Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

witam, nie wiem czy w dobrym temacie pisze. ale napotkał mnie ostatnio problem z przeniesieniem Save na drugi komputer. mianowicie jak chce wczytac zapisana grę pojawia się komunikat "gra nie została wczytana" . miał ktoś może taki problem i wie jak go rozwiązać?

 

Dwa pytania:

Czy na pierwszym komputerze gra nadal się normalnie wczytuje?

Czy na drugim komputerze masz taką samą wersję FMa? Mówiąc konkretniej - masz zainstalowane te same patche?

Odnośnik do komentarza

Siemka, mam problem.

 

 

Otóż przy odpalaniu fmrte pod patch 11.3.0 bo taki mam wyskakuje mi błąd jak chce zrobic load game:

 

An unexpected error occurred, if this problem continues please send the error.log file that was created in fmrte folder to support@fmrte.com

 

Error Message:

Odmowa dostępu

 

Proszę o pomoc, z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Prowadzę Wisłę Kraków, mam rok 2019 więc naturalnie rządzi i dzieli brazylijski zaciąg. Kupiłem 18 letniego napastnika, bardzo zdolnego. Po 2 sezonach po chłopaka zaczęły się zgłaszać brazylijskie kluby no i udało się wynegocjować 10mln funtów + 50% z przyszłego transferu, zgodziłem się i chłopak wrócił do ojczyzny. Minęły kolejne dwa sezony a scaut z Brazylii przysyła mi raport że ten sam napastnik jest zainteresowany przejściem do mojego klubu(czyt. powrotem). Oczywiście po tych dwóch latach wyglądał jeszcze lepiej niż przedtem więc przystąpiłem do negocjacji, po długich i trudnych rozmowach podpisaliśmy umowę, kupiłem go za 7,5mln funtów. Tutaj zaczyna się absurd ponieważ jak napisałem wcześniej w umowie sprzedaży było 50% z przyszłego transferu więc Brazylijczycy nie dość że oddali mi go za 75% poprzedniej kwoty to jeszcze 50% z niej z powrotem przelali mi na konto. Według mnie jest to absurd, zacząłem się zastanawiać jak to wygląda w realnym świecie, szukałem informacji ale nie znalazłem żadnych czy wie ktoś może coś na temat czy takie zdarzenia miały miejsce w prawdziwej piłce?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie...powiedzmy, że mam 2 zawodników na jedną pozycję, pierwszy ma 120 umiejętności, drugi 130 z tym że ten pierwszy ma lepsze atrybuty na tą właśnie pozycję, którego zawodnika byście wybrali? i ogólnie jak kupujecie zawodników to czym się głównie kierujecie, umiejętnościami i potencjałem czy przydatnością atrybutów?

 

To dział nie tego fm-a ale odpowiem. Zależy to od wielu czynników, jaki klub prowadzę,, jaki mam budżet w jakich gram rozgrywkach, ile dany piłkarz kosztuje, jaką pensje mu trzeba płacić. Jeśli są młodzi i nie wymagają dużych nakładów a gram w europejskich pucharach to biorę obu i obaj na pewno pograją, z czasem zostawiam lepszego. A jeśli musiał bym wybierać to oczywiście potencjał

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pewien problem, gram w FM 2011 Lechem, skończyłem wlasnie 1 sezon, a w drugim grając mecze wynik w tabelach zawsze jest 3:0 dla mnie, mimo tego że remisuje, czy nawet przegrywam w niektórych meczach. Wynik bez względu na wszystko po zakończonym meczu wyświetla się 3:0 i np. w nawiasie (0:1), wynik w nawiasie to ten rzeczywisty jak zakonczył się mecz, szukałem po forum po ustawieniach gry i nic nie znalazłem, proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...