Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne, niesamowite...


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Profesor

W?tek do dyskusji o wydarzeniach nie z tej ziemi w Football Managerze 2007. Nie ma tu miejsca na (i) rekordy, (ii) bugi, (iii) fa?szerstwa, (iv) nabijanie.

 

Zapraszam do dyskusji.

 

===

 

Dyskusja na starym forum

 

===

 

Je?li który? z Was chce przygotowa? streszczenie dyskusji ze starego forum, prosz? o prywatn? wiadomo??.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dziwne i nesamowite.

Sezon 2007/08. Na emerytur? odchodz?: Lomaia (proponowa?em mu kontrakt), Chaigneau (bramkarz 23 lata :o ), Plizga, Ujek, Jakubowski, Nezirovac (20 lat te? chcia?em z nim podpisa? kontrakt), Muszalik, Pilch, Vespaziani (20 lat), Kevin East (18 lat :o), Dawid Banaczek, Damir Vugrinec (17 lat :o ) . To jest cholerny bug.

Odnośnik do komentarza
Gość Dimhil

Co? Jak to mo?liwe ?:o Nigdy czego? takiego nie mia?em. Czasami zdarza si?, ?e zawodnik ko?czy karier? bo np ma kontuzj? kilkana?cie miesi?cy, ale o tak o to jeszcze nie widzia?em.

Odnośnik do komentarza

Widzisz, rynek tarnsferowy w FMie 07 wcale nie jest martwy. Wszystko zale?y od bazy danych i ilo?ci lig. Ja nie narzekam :] .

Problem w tym, ?e ci zawodnicy otrzymywali ciekawe oferty. Banaczek m.in. z pierwszej ligi polskiej. Czy?by mieli a? tak wysokie wymagania? A mo?e co? jest spierniczone z reputacjami? Pewnie w ich miejsce generuj? si? nowi zawodnicy, ale szkoda ?e co roku na szczaw idzie tylu fajnych pilkarzy :/ .

Odnośnik do komentarza
Banaczek m.in. z pierwszej ligi polskiej

 

I nie podpisa?? :o

 

To co? skopane musi by? :P Skoro go?? przyj?? moj? ofert? przyj?cia do Stali (wcze?niejszej) to tym bardziej powinien by? wybra? ?orend?owy klab :]

 

Ja nie zauwa?y?em, ?eby odchodzi?o tylu zawodników. U mnie bez kontraktów zostaj? tylko ci, co s? wielkimi ogórami :P

Odnośnik do komentarza
Banaczek m.in. z pierwszej ligi polskiej

 

I nie podpisa?? :o

 

To co? skopane musi by? :P Skoro go?? przyj?? moj? ofert? przyj?cia do Stali (wcze?niejszej) to tym bardziej powinien by? wybra? ?orend?owy klab :]

 

Ja nie zauwa?y?em, ?eby odchodzi?o tylu zawodników. U mnie bez kontraktów zostaj? tylko ci, co s? wielkimi ogórami :P

Nie tylko ogóry. Solidni kopacze których pozby?em si? po zako?czeniu kontraktów, te? nie dostali ?adnych ciekawych propozycji i przeszli na emerytur?. A umiej?tno?ciami mogliby spokojnie wymiata? w Championship.

Odnośnik do komentarza
I jak tu sie nie wkur... Pocz?tek sezonu a tu wszyscy napastnicy wylatuj? ze sk?adu na ponad miesi?c

 

A ja sobie ciachn? obrazek i wstawi? linka - do lektury, podobnie jak inne tematy w tym podforum - Gabe

 

1.No có?, ta wersja FM'a jest pe?na bug'ów... Mia?em to samo ale przynajmniej na to jest rada - FM Modifier :>

2. A co powiesz na sytuacj? w której w ci?gu 15 ostatnich min. meczu program "kontuzjuje" mi dwóch napastników i to po dokonaniu przeze mnie 3 zmian w spotkaniu w którym jestem stron? zdecydowanie atakuj?c? i prowadz?c?... Taka sytuacja w mojej grze wyst?puje do?? cz?sto :doh!: Dokonuje trzech zmian... i trach... w kilkuminutowych odst?pach wylatuj? napadziory. Program to potrafi sobie u?atwi? ?ycie!!!

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
I jak tu sie nie wkur... Pocz?tek sezonu a tu wszyscy napastnicy wylatuj? ze sk?adu na ponad miesi?c

 

A ja sobie ciachn? obrazek i wstawi? linka - do lektury, podobnie jak inne tematy w tym podforum - Gabe

 

1.No có?, ta wersja FM'a jest pe?na bug'ów... Mia?em to samo ale przynajmniej na to jest rada - FM Modifier :>

2. A co powiesz na sytuacj? w której w ci?gu 15 ostatnich min. meczu program "kontuzjuje" mi dwóch napastników i to po dokonaniu przeze mnie 3 zmian w spotkaniu w którym jestem stron? zdecydowanie atakuj?c? i prowadz?c?... Taka sytuacja w mojej grze wyst?puje do?? cz?sto :doh!: Dokonuje trzech zmian... i trach... w kilkuminutowych odst?pach wylatuj? napadziory. Program to potrafi sobie u?atwi? ?ycie!!!

Pozdro.

A wystarczy trzyma? ostatni? zmian? do ko?cowych minut, ewentualnie jej wcale nie wykorzysta?, i dzi?ki temu nie gra? potem w os?abieniu :>

Odnośnik do komentarza
2. A co powiesz na sytuacj? w której w ci?gu 15 ostatnich min. meczu program "kontuzjuje" mi dwóch napastników i to po dokonaniu przeze mnie 3 zmian w spotkaniu w którym jestem stron? zdecydowanie atakuj?c? i prowadz?c?... Taka sytuacja w mojej grze wyst?puje do?? cz?sto doh.gif Dokonuje trzech zmian... i trach... w kilkuminutowych odst?pach wylatuj? napadziory. Program to potrafi sobie u?atwi? ?ycie!!!

 

Zgodz? si? z Tob? i to bardzo :) ja nigdy nie przeprowadzam w meczu 3 zmian- no chyba ?e jakie? wymuszone. Parena?cie razy tak mia?em jak w?a?nie mówisz :)

Odnośnik do komentarza
Napastnicy to jeszcze pół biedy - gorzej, jak kontuzji dozna bramkarz i nie mamy zmian :| wtedy to już prawdziwa rzeź :]

Właśnie ostatnio miałem taki przypadek w Wilhelmshaven. Można o nim poczytać w moim opowiadaniu. Wpuściłem obrońce i podczas 70 minut, puścił tylko 1 bramkę. A umiejętności bramkarskie miał ocenione na 1 :)

Odnośnik do komentarza
Kontuzji brak. Po prostu kolesie odeszli na emeryturę. Odrzucali oferty kontraktowe i koniec.

 

To jest wkurzające. Wielu dobrych piłkarzy się marnuje. U mnie np. Tomasz Cywka skończył karierę w 2010r. przed MŚ, bo był bez klubu a składały mu oferty kluby z Championship i League One. :doh!:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...