Skocz do zawartości

Edytor FM2011


Ernie Souchak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mam pewien problem z edytorem.

 

Zaktualizowałem sobie troszkę dodatek z 4. Ligą Polską.

Mianowicie do każdej drużyny z 3. i 4. Ligi z Dolnegośląska dodałem po 5-10 realnych zawodników.

Problem w tym, że część z nich jest w tych drużynach, w któych powinna a część się pozamieniała.

 

Czyli Kowalski zamiast w XXX jest w YYY, a Nowak zamiast w YYY jest w XXX.

Jak temu zaradzić?

Czy jest jakiś program czasu rzeczywistego, ktory pozwala na zamianę tych zawodników? FMRTE chyba nie... ;/

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Witam. Ściągnąłem z http://www.centrumfm.org/plik-656,Polska_4_ligadbc.html - "Polska 4. Liga.dbc" skierowaną dla graczy w Fm 2011 autorstwa barteza, uaktualniłem w edytorze najważniejsze transfery na świecie do daty dzisiejszej (głównie jako przyszłe transfery z właściwą datą). W rozgrywkach Ligowych dokonałem tylko kosmetycznych zmian poprzez przesunięcie do niższych niegrywalnych lig zespołów które zostały rozwiązane np RBC Roosendal czy np zdegradowane Kavala, Volos it. Edytor nie wykrył żadnych nieprawidłowości a mimo to gra zaraz po włączeniu nowej gry i wybraniu lig przy "konfiguracji bazy danych" po prostu staje w połowie paska ładowania i nie mam pojęcia w czym tkwi problem? Bo nie jest to jednak kwestia posiadanego przeze mnie PC - wersja pierwotna bazy danych ładuje się bez problemu. Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...