Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne, niesamowite...


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Ustawiłem sobie niedawno nowy sezon w 2 lidze polskiej po tym jak mój poprzedni save nie chciał sie otworzyć. Nietypowa sytuacja ma miejsce w pucharze Polski, gdyż wszystkie zespoły z ekstraklasy zostały wyeliminowane już w pierwszych trzech rundach do ćwierć-finału awansowały tylko zespoły z drugiej ligi :P

 

no to raczej nierealne - sprobuj - na zasadzie eksperymentu - wgrac jescze raz save'a i zobacz czy komp znów wygeneruje awanse 2 ligowców - ciekawy jestem, czy się to powtórzy!

Odnośnik do komentarza
A oprócz tych karnych to nie miał czasem udanych wślizgów, glówek, przechwytów, kluczowych podań itp. ??

 

W sumie kiedyś wprowadziłem gościa w 70 minucie i został MoM z notą 7, a wykonał 5 celnych podań, glówek i wślizgów

 

Sprawdziłem, i ten zawodnik oprócz karnych niczym się nie wyróżnił.

:>. Hm, podawał 50 razy z czego 41 celnie, ale czy to miałoby jakikolwiek wpływ na wybranie go MoM? Wątpię :].

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
A oprócz tych karnych to nie miał czasem udanych wślizgów, glówek, przechwytów, kluczowych podań itp. ??

 

W sumie kiedyś wprowadziłem gościa w 70 minucie i został MoM z notą 7, a wykonał 5 celnych podań, glówek i wślizgów

 

Sprawdziłem, i ten zawodnik oprócz karnych niczym się nie wyróżnił.

:>. Hm, podawał 50 razy z czego 41 celnie, ale czy to miałoby jakikolwiek wpływ na wybranie go MoM? Wątpię :].

 

Absolutnie nie. Kto by się przejmował celnością podań 82%...

Odnośnik do komentarza

Liga angielska. Tottenham. Gram co prawda w LM i cały puchar ligi (ale Chelsea też + finał PA, a ja odpadłem w 1/2 PA) i co się dzieje. Od 17.04.20013 do 12.05.2013 mam do rozegrania 12 meczy (!!!!), z czego 9 zaległych ligowych (przekładano mi mecze mimo, że reszta ligi grała normalnie). Ostatnich 8 meczy grałem co 2 dni !!! To chyba rekord w skali światowej. No i skandal jednocześnie :) Moi chłopcy słaniali się w końcówce na nogach...

Odnośnik do komentarza
Liga angielska. Tottenham. Gram co prawda w LM i cały puchar ligi (ale Chelsea też + finał PA, a ja odpadłem w 1/2 PA) i co się dzieje. Od 17.04.20013 do 12.05.2013 mam do rozegrania 12 meczy (!!!!), z czego 9 zaległych ligowych (przekładano mi mecze mimo, że reszta ligi grała normalnie). Ostatnich 8 meczy grałem co 2 dni !!! To chyba rekord w skali światowej. No i skandal jednocześnie :) Moi chłopcy słaniali się w końcówce na nogach...

Zdarza się, jedyne lekarstwo na takie przypadłości to szeroka kadra pierwszego zespołu :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...