

Czy ten zakaz gry zawodników spoza UE dotyczy również 3 ligi hiszpańskiej czy tylko 2? I drugie pytanko. Czy poza Polską i Hiszpanią są jeszcze inne kraje gdzie można wysyłać zawodników w celu uzyskania pozwolenia na pracę. Belgia, Holandia?

Odnośnik do komentarza
Słyszałem (w rzeczywistości) że jakiś klub angielski wysyła swojego zawodnika w tym celu do zespołu z Belgii. Więc pewnie tam nie ma takich zakazów.

 

 

 

W Belgii i Holandii nie ma w ogóle ograniczeń dotyczących zawodników z poza UE. Podobnie jest w Niemczech,z tą różnicą,że w klubach niemieckich są ograniczenia dotyczące ilości wypożyczonych zawodników.We Francji można mieć 4 zawodników z poza UE,z tym że dziwnym trafem nie dotyczy to Białorusinów:).We Włoszech nie ma ograniczenia co do cudzoziemców w sqadzie, z tym że można sprowadzić jednego (o ile sie nie mylę) grajka z poza UE na okno transferowe.

Co do Anglii i Szkocji to wszyscy wiemy... osławione pozwolenia na prace:/ POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza

U mnie w Leeds wygląda to marnie jak dotychczas. Mam filię w Japonii, płacę im 1,8 mln rocznie, a w drugim sezonie dochody ze sprzedaży pamiątek wyniosły jedyne 3,6 mln (mimo, że zdobyłem majstra Premiership), tylko 900 k mniej niż w pierwszym sezonie (gdy nie miałem filii w Japonii i grałem w CCC).

Mam już reputację kontynentalną, a kasa z tego tytułu wcale nie zwiększa się znacząco :roll:

To się zmieni?

Odnośnik do komentarza
Można, ja w Realu miałem kilka filii, między innymi we Francji, Holandii i w Polsce i wszystkie były zawodowe.

Może chodzi o to, że Twój klub ma zbyt niską reputację żeby mieć zawodowy klub jako filię?

 

Może i mam niską, ale według buków jestem typowany na trzecie miejsce w lidze. Poza tym jak grałem w innych ligach (Niemcy, Polska, Włochy) to nie miałem z tym żadnych problemów. Jako beniaminek w Serie A dostałem klub filialny z Japonii, w Bundeslidze bez problemów zarząd oferował mi kluby z Hiszpanii, Francji, Potugalii, Holandii. W Polsce też było OK.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja mam już prawie rok 2013 i zarzad daje mi tylko kluby z rumunii i bulgarii... udalo mi sie tylko ze zwiazalem sie z GKS Katowice oraz klubem z Indii oraz Chin. Co ciekawe o klub filialnu moge prosic klub praktycznie co miesiac! Mial ktos tak?

Odnośnik do komentarza
Ja mam już prawie rok 2013 i zarzad daje mi tylko kluby z rumunii i bulgarii... udalo mi sie tylko ze zwiazalem sie z GKS Katowice oraz klubem z Indii oraz Chin. Co ciekawe o klub filialnu moge prosic klub praktycznie co miesiac! Mial ktos tak?

Co miesiąc, ciekawe.. ja mogłem tylko co pół roku :]

Odnośnik do komentarza

W roku tym co mam w grze prosilem zarzad wsumie ponad 6 razy... ale ciagle daja kluby polzawodowe albo gorzej... z bulgarii Rumunii czy moldawi... ale ostatnio zauwazylem ze praktycznie co miesiac moge prosic zarzad o klub filialny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...