Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem dość ciekawą rzecz. Mianowicie ogromna ilość klubów około roku 2025 jest w fatalnej sytuacji finansowej. Dostałem ofertę z Milanu, patrzę a ci mają pożyczkę na... 170 mln euro! 3mln miesięcznie. Jaki klub generuje takie przychody żeby móc to spłacić..?

Przez kasę dałem sobię spokój z Wolfsburgiem. 50mln kredytu i 350tys miesięcznie to może i na 2, ligę ok, ale na 1. zostałem po awansie totalnie bez kasy na transery i płace więc podziękowałem. Ale tak:

Liverpool 24mln

Blackburn 54mln (przy wartości klubu szacowanej na 47!!!)

Westham 57mln

 

Club Brugge 100mln (ponad dwukrotność wartości klubu...)

 

PAOK i Aris 10mln

 

BARCA 68mln i... 8 pozycja w lidze.

Deportivo 84mln

no i chyba rekordzista Real Madryt 122mln euro kredytu.

 

Długo by tu jeszcze wymieniać... Nie wyliczam już klubów, które mają po 10mln, a takich jest bardzo dużo, czasami przekracza to wartość całej drużyny. Nie wiem czy to jakiś błąd w grze, ale przez to gra staje się bardzo nierealistyczna i kluby typu Schalke, Barca, AC Milan, Juve czy PSG tułają się gdzieś u dołu tabeli a gra nimi jest praktycznie niemożliwa, bo żeby wyprowadzić klub z 50milionowego zadłużenia potrzeba kilku sezonów bardzo słabym składem skończyć w czołówce swojej ligi.

 

Niestety, większość klubów skręca w tą stronę, a aktualne długi Manchesteru United albo Realu są też potężne. Pamiętaj też o tym że gra pokazuje tak również pożyczki od właściciela, więc np, realny, aktualny dług Legii Warszawa to też ~15 mln euro.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam mam pytanie chcę kupić na dniach football manager 2011 i zastanawiam się czy żeby zainstalować grę muszę mieć połączenie z internetem ? czy wkładam płytkę do napędu i gra hula bez neta , a jeżeli potrzeba połączenia z netem żeby zatwierdzić grę kluczem to tylko zatwierdzę i mogę grać bez ściągania z neta magicznych wielkości paczy po 7GB żeby gra chodziła ? jestem nowy w tym gatunku ale kocham football i będę grał w football. wracają do tematu to nie mam stałego łącza internetowego mogę jedynie jak potrzeba zatwierdzić manager a później nie mam dostępu do neta i pewnie tak nie pogram ? Bo w fifa tak właśnie jest ale jak by tak nie było to i tak bym jej nie kupił jakoś pokochałem FM chociaż że zaczynam dopiero swoją karierę. czekam na odp . sorry za błędy . :ściana:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Witam Gram Pogonią Siedlce. Mam pare pytań. Gram 10 sezon już udało mi sie awansować do eksraklasa, wygrałem puchar polski, co pozwala mi grać w lidze europejskiej. Tylko mam pytanie do bardziej obeznanych graczy. Jeśli gram sparingi dostawałem grając w 2 lidze od klubów ameryki południowej po 60 tys. wtedy to był naprawde dobry pieniądz, lecz teraz dalej dostaje tyle samo, a kluby które były wcześniej odemnie były lepsze dostawały po 300 - 400 tys. i nadal tyle dostają chodz teraz są słabsze odemnie, a u mnie sie to nie zmieniło, czy to po prostu bła w grze czy to sie moze kiedys zmieni?;> A drugie pytanie to gram w lidze europejskiej. Mój stadion ma 3500 (1500 sidzących) miejsc. w lidze europejskiej mam maks. ludzi ale ze mam tylko 1500 miejsc siedzących to przychodzi tylko tyle bo takie są wymogi ligi. Stadion należy chyba do miasta bo nie wiem jak to sprawdzic, wiec nie moge go rozbudowac. Co mi sie bardziej opłaca budować nowy stadion czy kupić go od miasta??;> Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mam poważny problem z rozgrywką.

Zaraz przed meczem o superpuchar europy otrzymałem taką oto wiadomość:

http://www.ufast.eu/pics/3347351.JPG

Sęk w tym, że:

http://www.ufast.eu/pics/6951562.JPG

http://www.ufast.eu/pics/4254483.JPG

http://www.ufast.eu/pics/5399754.JPG

Mówiąc krótko - powinienem grać w lidze mistrzów.

Dodam jeszcze, że pare dni wczesniej (w grze) otrzymałem normalnie podsumowanie dnia pucharu mistrzów. Jeśli natomiast zignoruje tą widomość mam najzwyczajniej w świecie losowanie pucharu euro.

O co tutaj chodzi ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 5 miesięcy później...
  • 9 miesięcy później...
  • 3 miesiące później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...