Skocz do zawartości

Polecam darmowego gracza


Coin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Proponuję zrobić z tego tematu listę ciekawych piłkarzy, którzy na początku gry są dostępni za darmo i można z nimi podpisać od razu kontrakt. Oczywiście warto napisać choć 2 słowa o swoim wolnym agencie, by się chociaż można było zorientować do jakiej klasy drużyny mógłby przejść.

 

Zacznę ja, jeśli będzie potrzeba można wszystko grupować w pierwszym poście lub korzystać z jakiegoś wzoru jak w 'talentach' - zależy co myślicie.

 

OM:

Format wpisu. We wpisie należy stosować następujący format:

 

Imię i nazwisko:

Narodowość:

Wiek:

Pozycja:

Wersja gry:

Uzasadnienie: (w tym miejscu zawrzeć informację o tym, na jakie warunki płacowe dany zawodnik się zgadza i do jakiego klubu udało nam się go ściągnąć. Uwaga: wynagrodzenie podajemy w formacie miesięcznym, dopuszczalne euro, funty i złotówki.)

Przykład:

 

Imię i nazwisko: Haris Handzic

Narodowość: Bośnia

Wiek: 20 lat

Pozycja: ML/AML,FC | PL/OPL,N

Wersja gry: 11.0.0 (czysta baza danych) | 11.1.0 + dodatek PLU 2011

Uzasadnienie: Handzic spośród wielu ciekawych ofert wybrał mój Widzew. Na początku gry nie miał agenta, więc negocjacje co do jego zarobków przebiegły pomyślnie. Zażądał 52.500 złotych na miesiąc z premią za występy 5k przy rocznej podwyżce wynagrodzenia wynoszącej 10%. Kontrakt do 2014 roku.

:MO

 

Imię i nazwisko: Mauro Cantoro

Narodowość: Argentyna/Polska/Włochy

Wiek: 34 lata

Pozycja: DMC/MC

Wersja gry: 11.0.0

Uzasadnienie:- stary, ale na jeden sezon można zatrudnić. Zatrudniłem w Podbeskidziu, więc przejdzie pewnie do większości klubów, pensja ok 10,000 euro/miesiąc.

 

 

Imię i nazwisko: Wahan Gevorgyan

Narodowość: Polska

Wiek: 28

Pozycja: AM RL/ST

Wersja gry: 11.0.0

Uzasadnienie: staty mało rewelacyjne, ale jak komuś brakuje skrzydłowego to a nuż się nada, w Podbeskidziu chciał rolę rezerwowego, pensja w granicach 6k euro/miesiąc.

 

A Wy macie kogoś ciekawego?

Odnośnik do komentarza

Yildiray Basturk - Solidny, doświadczony pomocnik. Zatrudniłem go do mojej Wisły, skąd po sezonie odszedł za 1,5 mlnE do Lazio. Nie pamiętam ile chciał zarabiać (mam już 2018) ale skoro do mnie przyszedł to pewnie do czołówki Ekstraklasy też.

Moussa Ouatarra - W optymalnym wieku dla obrońcy, kluczowy zawodnik mojej defensywy przez dwa pierwsze sezony (1 sezon 24 spotkania w ekstraklasie nota 7,17 2 sezon 24 spotkania w ekstraklasie nota 7,21)przez kolejne trzy solidny zmiennik. Tak jak wyżej nie pamiętam pensji tego zawodnika, ale skoro przeszedł do wisły to do czołówki Ekstraklasy pewnie też.

 

Dodam też, że w 2 sezonie mogą być do wyjęcia Kupisz, Szczęsny, Wasilewski czy Hugo Almeida, który już zaakceptował moje warunki, ale w ostatniej chwili zgłosił się po niego Villareal...

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Proponuję zrobić z tego tematu listę ciekawych piłkarzy, którzy na początku gry są dostępni za darmo i można z nimi podpisać od razu kontrakt. Oczywiście warto napisać choć 2 słowa o swoim wolnym agencie, by się chociaż można było zorientować do jakiej klasy drużyny mógłby przejść.

 

Zacznę ja, jeśli będzie potrzeba można wszystko grupować w pierwszym poście lub korzystać z jakiegoś wzoru jak w 'talentach' - zależy co myślicie.

 

Mauro Cantoro - DMC/MC - stary, ale na jeden sezon można zatrudnić, zatrudniłem w Podbeskidziu więc przejdzie pewnie do większości klubów, pensja ok 10,000 euro.

 

Haris Handzic - ST - młody, do średnio/słabego klubu idealny do ataku, mam go w Podbeskidziu, pensja ok 8k euro.

 

Wahan Gevorgyan - AM RL / ST - staty mało rewelacyjne, ale jak komuś brakuje skrzydłowego to a nuż się nada, w Podbeskidziu chciał rolę rezerwowego, pensja w granicach 6k euro.

 

a Wy macie kogos ciekawego?

 

 

 

Sprubuj Danny Santoya, Ezechiel Ndouassel obaj napastnicy do slabeuszy i sredniakow w Polskie Ekstraklasie beda wymiatac ci zawodnicy zostali opisani w dziale talenty

Odnośnik do komentarza

Imię i nazwisko: Omar Merlo

Narodowość: Argentyna

Wiek: 26 lat

Pozycja: DC

Klub: bez klubu

Cena zakupu: za darmo

 

Moze Omar nie jest juz pierwszej mlodosci ale to jest srodkowy obronca ktory ma jeszcze duzo do udowodnienia. Przyzwoicie gra glowa potrafi odebrac pilke ma niezla technike jak na gracza defensywnego. Napewno przyda sie do Polskich druzyn z Ekstraklasy i pierwszej ligi i bedzie podstawowym zawodnikiem defensywy.

Odnośnik do komentarza

Imię i nazwisko: Mustapha Sama

Narodowość: Sierra Leone

Wiek: 31 lat

Pozycja: DC

Wersja gry: 11.1.0

Uzasadnienie: Afrykańczyka znalazłem przez przypadek, gdy jego agent, Ibrahim Kamara o regionalnym zasięgu, polecał mi innego ze swych podopiecznych. Gra głową, krycie, siła, odbiór, agresja, determinacja, gra bez piłki, waleczność, równowaga i skoczność powyżej 15, czyniły z niego obrońcę, którego w Widzewie nie miałem (od razu wskoczył do pierwszego składu). Sama zarabia 43k złotych na miesiąc, z premii zażądał tylko 50k złotych za miejsce w jedenastce roku i 10% klauzuli na wypadek odsprzedaży do innego klubu. Pamiętam, że jego agent do tanich nie należał, ale też byłem w stanie sprostać jego wymaganiom finansowym.

W portugalskim Beira-Mar zażądał gaży w wysokości zaledwie 23k złotych na miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Agenci zaproponowali mi na początku mojej kariery w Darlington (Blue Square, 4 liga licząc od góry) 2 zawodników za free, którzy nie zażyczyli sobie jakichś wielkich kokosów, a na tle ligi wyróżniają się bardzo mocno:

 

Andyuele Pryor (25 lat) -> http://i268.photobucket.com/albums/jj7/chrissyparr/AnduelePryorProfile_Attributes.png

Koleś może grać zarówno na prawym i lewym skrzydle, również na środku. Praktycznie nie ma w tej lidze full backa, który byłby w stanie go powstrzymać. Do tego nie wariuje, nie gwiazdorzy. Póki co jestem z niego baardzo zadowolony. Niekiedy brakuje go na meczach, bo występuje w reprezentacji Surinamu. Ma również obywatelstwo holenderskie.

 

Martín Camaño (25 lat) -> może nie aż tak odstający od poziomu ligi jak kolega wyżej, ale również świetny transfer. Solidny, pewny, środkowy obrońca.

 

 

(Edit by Dudek)

Odnośnik do komentarza

Bośniacy: Miljenko Bosnjak (OŚP) oraz Zdenko Baotic (BR). Solidni grajkowie, obaj przyjdą nawet do ligi islandzkiej. Pierwszy trzyma wysoki poziom od FMa 08, drugiego trochę ścieli w porównaniu do FMa 10, ale i tak są świetni, szczególnie Bosnjak. Mają odpowiednio 23 i 25 lat.

Odnośnik do komentarza

Imię i nazwisko: Marko Babić

Narodowość: Chorwacja

Wiek: 29 lat

Pozycja: PL

Klub: bez klubu

Cena zakupu: za darmo

 

29 lat. Za darmo można go wziąć i pogra na wysokim poziomie conajmniej 3 4 lata. Jak na Polską ligę imponujące atrybuty. Lepszy niz Krivets lub Stilic u mnie w Lechu. Występował chyba z 10 sezonów w Leverkusen pozatym w Juve i Fiorentinie.

 

 

Imię i nazwisko: Enzo Maresca

Narodowość: Włochy

Wiek: 30 lat

Pozycja: ŚP

Klub: bez klubu

Cena zakupu: za darmo

 

Grał m.in Fiorentina, Sevilla, Olympiakos. Bardzo dobry srodkowy Pomocnik. Bez problemu przywędrował do Lecha :) Choć za podpis trzeba było dać 800tys zł. Ale na prawde warto za 800 tys zł nie kuipicie takiej klasy zawodnika

 

 

Imię i nazwisko: Dawid Nowak

Narodowość: Polska

Wiek: 26

Pozycja: N

Klub: W momencie włączenia gry kończy mu sie kontrakt. bez klubu

Cena zakupu: za darmo

 

Gdyw wlaczycie grę nie będzie opcji ZAPROPONUJ KONTRAKT trzeba poczekać chyba z 3 tyg i sie pojawi bo odrzuci na 100% oferte Gieksy. Wtedy tylko Zaproponujcie i jest wasz za darmo.

Odnośnik do komentarza

Imię i nazwisko: Abubakari Yakubu

Narodowość: Ghana

Wiek: 28 lat

Pozycja: OP/WO P/OŚ/DP/PŚ

Wersja gry: 11.1.0

Uzasadnienie: Od FM 10 do każdego średniaka lub polskiego klubu go ściągam. Jest dostępny na wolnym transferze, na prawdę go polecam. Mam go w swoim Derby County i jest I skład. U mnie zarabia ok. 40 tys. euro /tyg. ale myślę, że na dużo mniej też by się zgodził. Gorąco polecam.

 

Imię i nazwisko: Olivier Kapo

Narodowość: Francja

Wiek: 29 lat

Pozycja: OP PLŚ/P PLŚ/N

Wersja gry: 11.1.0

Uzasadnienie: Wychowanek AJ Auxerre, ale ma za sobą występy w Juventusie, Wigan czy Birmingham. U mnie w Derby gwarantowany pierwszy skład, bardzo dużo asystuje i strzela, master od asyst. Ostatnio nawet Blackpool i Bordeaux przejawiało chęć pozyskania tego zawodnika. Zarabia u mnie 18 tys. euro /tyg.

 

Imię i nazwisko: Mauro Milano

Narodowość: Argentyna

Wiek: 26 lat

Pozycja: PP/OP PLŚ/N

Wersja gry: 11.1.0

Uzasadnienie: Grał tylko w lidze greckiej i argentyńskiej. U mnie w Derby tylko zmiennik, bo mam na prawdę dobrą drużynę, ale w Sunderlandzie i Bochum grał w 11. Dużo strzela goli i świetny zmiennik. U mnie zarabia 20 tys. euro /tyg.

 

Imię i nazwisko: Bernarnd Mendy

Narodowość: Francja

Wiek: 28 lat

Pozycja: OP/WO P/PP/OPP

Wersja gry: 11.1.0

Uzasadnienie: Gracz m.in. PSG i Hull City. Francuz zajmujący całą prawą flankę, od obrony po ofensywną pomoc. W Derby dobrze sprawował się jako zmiennik, ale ktoś go brutalnie sfaulował i wypadł z gry na ok. 5 miesięcy. Po kontuzji nie wrócił do formy i został sprzedany do Hoffenheim. Ok. 20 tys. euro /tyg.

 

Imię i nazwisko: Fabian Carini

Narodowość: Urugwaj

Wiek: 30 lat

Pozycja: BR

Wersja gry: 11.1.0

Uzasadnienie: Główny bramkarz reprezentacji Urugwaju, gracz m.in. Juventusu i Interu. Bardzo dobry bramkarz, jeden z lepszych w Championship. Zarabia u mnie 35 tys. euro /tyg.

 

Imię i nazwisko: Jay DeMerit

Narodowość: USA

Wiek: 30 lat

Pozycja:

Wersja gry: 11.1.0

Uzasadnienie: Gwarantowana 11 u mnie w Derby. Praktycznie całą karierę spędził w Watford, i przyszedł do mnie. Świetny stoper, często też strzela bramki. Zarabia 15,5 tys. euro/ tyg.

Odnośnik do komentarza

Imię i nazwisko: Jacek Krzynówek

Narodowość: Polska

Wiek: 34 lata

Pozycja: P/OP (L)

Wersja gry: 11.0.0

Uzasadnienie: Zarabia 22 500 € tyg., ale mógłby mniej, z pocałowaniem ręki przeniósł się do Freiburga. Swoją grą pokazuje ile jest wart: http://img543.imageshack.us/img543/197/jacekkrzynwekhistoriast.png Ponadto w pierwszym sezonie w Freiburgu był najlepszym strzelcem w drużynie (gając jako ofensywny lewy pomocnik) i zajął drugie miejsce w klasyfikacji asystentów w Bundeslidze! ;o

Odnośnik do komentarza

Imię i nazwisko: Marko Livaja

Narodowość: Chorwacja

Wiek: 16 lat

Pozycja: N

Wersja gry: 11.0.0/11.1.0/11.2.1

 

 

Młody Chorwat, który do klubu przychodzi dopiero 1.7.2011, ale warto go sobie zaklepać, bo po pewnym czasie zgłaszają się do niego uznane firmy (Viola,Chelsea itd.). Przyjdzie DO KAŻDEGO klubu, który ma status przynajmniej pół-profesjonalny. Wystarczy mu dać pare meczów w słabszej lidze, i od razu pokazuje wielki kunszt. Marko to tani gracz(płace od 1 do 2,5 tyś Euro). W Vikingurze Reykyavik zarządał 1,1 tysiąca, a w Polonii Warszawa raptem 1,5. Zawodnik warty zaklepania, bo to wielka przyszłość.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Imię i nazwisko: Oliver Nicholas

Narodowość: angielska/ erytrejska

Wiek: 18 lat

Pozycja: DC

Wersja gry: 11.3

Prawdziwa gratka dla eFeManiaków, którzy lubią babrać się w najniższej lidze angielskiej. Wychowanek Arsenalu mimo młodego wieku zdążył już zaliczyć trybuny kilku mocnych angielskich klubów, a po wygaśnięciu umowy wiążącej go z Newcastle szuka zatrudnienia tam, gdzie mógłby grać pierwsze skrzypce. Nic więc dziwnego, że nie trzeba go specjalnie przekonywać do występów w Blue Square Conference.

Jak na 6 ligę, Nicholas wygląda bardzo dobrze fizycznie- jest szybki i silny, dobrze radzi sobie w powietrzu i nie daje się przepchać klocowatym napastnikom z angielskiej prowincji. Może niespecjalnie imponuje kryciem i odbiorem, ale dzięki pracowitości na treningach i te atrybuty szybko rosną. W chłopaczku tkwi spory potencjał (-7) i przy dobrych układach może to być obrońca na lata (może nie na Championship, ale rozwijając się w dobrym tempie spokojnie poradzi sobie na trzecim szczeblu rozgrywek). Ja Nicholasa sprzedałem po sezonie w Coca- Cola League Two do trzecioligowego Yeclano; obecnie, po kilku latach, Erytrejczyk reprezentuje barwy Salamanki na zapleczu ekstraklasy.

Oliver Nicholas na starcie (nie miałem screena z początków kariery, ale większość atrybutów Nicholasa jest stała, więc zapewne wygladał podobnie):http://zapodaj.net/574fd1ac7e4e.bmp.html

Nicholas w 2018 roku:http://zapodaj.net/746d11ee77d5.bmp.html

Historia:http://zapodaj.net/a06daf5812ea.bmp.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...