Skocz do zawartości

Edytor FM2011


Ernie Souchak

Rekomendowane odpowiedzi

źle mnie zrozumiałeś.Chodzi mi o to żeby drużyny z ekstraklasy które będą miały 15 i 16 miejsce grały baraże ALE z drużynami z 1 ligi które zajęły miejsca 3 i 4. Jak drużyny z I ligi wygrają to awansują 4 drużyny i z ekstraklasy spadają 4.Jak przegrają to 2 drużyny lecą i 2 awansują.

 

A co z zespołami z I ligi, które zajęły dwa pierwsze miejsca ? Raczej awansują wyżej, więc z Ekstraklasy ktoś musi spaść, czyli drużyny z 15 i 16 miejsca. Żeby drużyny z miejsc 3 i 4 z I ligi grały baraże to trzeba ustawić baraże dla drużyn z miejsc 13 i 14 w Ekstraklasie.

 

Tak mi się przynajmniej wydaje :)

 

no dokładnie mi o to chodzi tylko nie wiem jak to zrobić.Co do ekstraklasy to powiększyłem ją do 20 drużyn

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam mam pytanko :) Zrobiłem sobie 20 zespołów w Ekstraklasie i 18 w 1 lidze wszystko halo tylko zespoły które maja spasc z 1 ligi nie spadają gdy w edytorze wpisuje np. ze ma spaść 3 zespoly pisze mi ze "zespoły nie powinny spadać z tych rozgrywek gdyż nie ma podnimi niższego szczebla rozgrywek" wiec jak go utworzyć ?? albo co zmienić pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanko :) Zrobiłem sobie 20 zespołów w Ekstraklasie i 18 w 1 lidze wszystko halo tylko zespoły które maja spasc z 1 ligi nie spadają gdy w edytorze wpisuje np. ze ma spaść 3 zespoly pisze mi ze "zespoły nie powinny spadać z tych rozgrywek gdyż nie ma podnimi niższego szczebla rozgrywek" wiec jak go utworzyć ?? albo co zmienić pozdrawiam :)

 

Dodaj Polską Drugą Ligę i zrób tak żeby Polska Druga Liga była nie aktywna i problem z głowy.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie: postanowiłem popracować trochę nad polską ligą. Jak dostać się do Ekstraklasy np. na bazie 10.3 (oczywiście w edytorze) i np. sprawdzić jakie są nagrody finansowe w ekstraklasie albo w 1 lidze. W nowej lidze nie ma problemu bo tam wszystko idzie od początku. Chodzi mi o edycję już istniejącej oryginalnej bazy danych FM. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Pytanie: czy w jednym systemie ligowym mogą bezproblemowo występować zarówno standardowe II/gie zespoły (integralne) jak i typu 'hiszpańskiego' (dodawane przez powiązanie międzyklubowe)? Pytanie 2: czy jednemu klubowi można dodać na raz zarówno standardowy zespół rezerw jak i powiązany? Czy można dodać więcej niż 1 rezerwy drogą powiązania?

Pytam, bo zrobiłbym w wolnym czasie w miarę sensowną strukturę niższych lig duńskich (jej kompletnie realne oddanie jest w zasadzie niemożliwe), a tutaj 1 klub potrafi mieć 3-4 drużyny filialne na różnych stopniach rozgrywek (owoc nieskończonych fuzji i przekształceń, w których Duny się lubują).

Odnośnik do komentarza

Witam. Na bazie San Marino stworzyłem reprezentacje i dwie ligi śląskie. W II lidzie jest kilka klubów, które nie posiadały w bazie piłkarzy. Niestety po włączeniu gry w składach tych zespołów pojawiają się Ślązacy o włoskich nazwiskach. Jak to zmienić i czy pojawiają się oni tylko na początku gry czy napewno pojawią się także w kolejnych latach?

Odnośnik do komentarza

A ja mam następujące pytanie. Czy istnieje możliwość stworzenia całkowicie wyalienowanej (wyizolowanej) struktury. Mam na myśli tak aby z oprócz mojej ligi/lig nie istniały normalne kraje/kontynenty czyli właściwie cała struktura od podstaw np. Świat -> Kontynent Ecika -> Kraj Muminków, Kraj Smurfów itd. itp. Jeśli tak to jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza

Witam. Na bazie San Marino stworzyłem reprezentacje i dwie ligi śląskie. W II lidzie jest kilka klubów, które nie posiadały w bazie piłkarzy. Niestety po włączeniu gry w składach tych zespołów pojawiają się Ślązacy o włoskich nazwiskach. Jak to zmienić i czy pojawiają się oni tylko na początku gry czy napewno pojawią się także w kolejnych latach?

Musisz edytowac miasta z San Marino i dac tam slaskie. Znaczy wszystkie miasta slaskie daj do tego nowego kraju. No i do tego sprawdz czy masz w tym kraju Polski jako jezyk, bo to tez ma wplyw. Chociaz samo przeniesienie miast powinno wystarczyc.

 

@UP:

Tak, ale to masa pracy, bo samo stworzenie nie jest mozliwe, wiec musialbys edytowac wszystkie obecne kontynenty, panstwa, kraje itd. itp. ;) Czyli stworzenie nie mozliwe samo w sobie, edycja w tym kierunku aj owszem, ale bardzo czasochlonna.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Mam kilka pytań odnośnie możliwości edycji

 

1. Czy istnieje możliwość dodania reguł krajowych dla więcej niż jednego państwa? Jeśli istnieje taka możliwość to proszę o wskazanie jak to zrobić.

 

2. Czy istnieje możliwość jednoczesnej zmiany reguł krajowych oraz rozgrywek europejskich?

 

3. Czy istnieje możliwość zmiany organizacji rozgrywek reprezentacyjnych? (np. Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Eliminacje) Próbowałem nawet usunięcia tych rozgrywek w edytorze, jednakże w grze nie było żadnych zmian, eliminacje i mistrzostwa odbywały się pomimo usunięcia w edytorze.

 

4. Czy istnieje możliwość usunięcia poszczególnych krajów z gry oraz wprowadzenie innych, które by brały udział w rozgrywkach międzynarodowych? Widziałem gdzieś plik wprowadzający Walonię i Flandrię w miejsce Belgii. Nie wiem jednak w jaki sposób zostało to zrobione.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...