Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne, niesamowite...


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Liga angielska. Tottenham. Gram co prawda w LM i cały puchar ligi (ale Chelsea też + finał PA, a ja odpadłem w 1/2 PA) i co się dzieje. Od 17.04.20013 do 12.05.2013 mam do rozegrania 12 meczy (!!!!), z czego 9 zaległych ligowych (przekładano mi mecze mimo, że reszta ligi grała normalnie). Ostatnich 8 meczy grałem co 2 dni !!! To chyba rekord w skali światowej. No i skandal jednocześnie :) Moi chłopcy słaniali się w końcówce na nogach...

Zdarza się, jedyne lekarstwo na takie przypadłości to szeroka kadra pierwszego zespołu :>

A czy ktoś mówi, że przegrałem :) ?

Odnośnik do komentarza

Dziwna jest dla mnie jedna rzecz, a mianowicie, z jakiej racji Barcelona ma reputację Krajową w 2012 roku? :| Wydaje mi się to dziwne, w zeszłym sezonie wicemistrzostwo, wcześniej co prawda chude lata, ale bez przesady, a taka Roma ma Kontynentalną :-k Gra w ogóle nie zwraca uwagi na wcześniejsze osiągnięcia.

Odnośnik do komentarza
Z innej beczki. 1 grudzień 2013. Londyn. Godzina 18:00. Mecz Premiership - temperatura 22 stopnie !!!!! . W grudniu po południu :) Czyżby w SI byli ekolodzy i specjaliści od ocieplania się klimatu ?

 

Nie sądzę :]

 

Bo zaobserwowałem już wielokrotnie na początku gry takie "kwiatki" jak 36 stopni w Lahti ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z tym najlepszym wg. asystenta juniorem prawie każdy tak miał :] (jeśli chodzi o Areczkę) a co do długości kontraktu to jeszcze się z tym nie spotkałem :)

Odnośnik do komentarza

Gralem sobie wisla i dostalem oferte wypozyczenia piotra brozka od dynamo kijow.. nie zawachalem sie ani chwili i przyjelem ja... dalem zeby asystent wysylal mi raporty z jego meczow... po ok. pol roku dostaje raport od asystenta w czasie meczow reprezentacyjnych o piotru brozku... mysle sobie "niezle musi sobie poczynac w tym dynamo" wszystko bylo by ok tylko ze zagral on mecz dla reprezentacji Ukrainy!!! po pol roku pobycie tam :D mial ktos moze podobna sytuacje?

 

 

http://img484.imageshack.us/my.php?image=brozekjpghy2.png <--- historia pilkarza (tu jedna pomylka nie byl w kilowie tylko doniecku :) )

 

 

http://img151.imageshack.us/my.php?image=brozek2xz9.jpg <---- a tutaj profil :)

Odnośnik do komentarza
Gralem sobie wisla i dostalem oferte wypozyczenia piotra brozka od dynamo kijow.. nie zawachalem sie ani chwili i przyjelem ja... dalem zeby asystent wysylal mi raporty z jego meczow... po ok. pol roku dostaje raport od asystenta w czasie meczow reprezentacyjnych o piotru brozku... mysle sobie "niezle musi sobie poczynac w tym dynamo" wszystko bylo by ok tylko ze zagral on mecz dla reprezentacji Ukrainy!!! po pol roku pobycie tam :D mial ktos moze podobna sytuacje?

 

 

http://img484.imageshack.us/my.php?image=brozekjpghy2.png <--- historia pilkarza (tu jedna pomylka nie byl w kilowie tylko doniecku :) )

 

 

http://img151.imageshack.us/my.php?image=brozek2xz9.jpg <---- a tutaj profil :)

To jest bug wyeliminowany przez łatki.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem, czy jest to czymś powszechnym, w każdym bądź razie ja widzę to po raz pierwszy.

Podwójna kontuzja: click

Normalka. Zawodnik jeszcze nie wyleczył jednej kontuzji, ale mógł zagrać w meczu, i zagrał, a że rywale w tym meczu połamali mu nogę, to doszła druga kontuzja :]

Odnośnik do komentarza

Znowu stadko młodych piłkarzy idzie na emeryturę. Pisałem już o tym jakiś czas temu.

Liu Yunfei, Saritama, Dejan Rusić, Vidarsson, Pablo Ore (22 lata ), Alex Cordaz, Moses Blackmore (18 lat miał podpisać ze mną kontrakt, ale pozwolenia na pracę nie mógł dostać). Obrzydliwy bug czy czyszczenie pola pod newgenów?

Tak moi drodzy, wkurza mnie to.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...