Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Musze sie pochwalic moim wynikiem w fazie grupowej LM

http://imageshack.us...6/32401431.jpg/

i moja maszyna do strzelania bramek ;d

http://imageshack.us.../687/kempf.jpg/

 

Szkoda tylko ze po tylu sezonach polskie kluby nadal graja przecietnie, do fazy grupowej weszla Legia, ktora dostaje baty od wszystkich i Jagiellonia, ktora zwyciestwu i remisowi ma jeszcze szanse na wyjscie. Musze jednak przyznac, ze gdy reputacja ligi z 2,5 podskoczyly na 3 gwziadki polskie kluby zaczely sprowadzac naprawde niezlych newgenow(juz w wieku 19-21 lat oczywiscie), ktorych sam chetnie przyjalbym do swojego zespolu. Teraz tylko ciekawe jeszcze czy zrobia jak zawsze wyprzedaz w przerwie zimowej albo na koniec sezonu czy wzrost reputacji sprawi, ze beda zatrzymywac lepszych pilkarzy.

 

Edit:niestety w losowaniu trafilem najgorzej chyba jak moglem bo na zwyciezce poprzednich rozgrywek Barcelone, czyli nie uda mi sie pobic poprzedniego sukcesu czyli cwiercfinalu, szkoda ;/

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam pewien problem otóż ściągam nowe składy do FM 11 i włączam nową grę. Chce grać polskim zespołem ale się nie da ponieważ wyskakuje komunikat przy Polsce że druga liga potrzebuje co najmniej 31 zespołów zidentyfikowano tylko 25. Nie wiem co z tym faktem zrobić czy poprosu do złego folderu wklejam czy co no nie wiem. Proszę więc was o pomoc.

 

Z góry dzięki!

 

POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza

Sprawdź czy dobrze rozumuję:

 

W FM-ie standardowo nie ma drugiej ligi. Więc żeby ją mieć, ściągnąłeś dodatek z drugą ligą. Teraz chcesz uaktualnić składy, więc ściągnąłeś uaktualnienie. Wrzuciłeś uaktualnienie do folderu: "Moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2011/editor data"... to skasuj oba pliki z tego folderu, a później wrzuć samo uaktualnienie, żeby nie było w tym folderze dodatku z drugą ligą.

 

I jeszcze takie pytanie - na jakim patchu grasz?

Odnośnik do komentarza

Sprawdź czy dobrze rozumuję:

 

W FM-ie standardowo nie ma drugiej ligi. Więc żeby ją mieć, ściągnąłeś dodatek z drugą ligą. Teraz chcesz uaktualnić składy, więc ściągnąłeś uaktualnienie. Wrzuciłeś uaktualnienie do folderu: "Moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2011/editor data"... to skasuj oba pliki z tego folderu, a później wrzuć samo uaktualnienie, żeby nie było w tym folderze dodatku z drugą ligą.

 

I jeszcze takie pytanie - na jakim patchu grasz?

 

 

Tylko że druga liga nie jest mi potrzebna

 

Z tej strony ściągłem http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/FM-2011-Revolution-Update-CA_PA.html

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie dotyczące zmian strategii wyjściowej przed każdym meczem bądź w trakcie meczu. W różnych poradnikach czytałem, że takowa zmiana nie wpływa na zgranie zespołu w danej taktyce i można dopasowywać strategię w zależności od rywala. Do tej pory nie zwracałem na to uwagi, ale ostatnio zaobserwowałem, że sama zmiana strategii powoduje zmianę stopnia opanowania taktyki, co widać w w zakładce "Przygotowania do meczu". Czy w takim razie lepiej będzie jak przeciwko każdemu rywalowi będę grał tą samą strategią?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...